Slovenija
22 ogledov

SDS na vrhu, SMC vedno bolj šepa

Komentarjev 40
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • jakec1575 12:20 07.marec 2016.

    Meni je fascinanten razkorak med popularnostjo stranke SDS in nepopularnostjo njihovega prvaka. Slovenci imamo zanimiv refleks pri evropskih poslancih. Dlje ko so od nas, raje jih imamo. Slovenci cenimo opravicilo. Pahor se je opravicil za to, da je bil cincajoc ...prikaži več PS, kar nas je koštalo dodatnih mrd. Je pa res, da mu niso pustili očistiti pravočasno bank, tako da ni samo sam kriv. Če ti ostali igralci ne pustijo, nimaš kaj sam. Če se gre ta vlada kuhanje žive žabe, to počne precej počasi. Čakam to zdravstveno reformo, pa zaključek pri avtorskih pogodbah, zakljucek javni razipisi aplikacija itd.

  • mph 12:37 07.marec 2016.

    Ne, ne, samo nekdo s slovenskim državljanstvom in najbolj prepoznavim slovenskim imenom, utegne spet postati to.

  • c1305166 13:02 07.marec 2016.

    Če nekdo izjavi "Tudi begunci so ljudje" ti to vidiš, kot za lase privlečeno človekoljubno dušebrižništvo, ki se trudi uvoziti islam? Zate begunci niso ljudje?

  • c1305166 13:44 07.marec 2016.

    BTW, če sem jaz antislovenska pizda s pasjim nagobčnikom, samo zato, ker pravim, da sovraštvo ni domoljubje, kaj je potem šele Angela Merkel, ki neprestano vabi migrante, naj pridejo v EU???

  • Avatar Leon
    Leon 09:40 07.marec 2016.

    V Sloveniji siromaki jedo zelje in repo ,bogati pa meso .........anketa Dela je pokazala ,da v Slovenci v povprečju jemo segedin golaž .

  • tomaz 10:55 07.marec 2016.

    Ankete so ankete, ki so pač različne in po volji tistih, ki jih izvajajo, realnost je pa drugačna. Kaj bodo ljudje volili, je pa drugo vprašanje, ker se 70% časa v parlamentu porabi za dokazovanje "kdo ima daljšega", podtikanja in ...prikaži večja in metanja polen pod noge. Dokler bo tako, nobena vlada ne more 100% delovati, ker se mora ukvarjati z izrednimi sejami, komisijami, zaupnicami in podobno. Šele ko se bo to nehalo, bodo tudi volilci imeli kaj videti in takrat se bodo lažje odločali, komu zaupati vodenje..zagotovo pa prav nobenemu od "starih mačkov" ki so že pokazali, kako se SLO pelje navzdol..

  • c1305166 13:17 07.marec 2016.

    Ti tudi na prejšnjih volitvan ni ostalo drugega?

  • c1305166 13:20 07.marec 2016.

    No, pojdi sedaj na nova24 in to napiši v komentarje, pa boš hitro videl, koliko ljudi loči. Tudi tisti otroci v Kranju so bili verjetno potem imigranti?Moje mnenje je, da bi popolnoma vse begunce morali ob vstopu v EU ...prikaži več legitimirati in vnesti v sistem, preveriti legitimnost njihovih dokumentov, preveriti da na območju od koder prihajajo res divja vojna, šele nato spustiti v EU in jih pravično porazdeliti med članicami EU. Begunci bi morali sprejeti naš način življenja, saj so oni prišli k nam in ne mi k njim. Tako, da jaz nikogar ne vabim k nam, nisem, da se odprejo meje za vse, islam ni moja religija, ... nisem pa zaslepljen s propagando, ki jo predvsem desni mediji furajo že od začetka begunske krize. Ljudje resnično verjamejo, da so vsi begunci muslimanski teroristi, ki bodo posilili naše ženske, zažgali kar je gorljivo in nas vse spreobrnili v islam in ker je to v njihovem svetu realnost seveda to svojo zaslepljenost, ki koristi predvsem politiki v borbi za oblast, zamenjujejo

  • leonardo 12:07 07.marec 2016.

    Hm, SDS v resnici nič ne raste priljubljenost. Njegovi zvesti volivci so vedno v tem povprečju. Spreminjajo pa svoje mnenje ostali volivci, ki dobro vedo, da med možnimi strankami, ki jim ostanejo, praktično nimajo izbire. Tudi sam čakam novo stranko, ...prikaži več ki bi bila vredna našega zaupanja in bi pometla z vsemi obstoječimi koritarji. Mogoče bom pa še dočakal, sicer pa sigurno naši vnuki.

  • c1305166 12:16 07.marec 2016.

    Napišeš, da sovraštvo do tujcev ni domoljubje (kar ve vsak normalen človek), pa te uboge zaslepljene ovce, napumpane s sovraštvom takoj napadejo in označijo za antislovensko pizdo s pasjim nagobčnikom. Pa kam smo prišli? Folk, dajte se no malo zamislit, ...prikaži več kaj sploh pišete! Zamislite se nad seboj, vprašajte se kakšni ljudje sploh ste, če se vam zdijo takšne izjave normalne. Mene je sram, da je nekatere Slovence propaganda pripeljala tako daleč, da so popolnoma izgubili svoj obraz in človeško dostojanstvo. Ravno takšni ste največji antislovenci, saj ste očitno popolnoma pozabili, kaj je pisal Prešeren, predvsem pa ste pozabili, kaj pomeni biti človek.In ker se s tem seveda ne boste bili sposobni sprijaznit.. hvala za vse minuse ;)

  • mph 12:35 07.marec 2016.

    Mislim, da SDS ni pridobila že dolgo nobenega novega člana, precej pa jih je šlo. Edina šansa za zmago SDS je, da ostane čimveč volilcev doma. In pri temu jim ZL in drugi zelo grejo na roko. O podnu, ki ...prikaži več ga predstavlja SMC, pa ne bi niti izgubljal besed. Ampak spet dovajajo vodo na mlin SDS. Glede na noro slepoto ZL in nezmožnost razločevanja med begunci in imigranti, ki dejansko lahko pomenijo samo VELIKO ŠKODO za naše okolje. Mislim, da bi prva misel vseh strank morala biti dobro LASTNEGA NARODA. Ne pa neko lažno, za lase privlečeno človekoljubno dušebrižništvo. Sicer pa jim bo kmalu tudi samim žal, razen škode, ki si jo delajo, se trudijo uvoziti religijo, ki se NIKOLI ne bo integrirala in kateri najbolj smrtni sovražniki so ateisti, levica, demokracija.

  • mph 12:36 07.marec 2016.

    Zate pa je očitno kritika in skrb kar avtomatično sovraštvo? Ravno taki povzročate, da se ogromno povsem levo usmerjenih ljudi odmika od levice. Dvomim, da bodo volili princa zla, bodo pa verjetno ostali doma na dan volitev. Tako ali drugače ...prikaži več v tej situaciji lahko SDS samo pridobi, na žalost.

  • c1305166 12:57 07.marec 2016.

    Ne. Saj nisme napisal, naj pridejo vsi migranti v Slovenijo, naj jim odpremo meje, naj v šolah uvedemo obvezno učenje Korana itd. Le napisal sem, da domoljubje ni sovraštvo. Ampak ker ste tako zaslepljeni in napumpani s sovraštvom ti mojo ...prikaži več preprosto človeško izjavo vidiš priblišno tako, kot sem opisal. Zaradi parih besed v vaših očeh postanem antislovenska pizda z nagobčnikom. Zdaj pa stopi en korak nazaj in se zamisli, v kaj vas je spremenila propaganda. NEkaj je biti domoljub in zaskrbljen občan, nekaj popolnema drugega pa je pisati s sovraštvom nabite komentarje, kot to počnejo nekateri tu, še bolj pa po raznih Reporterjih in Nova24. Zaskrbljenost in kritičnost? Ne se hecat no.

  • mph 13:13 07.marec 2016.

    Ne izkrivljaj namenoma in zlonamerno mojih besed. Sem že večkrat poudaril, da ne vidim nobene ovire pomagat PRAVIM beguncem, predvsem otrokom in družinam. IMIGRANTI, ki predstavljajo velikansko večino vseh prišlekov, pa NISO nobene begunci, so precej premožni (nekdo jih je ...prikaži več financiral s količinami denarja, ki ga jaz v 10 letih ne bi prišparal), odrasli, sposobni (a ne voljni) za delo, ... O TEM govorim. Eno je bit kot rečeno dober, drugo oslu podoben. In s tem, ko te horde brezdelnežev s trebuhom za kruhom osvajajo ta področja, ga odžirajo tako samim beguncem kot domačim revežem.

  • mph 13:17 07.marec 2016.

    Meni je na žalost jasno, da ta situacija dela dvojno škodo, po eni strani vdor islama (še najbolj primerljivega po nazorih z nacizmom), po drugi strani pa vzpon drugega velike zla, nacizma. Jaz sem za pomoč beguncem, podpiram na celi ...prikaži več črti istospolne poroke, nimam niti ovire za posvajanje otrok, ČE je to v dobro otroka, nobene rasne ovire ne bi imel v mlajših letih (zdaj je že mimo :-) ) žensko ne glede na raso, .... bi zase rekel, da sem vse prej kot nacist in ksenovob .... kar pa mene toliko bolj zato zbode je, da sem zaradi tega, da ne podpiram vdora islama (ker za to gre) nenadoma ksenofob, nestrpnež, ... vse nas mečete v isti koš. In ti povem, poznam desetine ljudi, služba, doma, sorodstvo, ... ki so levičarji, pa se počutijo enako nesramno ožigosani kot neki ksenofobi s strani ZL, ki bo se bojim dobila bistveno manj glasov prihodnjič. Pa na veliko žalost, ker sem sam z veseljem jih glasoval.

  • c1305166 13:22 07.marec 2016.

    .. za kritičnost in skrb.

  • Avatar Zala
    Zala 13:23 07.marec 2016.

    V kolikor je SDS z Ivanom na čelu edina možnost za bodočnost Slovenije se bom ozrla okoli in se podala v zdomstvo. ..... ........ Hitlerja so najprej motili Judje (sanitarno vprašanje), nato Romi in sledili smo jim Slovani. .... ..... ...prikaži več Ivana in njegove sledilce so včeraj motili istosploni partnerji, danes jih motijo begunci, kdo bo na vrsti jutri? Pri psihopatih to pač tako gre, vedno potrebujejo nekega namišljenega sovražnika, da sploh lahko funkcionirajo.

  • mph 13:42 07.marec 2016.

    Točno to, kar si napisal, podpiram tudi sam. Ampak ZL ne podpira ugotavljanja ali tam nekje res divja vojna, ne, vsi so welcome in to ustvarja probleme in omogoča širjenje nacizma, ker se ljudje odvračajo od take levice. Ne bodo ...prikaži več volili nacistov, ampak je že dovolj škode, da ostanejo doma. In sem že imel razgrete debate sicer s prijateljem, ki je pri ZL,Drug problem nastane "sprejeti naš način življenja". Povej iskreno, se ti to zdi možno, da bo nekdo iz fanatične religije, kjer je smrtna kazen po koranu, če islam zapustiš, ki je vse življenje mu nekdo polnil glavo samo z religijo, večvrednostjo moškega, kjer je kamenjanje do smrti za istospolne, .... a res iskreno misliš, da je možno, da se bo kdorkoli od teh integriral?Niso pa seveda vsi taki, mnogo jih celo beži pred lastno religijo, ampak črno na belem je vse v Koranu in ko presežeš kritično množico fanatikov, postanejo tudi tisti normalni enako krvoločni oz.vsaj v večini.Naši so prilagojeni, ampa

  • mph 13:42 07.marec 2016.

    .... Naši so prilagojeni, ampak imamo izkušnje v družini, kaj pomeni, če je ona muslimanka on pa ne musliman. Nikoli ne bodo ne starši ne sorodniki sprejeli tega. Pa govorimo o ljudeh, ki so živeli in se rodili v bivši Jugi. Žal.

  • mph 16:16 07.marec 2016.

    Vojteh, vsaka relija je zlo, ker zahteva slepo vero, slepo pokorščino. In ko kot rečeno masa fanatikov preseže nek procent (nekateri govorijo statistično 5%, bral enkrat celo študijo, pa ne najdem več), se zgodi zakon množice, ko postanejo nenadoma najbolj ...prikaži več pametni nori kot najbolj nor med njimi. Žal. In čeprav morda še 50 ali 100 let ne bo šarije tukaj, bo to drastično poslabšalo življenje v EU, ljudje bodo kot rečeno ujeti med muslimanske fanatike, ki zaničujejo vse, kar je zahodnega (pa rinejo vseeno sem) in naciste/fašiste na drugi strani, ker so taka dogajanja odlično gnojišče tudi za take.Izven tega pa najboljša analiza in članek brez dlake na jeziku glede migrantske krize ta: • What Pisses Me Off About The European Migrant Crisis: https://www.youtube.com/watch?v=cCOLcMqdpls

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.