Slovenija
28 ogledov

Sestanka Jankovića in Janše ni bilo

Komentarjev 73
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Žurnalček 00:41 09.december 2011.

    Prvi člen političnega bontona je , ne druži se z kriminalci, ljudmi ki nastopajo v sodnih procesih , dokler ni sodbe - nedolžen. V normalnih državah in to SLO bo , kjer predsedniki strank ne bodo ministri, ampak bodo ministri ...prikaži več dokazano najsposobnejši in najbolj učeni na svojem področju, nobeden niti ne pogleda več človeka , ki se mora na sodišču zagovarjati zaradi takih obtožb. Niti ne pogleda, kaj šele da se bi z njim rokoval. Pr vas je pa on še kar naprej predsednik. Z vami vsemi SDS-ovci je zaradi tega nekaj hudo narobe, ostali pa ravno zaradi tega za njega niti slišati več nočemo, niti slišati ! Vi ne da ne poznate političnega bontona , vi ne poznate politične MORALE !!!!!

  • xy 01:35 09.december 2011.

    Stražni Stolp SPET si zgrešil medij, Jajo ti je naročil da moraš pisal v Demokraciji, Reporterju, Družini, Stražnem stolpu in v vseh ostalih desničarsko demokratskih glasilih ;). Zgleda da je Njavro dubu zamenjavo. Pozdravljen Grims ;)

  • Žurnalček 02:19 09.december 2011.

    Nadaljevanje: Sedaj pa iz zgoraj povedanega moj nasvet SLS . Vsi vemo , da se bo položaj še poslabšal in da za to ne bodo krivi SLO politiki in stranke in se te obtožbe in zamere, ne bati. Časi so ...prikaži večso takšni , da morajo stranke v dobro in enotnost v borbi stopiti skupaj, ker je dolžnost vsake SLO stranke, da prevzame svoj del odgovornosti SEDAJ IN V NASLEDNJIH 4 letih , da se zvlečemo in naj stranke , ki bodo metale polena, pozabijo na volitve 2015. Jaz želim čeprav levičar in antikrist tudi sodelovanje NSi , če prej obljubi , da se ne bo borila za interese Vatikanske cerkve. Ne me prehitro hvaliti o politični strpnosti, ker s SDS sodelovanja niti slučajno biti ne more.

  • wester62 07:51 09.december 2011.

    tokrat ima oman prav. zdaj se gre za rešitev slovenije in njeno prebivalstvo od še večje revščine. osebne zamere in borbe za stolčke pa naj pustijo za kasneje ko nam bo bolje šlo in ko ljudem ne bo trebalo po ...prikaži več smeteh brskati za hrano.da bo delavec lahko s svojo plačo preživel do konca meseca sebe in ostalo družino.to zdaj rabimo reševati ne pa igrice igrati na račun naroda.

  • Stolp 19:01 09.december 2011.

    Kot prvič bi blo prou fajn če bi lohk pisal za katero glasilo, tudi za kako levo. Dodatnega zaslužka se pač ne bi branil ne glede na barvo. No za Stražni stolp verjetno bi se.A sploh veš kaj ...prikaži več je to Stražni stolp. Mal poguglajaj, če ti nikoli niso njegovi distributerji prišli na vrata težit.

  • Senad Jasic 10:24 08.december 2011.

    jaz tud mislim da je najbolje da gospod ja nković jn janša skupaj,sestavita vlado,res vse drugo je drobiž ima gospod oman prav......

  • Žurnalček 14:27 08.december 2011.

    Vprašaj novinarje kje jim je bolje. Na Magistratu al na Gregorčičevi. Se pa strinjam , da bi moralo biti na Gregorčičevi, vendar je ZJ zaposlen na MOL-u in je to njegovo delovno mesto, ki ga pa tudi ne more in ...prikaži večn ne sme zapuščati za vsak drek.

  • veber 14:50 08.december 2011.

    Zoki bo dubu lekcijo, da je JJ nenadkriljiv v manipulaciji medijev in javnega mnenja. Obrnil je zadevo, kot da je povsem logično, da bo osmoljenec volitev postavljal pogoje kje, kdaj, kako. Če Zokija na sestanek ne bo, bo JJ izpadu ...prikaži več kot tisti, ki se je nadvse trudil... Eh.

  • Mojca Ograjšek 16:00 08.december 2011.

    Kaki otroci!Mislim ... zgleda, da bodo nove predčasne volitve ... in niti Janković niti Janša ne bosta zmagovala v njih, če bo takole. Kako se pa obnašajo?Človeka zagrabi, da bi jih dal čez koleno in jim pošteno premikastil ...prikaži več riti, da ne bi ves čas sedeli in si izmišljevali oslarije. Če se eni nočejo dobiti, potem naj to povedo že na začetku, ne pa da peljejo neko dramo za ostale ... a so slučajno cirkusanti?Slovenija rabi resne politike, ne običajne nastopače. Potem dajte še kruha, če že igre ponujate, saj dela tako ali tako ni!

  • punca05 18:30 08.december 2011.

    prav ma Janša. In še naprej:Mi nismo nikogar izključevali, tudi takrat, ko je g. Jankovič govoril, da z nami pa zagotovo ne bo sodeloval in da ne bo sodeloval z nami zato, ker jaz eno govorim, drugo pa delam. Smo ...prikaži več se le galantno nasmihali. Glede na to, da zdaj g. Jankovič vabi k sodelovanju, se sami vprašajte, kdo eno govori, dela pa drugo, ampak mi tudi iz tega ne delamo problema.

  • punca05 18:31 08.december 2011.

    Mi nismo nikogar izključevali, tudi takrat, ko je g. Jankovič govoril, da z nami pa zagotovo ne bo sodeloval in da ne bo sodeloval z nami zato, ker jaz eno govorim, drugo pa delam. Smo se le galantno nasmihali. Glede ...prikaži več na to, da zdaj g. Jankovič vabi k sodelovanju, se sami vprašajte, kdo eno govori, dela pa drugo, ampak mi tudi iz tega ne delamo problema.

  • enola 19:04 08.december 2011.

    Ja kdo pa si ti, punca05? Kakšen Grims al pa Černač? Ma, onadva itak nimata časa zdej pisat, morta uredit vse formalne stvari za blokiranje "neformalnega" mandatarja. Mogoče Irglova, al pa Kukovičeva?janšisti, poglejte se v ogledalo no. Kake ...prikaži več buče ej... Tudi ko se gre za Slovenijo, po volitvah, užaljeno zrete v preteklost in z dolgim nosom jokate... Budale ene protidržavne!Pa kake antipatične face ej - ni simpatičnega SDSovca... Neintelektualni obrazi, še bolj glupo obnašanje... Fuj.

  • slovenka 20:06 08.december 2011.

    dajte no, dobro veste, da vedno pride tisti ki rabi pomoč, tistemu, ki jo od njega pričakuje in ne obratno. Tu sploh ne gre za to, kdo je izvoljen za mandatarja, ampak kdo rabi podporo. Kdaj vam bo to prišlo ...prikaži večo v glavo - brihtneži pa taki ? Naj Jankovič kar lepo krono pusti še na mizi in se gre pogovarjat s tistimi, ki misli da jih potrebuje, če je to DZ, pa tam, kaj ima to veze ? Ne, nisem volila Janše in nisem pristaš njegove stranke, da mi slučajno kdo tega ne bi očital. Tudi Jankoviča ne. Mi je pa prav slabo ob taki aroganci in samovšečnosti gospoda Jankoviča. Pa kaj če je mandatar ? Kaj ne rabi on sam pomoč ? Pa saj gre le za piškavih 2 % razlike, ne pa 20 %. Nori je ta svet, kdor misli, da bo izvoljena oblast sploh kaj naredila za ljudi. Mar pustite raje oblast ljudstvu/raji, pa sem prepričana, da se bomo prej zmenili med sabo, kot pa s pomočjo nekih uir., dr., mr., mag., prof., ipd , ki ne vidijo prsta pred sabo, kaj šele ljudi ki trpi zaradi take politike. Še kakšnega A

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.