Slovenija

Šircelj: Rezati bo treba na vseh področjih

Komentarjev 21
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • slovenski3 06:13 02.junij 2026.

    Naj mi kdo, ki mu tudi drugi priznajo, da je pameten, pojasni, ali so levičarji trčeni od rojstva, ali se jim tako zrola, ko zasedejo poslanski sedež ali kako drugo funkcijo. Za levičarske komentatorje pa je itak dokazano, da imajo ...prikaži več norost v genih. Kdor dvomi, naj prebre današnje komentarje levičarjev, med katerimi še ni najbolj norih imen.

  • twitko 07:14 02.junij 2026.

    Če bi levičarji, ki pisunijo po teh komentarjih svojo energijo vložili v kako podjetje bi Slovenija imela 1% več gospodarske rasti :)) Fantje, dajte no kaj produktivnega naredit v življenju. Priložnosti se z novo vlado odpirajo povsod. Nismo več pod ...prikaži več Golobom, katerega glavni cilj je bil obdavčit vse kar se premika in kanalizirat davke v žepe prijateljev.

  • Avatar Leon
    Leon 19:31 01.junij 2026.

    Sodeč po dosedanjih sedenjih na ministrskih stolčkih brez uspeha je kandidat za novi atest.

  • Plavi-mil 09:08 02.junij 2026.

    Prvo pri političnih NVO-jev, podpreti samo GASILCE, katerim je Golob po požaru na Krasu obljubljal denar, pa ga do sedaj še niso videli, samo GASILCI so upravičeni do našega denarja, ostali naj se vzdržujejo z donacijami.

  • rd2dmk2 22:33 01.junij 2026.

    jest vprašam šircla kdo lažje preživi mesec tisti ki ima 10.000€ plače in plača 50$% dohodnine ali tisti ki ima 1450€ plače in plača 16 % dohodnine. no tudi ostali se lahko potrudite z odgovorom. glede razvojne kapice pa- ker ...prikaži večr je pokojnina navzgor omejena vi nočete plačevat. čudno Šircelj zakaj pa tud plače niso navzgor omejene.p.s. hecno nekdo z največjo plačo ki v pokojninsko blagajno ne bo vplačeval nič bo pa vseeno dobil največ- daj šircelj malo to prežveči.

    • jakec1575 23:05 01.junij 2026.

      zastonj se trudis. za njihove volivce je to visja matematika. vazno da se jebe komunajzerje in levakarje. to je mentalni domet. tudi ce pljuva v lastno skledo.

    • rd2dmk2 23:31 01.junij 2026.

      jakec1575 saj šircel prav dobro ve odgovor. je pa pač težava da tudi šircelj ima drago kuhinjo sam z razliko od unga župana nima sam enga frenda, ki ga je fehtov za posojilo. ja no in ko je na stolčku ...prikaži veču se mora pač vračat. je pa takole- reklama pravi prihranite 100€ z nakupom tega in tega. torej imam v denarnici 100€ in kupim to in to in imam 200€ za premnoge desnuhe je to dejstvo..ker plačajo s plastiko in neznajo prebrat stanja. zato ne vedo kako jih lastnik maliki nategujejo.

    • twitko 07:10 02.junij 2026.

      Resnica je, da si levičarji želijo da so ljudje revni. Tako namreč dobijo volivce. Uspešnim porezat krila, revežem dat drobiž. To je prihodnost, ki jo levičarji želijo in rabijo da ostanejo na oblasti.

    • rd2dmk2 09:36 02.junij 2026.

      twitko - dej ti meni povej s kakšnim razlogom dobiš volilca če je reven in to samo levičarji.. kako iz naroda ki je reven reveži volijo levičarje bogati, ki jih ni pa desničarje. glede na tvoje bluzenje je v sloveniji ...prikaži veči ogromnoooo bogatih. čudno pa je to da je po statistiki mnogo premnogo na pragu revščine ali celo pod njim. tvoje bluzenje ima napako če bi upoštevali statistiko bi sedaj morala levica imet PV in večino v parlamentu.

    • twitko 10:27 02.junij 2026.

      rd2dmk2 - ne da se mi brat tvojih nakladanj zato bom odgovoril samo na prvi del. Levičarji revežem obljubljajo drobtinice in za nekatere je to dovolj da jih volijo. Razumeš? Ne? ... itaq

    • rd2dmk2 18:07 02.junij 2026.

      twitko ja res je dovolj za drobtinice.. ma jest bo tud volil tistega ki mi da kapico s katero bi pridobil 15% večjo plačo- in to še toliko bolj če bi kar naenkrat ta plača bila vsak 7000€. a veš ...prikaži večš nekaterim je sigurna plača oziroma služba ogromno in ne drobtinica, za nekatere pa je drobtinica in drobiž 15% večja plača. in ne vem kako to, ker trdite da je v SLO večino časa na oblasti komunizem imamo take reveže ki dobijo 150k€ na mesec se vozijo z bugatiji in imajo 5 stanovanj za na veliki planini

  • jakec1575 19:30 01.junij 2026.

    vsaj 1% gospodarske rasti izhaja iz javnh investicij, kjer se napajajo najvecja slovenska privatna podjetja.

    • twitko 07:06 02.junij 2026.

      Slovenija je zmožna veliko več od te patetike. Golob je uničil 4 leta priložnosti za Slovenijo.

  • maček 20:58 01.junij 2026.

    Lopovi vse nam bodo p9kradli,še tist drobiž ki ga dobijo penzijonisti in delavci na minimalcu.samo za bogate bo denar ,zopet in zopet in vedno.mi pa tlaka.

  • jakec1575 19:50 01.junij 2026.

    leta 2022 je bil dolg drzave pred injekcijo EU 86% bdp, potem je padel na 73% do konca 2022, danes je 63% bdp. bdp je zrasel iz 56 na 67 mrd nominalno. ne vem katero pravljico bere sds.

    • twitko 07:05 02.junij 2026.

      Ma nemoj. A to, da je bil takrat COVID in je bilo pol delavcev doma in so bili plačani iz proračuna, da niso končali na zavodu in podjetja v stečaju si pa pozabil omenit? Poleg tega so bila skladišča civilne ...prikaži več zaščite prazna in je bilo treba kupovat robo na vrat na nos in drago, se tut ne spomenš? Kaj pa to, da je Slovenija izšla kot ena od zmagovalk iz kovd krize z 8% gospodarsko rastjo? Kako selektiven spomnin.

  • irena213 07:48 02.junij 2026.

    Rezal bo tudi ''desnim'', ki se tolk veselijo janšizma.

  • Grunf 22:19 01.junij 2026.

    Vseh teh eksperimentov je bilo v preteklosti dovolj, da bi se lahko nekaj naučili pa se nismo. Ni se Golob in ni se Janša. Sicer Širclju le toliko, da bi moral Golob bilančno vsoto bank, prdvsem NLB, ki smo jo ...prikaži več napolnili z denarjem davkoplačevalci že eno leto prej, kot jo je pa se je vsral. Zdaj se bo še Janša, ni le še jasno pred kom vsem. No, za nekatere je že.

  • Avatar Leon
    Leon 05:56 02.junij 2026.

    Šircelj: Rezati bo treba na vseh področjih....da bomo lahko dali najbogatejšim.

  • argentinac 20:06 01.junij 2026.

    pri nas v Argentini smo takoj zmanšali inflacijo in postavili proračun na zeleno vejo, ko smo rdeče brate Indijance v rezervat poslali. Sedaj smo ena izmed najbolj naprednih držav na svetu

    • Avatar Kimberley-Echo
      Kimberley-Echo 21:02 01.junij 2026.

      Argentina je dobila 20 milijard od ZDA, sicer bi se potopili. Milei je kriptoprevarant. Na široko je odprl vrata ameriškim korporacijam, za kar bo dolgoročno Argentince še močno bolela glava. V zameno pa bodo Američani ponovno "pregledali" komu pripadajo Malvinski ...prikaži več otoki. Država ima visoke življenske stroške, je pa res, da je ustavil hiperinflacijo, ki je zdaj okoli 35% (leta 2023 je bila preko 200%).

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.