To je bilo od začetka jasno. Samo nekateri, kar pol Slovenije , je pa poslušalo, češ vse je naštimal JJ in on je kriv. Je pa res, mu (JJ) je masivno škodovalo pri volitvah, to jim je pa uspelo.
Pa ne no! Da je Golob lagal? Neeeee. Levičarji prosim. Pamet v roke. Izberite si drugega frontmena in opustite ta sluz. Najdite kogarkoli, ki je normalen, ki ne grozi polovici prebivalstva z davki, drugim pa meče kosti kot podpkupnino. Sliši… ...prikaži več se neverjetno ampak vsi levičarji do zdaj so bili boljši od Goloba t.j. šivilja, komediant, profesorček, maneken ...proti Golou so to modreci in poštenjaki.
Pa ni lagal samo Golob. Poglejte te riti iz Levice. Asta Vrečko naj bi tik pred glasovanjem zapustila sejno sobo in se kasneje vrnila in se tako glasovanju izognila. Po glasovanju pa je javno kritizirala odločitev vlade!!!??? Prav tako ni… ...prikaži veči bilo debeluha Maljevca? Kakšni so to ljudje? Kdo jim sploh verjame?
Južna Afrika je pa zadnja, ki je lahko pametna. Pobijajo belce v svoji državi potem pa se delajo pametne glede Izraela. Izrael in JAR - oba druži delanje nereda.
Verečka je šla ven v wc na črtico ali dve koke. Kaj se mora, se mora. A ne, drogeraši levi!. Zdaj bo temu konec! Tudi psihopatskih izpadiv grgurevićke bo zato manj! Droga nažira možgane!
Gledam, kako so levičarji spet aktivirali nekaj levicarskih bebcev, ki za drobižek cele dneve trolajo tukaj gor. Delo na črno, placilo na črno...delček tistega, kar so v zadnjih 4-ih letih pokradli. Ne pozabimo na 10% Jankoviću, ki ne gre le… ...prikaži več njemu, ker mora vecino tega placati po lopovski verigi naprej vse do Kučana...seveda tudi sodnikom in vsem vkljucenim v sistem. Ne pozabimo, da je vsako leto izginilo iz proracuna 3.500 milijonov
Po nekaterih vesteh so Izraelci zagrozili z neprimernimi posnetki Tine Gaber, in prepričali Goloba, da se je odpovedal tožbi, in čez rame zabrisal Palestince.
Palestinci niti niso tako napačni, z njimi bi se nekako dalo urediti. Prej so koleteralna škoda hamasovci, oziroma ortodoksni muslimani, ki v imenu alaha delajo svinjarije! Tega pa nobena država ne bi smela tolerirati!
Vedno bolj jasno postaja, zakaj so izraelski agentje hodili po Sloveniji...
To je bilo od začetka jasno. Samo nekateri, kar pol Slovenije , je pa poslušalo, češ vse je naštimal JJ in on je kriv. Je pa res, mu (JJ) je masivno škodovalo pri volitvah, to jim je pa uspelo.
Dvoličnež, ki skrbi samo za svojo rit in visok ego: golob.
Lagal, kot vedno.
Toliko o zloglasni črni kocki, Izraelu in hinavski pernati levici.....
Pa ne no! Da je Golob lagal? Neeeee. Levičarji prosim. Pamet v roke. Izberite si drugega frontmena in opustite ta sluz. Najdite kogarkoli, ki je normalen, ki ne grozi polovici prebivalstva z davki, drugim pa meče kosti kot podpkupnino. Sliši… ...prikaži več se neverjetno ampak vsi levičarji do zdaj so bili boljši od Goloba t.j. šivilja, komediant, profesorček, maneken ...proti Golou so to modreci in poštenjaki.
Mene bolj zanima kaj so Izraelci našli, da so ustavili Goloba.
:)) Saj vsi vemo. Beseda se začne s K... in konča z ...orupcija.
Za vse so pa krivili JJ. Imel jih je pa IZ v krempljih.
Pa ni lagal samo Golob. Poglejte te riti iz Levice. Asta Vrečko naj bi tik pred glasovanjem zapustila sejno sobo in se kasneje vrnila in se tako glasovanju izognila. Po glasovanju pa je javno kritizirala odločitev vlade!!!??? Prav tako ni… ...prikaži veči bilo debeluha Maljevca? Kakšni so to ljudje? Kdo jim sploh verjame?
black cube - a ne golob in prisluhi...
Južna Afrika je pa zadnja, ki je lahko pametna. Pobijajo belce v svoji državi potem pa se delajo pametne glede Izraela. Izrael in JAR - oba druži delanje nereda.
E levičarji z vami NIKAD NIŠTA.Vam je LAŽ dana v zibelko. Spizdite čim prej,da vas ne gledamo več,marš.
Verečka je šla ven v wc na črtico ali dve koke. Kaj se mora, se mora. A ne, drogeraši levi!. Zdaj bo temu konec! Tudi psihopatskih izpadiv grgurevićke bo zato manj! Droga nažira možgane!
Smradi v vsej svoji veličini odhajajo v pozabo. Tudi Palestince je smrad vrgel čez ramo.
Kako mi je vsec, ko levnuhi cvilo na vse pretege. Banda nesposobna, unicili ste vse kar se je uniciti dalo. Fotopub vas se caka.
Gledam, kako so levičarji spet aktivirali nekaj levicarskih bebcev, ki za drobižek cele dneve trolajo tukaj gor. Delo na črno, placilo na črno...delček tistega, kar so v zadnjih 4-ih letih pokradli. Ne pozabimo na 10% Jankoviću, ki ne gre le… ...prikaži več njemu, ker mora vecino tega placati po lopovski verigi naprej vse do Kučana...seveda tudi sodnikom in vsem vkljucenim v sistem. Ne pozabimo, da je vsako leto izginilo iz proracuna 3.500 milijonov
Po nekaterih vesteh so Izraelci zagrozili z neprimernimi posnetki Tine Gaber, in prepričali Goloba, da se je odpovedal tožbi, in čez rame zabrisal Palestince.
Ne načelni, notoricni, lažnivec..njegova klasika
Portal Info360 je isto ničvredno lažnivo skropucalo, kot so Nova24TV, Demokracija, Domovina, Požareport in ostali desničarski mediji.
Uros, zelo boli?? Ko ti nekdo pokaze resnico, začneš jokati
Ah, niti najmanj. Za razliko od tebe širim resnična dejstva. Ti pa kar spremljaj medije za vaške klepetulje in njihov copatarje, ki jim vse verjamejo.
Info 360 ...kuharski nasveti 😁😁😁
A res? ko ti napišejo dejstva se režiš kot opica!
Podpora genocidnim Palestincem je sramota, zato pozdravljam odločitev slovenske vlade, da tožbe ni podprla!
Klasično razmišljanje tipičnega Ukronaci podpornika. 🤢🤮
Palestinci niti niso tako napačni, z njimi bi se nekako dalo urediti. Prej so koleteralna škoda hamasovci, oziroma ortodoksni muslimani, ki v imenu alaha delajo svinjarije! Tega pa nobena država ne bi smela tolerirati!