Slovenija

Obetajo se velike spremembe, ki jih bomo občutili vsi

Komentarjev 68
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar jezeran
    jezeran 20:13 02.junij 2026.

    Ha ha, rodnost ne bo dvignil nobeden. Zdaj se vsi mladi zavedajo, da je imeti otroka utopija in bedarija. Raje uživajo samsko življenje in vse radosti življenja. Ker otroka se v teh časih ne izplača imeti, je postalo predrago. Tisti ...prikaži več ki jih pa imajo, jih imajo pa po 10 in živijo od sociale imajo socialno stanovanje in so na grbi države in nas, kateri delamo

    • Avatar torolino
      torolino 20:45 02.junij 2026.

      Vsega je dovolj, če je volja. Samske uživače obdavčit in preusmerit davek na družine.

    • Ender3 21:24 02.junij 2026.

      Ja torolino ideja Nemške vlade je, da partnerje brez otrok dodatno obdavčijo.

    • Avatar torolino
      torolino 21:30 02.junij 2026.

      In? Vsak mora vrniti skupnosti kar je prejel od družbe.

    • SlavkoKrizman 22:56 02.junij 2026.

      Vračam skupnosti z davki, tako, kot vsi zaposleni. to je več, kot dovolj.

    • Avatar jezeran
      jezeran 15:57 03.junij 2026.

      Za otroke sem že jaz vplačal, kaj naj še oni plačujejo in to prekleto plačal. Od vrtca, šole, faksa, nič ni zastonj, razen za tiste z veliko otroki, ki jih štepajo pa zlorabljajo, kaznovani ne bodo pa nikoli.

    • SlavkoKrizman 21:31 03.junij 2026.

      torolino: si naredil veliko družino? SKRBI ZA DRUŽINO. Jaz s tvojimi otroci nimam NIČ.

    • Avatar torolino
      torolino 21:56 03.junij 2026.

      SK, 2 odrasla izobražena, ki imata cas za potovanja, plačevanja davkov in uživanje kot ti. Ostalo je za enkrat še vse nepotrebno..

    • SlavkoKrizman 04:47 04.junij 2026.

      Torej je treba prvo obdavčit TVOJE uživače.

    • Avatar torolino
      torolino 09:13 04.junij 2026.

      Ne kriči

    • SlavkoKrizman 16:49 04.junij 2026.

      Ko zmanjka argumentov...

    • Avatar torolino
      torolino 18:42 04.junij 2026.

      Ok, rabiš opisno..,nič mi ni zmanjkalo. Vem kaj sem hotel povedati, pa ti še enkrat obrazložim. Če samo ti plačuješ še ne pomeni, da si družbi dal vse. Krog se zaključi, ko imajo tudi naši otroci otroke ob pravem času. ...prikaži več. Sicer te bodo pa nadomestili filipinci ali kdo že. Pika.

    • SlavkoKrizman 04:52 05.junij 2026.

      "Samske uživače obdavčit in preusmerit davek na družine. " To si napisal. In stojim za mojim argumentom. Plačujem davke in to je več, kot dovolj. Če nimam otrok, to še ne pomeni, da bi moral TVOJE futrat.

  • bobubob 20:45 02.junij 2026.

    Ja, poseben davek za Ukrajino, podpora MAGA osvoboditeljem, kupovanje oborožitve za NATO namesto za domačo vojsko, Hanta za vogalom...pa veliko besed in veliko barve na staro prerjavelo ograjo! Za Bruselj trikrat hura, tovariši!

  • irena213 19:11 02.junij 2026.

    Janša prvak??? V čem???

  • Avatar Marie Cankar
    marie3 19:42 02.junij 2026.

    Če poslušaš predstavitve teh kandidatov za ministre in ministrice, dobiš občutek, kot da prihajajo na požgano zemljo. Kot da smo živeli v kameni dobi, kjer je bilo vse narobe, oni pa so zdaj prišli kot nekakšni emisarji svetlobe, da bodo ...prikaži več končno vse uredili.

    • Avatar Marie Cankar
      marie3 19:43 02.junij 2026.

      Res ne vem, od kod izvira takšna miselnost. Včasih se zdi, kot da iskreno verjamejo, da so Slovenijo pred nečim osvobodili. Pred čim natanko, je sicer težko razumeti. Ob njihovih nastopih človek prej dobi vtis, da so državo okupirali otroci ...prikaži več »princa teme« in da zdaj vodijo ideološki boj proti namišljenim sovražnikom, namesto da bi se ukvarjali z dejanskimi problemi.

    • twitko 19:55 02.junij 2026.

      Sej je jasno kaj bi se zgodilo če bi prišel Golob na oblast. Neskončni davki na fizične osebe. A se res ne spomneš blodenj finančnega ministra o davku na dedovanje? Kaj pa največji davek nanepremičnine v Evropi? Kaj pa davki ...prikaži več na depozite in vzejemne sklade? To je bilo vse v planu. Zdaj pa je šlo na hladno.

    • twitko 20:05 02.junij 2026.

      Poleg tega - najdražje nepremičnine v zgodovini Slovenije, primanjkljaj 3,5% BDP, lažnjive obljube Natu, korupcija na ravni Afrike in še in še ... požgana zemlja? Ja, pretty much.

    • Avatar Marie Cankar
      marie3 20:09 02.junij 2026.

      Ja drzi, dober propagandni aparat imajo, da ljudje, ki jim je, kljub noro visokim davkom padlo vec cvenka v zepe, verjamejo, da je bilo vse narobe, sedaj pa bo vse prav. Spremljajmo in pomnimo.

    • Ender3 21:21 02.junij 2026.

      Dobiš občutek, da bo slepi samo slepe vodil. Ker kakšnih rezultatov od takšnih slepih prevarantov ni pričakovati..

    • SlavkoKrizman 23:01 02.junij 2026.

      twitko, za vsak davek, ki ga bomo dobili naslednja 4 leta, boš naredil piknik za vse na tem forumu.

    • SlavkoKrizman 23:01 02.junij 2026.

      Sem spada tudi povišanje kateregakoli davka.

  • Avatar mahatma2
    mahatma2 19:09 02.junij 2026.

    Najprej se obeta avtokracija v stilu Orbana , nato kolaboracija z najbolj terorističnimi državami kot sta ZDA in Izrael in nazadnje pa poizkus diktature v stilu Kim Džonga

    • Ender3 21:27 02.junij 2026.

      To bo avtokracija per exellence in ne to, kar so očitali Golobu..Za neuke in naivne bo to prava, živa demonstracija..

  • 4krogci 19:53 02.junij 2026.

    3x se je ze dokazano znizala rodnost pod Jansarijem…zdej se bo pa dviglna?? Kako??? Z uvvozom siptarjev al kaj? Prepoved kontracepcije po ukazu cerkve sl kaj?? K mahnic bo bl tezko ksnga nardil..vrtovc pa se raje predaja zupnikom!

    • Avatar torolino
      torolino 20:52 02.junij 2026.

      Ti boš prodal švabskega audija in ga namenil v denarju revni družini. Kot se izkazuješ nisi revež.

    • Ender3 21:18 02.junij 2026.

      torolino👎 zakaj se vedno prijavljaš kot janšev trabant ?

    • Avatar torolino
      torolino 21:35 02.junij 2026.

      Pejta se z audijem kresnit, je že na večer čist zadet.😵‍💫

  • Avatar Leon
    Leon 19:21 02.junij 2026.

    Obetajo se velike spremembe, ki jih bomo občutili vsi ...,? Zakaj bomo morali VSI ,ki pošteno delamo in spoštujemo zakone pravne države živeti v pomanjkanju, izgubi pravic in revščini ,ker boste dobiček namenili priviligirancem vaše kaste katerim ste priredili zakone ?

    • Avatar torolino
      torolino 20:41 02.junij 2026.

      Koko masovno se tu usajaš, dvomim da si tako vroč za delo. Pač prizadeti, užaljen levičar.

    • Ender3 21:32 02.junij 2026.

      torolino bolje bi ti bilo ostati tiho. Smesiš se v imenu sekte enoumja..

    • Avatar torolino
      torolino 21:38 02.junij 2026.

      Bravo medicinski brat za vso lapanje. Dlje nisi zvozil?

  • maček 02:33 03.junij 2026.

    Same babe vange na položajih.vsi nekaj napovedujejo.

  • Kmodri_ 06:46 03.junij 2026.

    Je tako! Diktatura...pa to....samo povemo...

  • Avatar Leon
    Leon 07:13 03.junij 2026.

    Obetajo se velike spremembe, ki jih bomo občutili vsi....oborožite se ! ?

  • twitko 19:40 02.junij 2026.

    Levičarji, prijatelji, bratje! Nehajte jokcat, zakaj se tresete? Prihaja nov dan, pol upanja za vse. Opustite prosim sanje o obdavčevanju sočloveka in prerazporejanju njegovega denarja, ki ga je izvajal vaš heroj Golob. Prihaja nov svet, kjer bo lahko vsak pošteno ...prikaži več delal in pošteno zaslužil. Skupaj smo močnejši.

    • Avatar jezeran
      jezeran 20:11 02.junij 2026.

      misliš pošteno kradel v navezi z svojimi politiki, aja to se dela že 30 let krade, razprodaja in uničuje

    • Ender3 21:29 02.junij 2026.

      Twitko 👎 poizkušal z manipulacijo pa ti ne pali...

  • Avatar Garancija
    Garancija 07:29 03.junij 2026.

    Ne jokajte,še predobro živimo,tisti ki imamo

  • Avatar rajko55
    rajko55 07:27 03.junij 2026.

    Na pecikle...levnuharski kolesariat

  • Avatar Garancija
    Garancija 07:43 03.junij 2026.

    A je kakšna aplikacija,ki zbriše vse nadležne fotke?

  • Dieta 11:02 03.junij 2026.

    KAKO JE Slovenska Domobranska Stranka je vpila koliko se je povečalo javna uprava.... ZDAJ pa bo Matoz povečal javno upravo v policiji... pa bo OK. Nazaj bo uvedel neumno Hojsovo potezo , Avtocestno policijo.... OBStali bodo na odsekih, kjer so ...prikaži večso stalne kolone, ha,ha,ha

  • twitko 19:18 02.junij 2026.

    Končno država za ljudi in ne tako kot v času Goloba ko je bilo pomembno samo vprašanje komu čim več pobrat. Levičarji učite se.

    • Jernej65 19:25 02.junij 2026.

      Od levičarsko desničarskega Udbaša se nimaš kaj učiti. In kaj bo naredil za ljudi, bomo debatirali po koncu njegovega mandata. Vsak lahko našteva prazne floskule, ki se sploh ne dajo udejaniti. In prav to sedaj delajo ti novi ministri, ki ...prikaži več kar tekmujejo, kdo bo več pokradel iz proračuna in razmetal največ med tiste, ki imajo že sedaj preveč.

    • twitko 19:27 02.junij 2026.

      Ok. Če bomo o tem kaj je naredil JJ za ljudi debatirali na koncu mandata potem levaki nehajte tečnarit po tem forumu. Se vidimo na koncu mandata.

    • Jernej65 19:30 02.junij 2026.

      Tudi ti nehaj nabijati in hvaliti Udbaša še preden je sploh kaj naredil. Sindikate je že spravil na okope. Če ti lahko nabijaš imam tudi jaz pravico, da ti nastavim ogledalo.

    • twitko 19:34 02.junij 2026.

      Pa človek, kaj ti govoriš? Ti si rekel da "bomo debatirali po koncu njegovega mandata" o tem kaj je naredil za ljudi. NE jaz. Jaz bom pohvalil pametne ukrepe že zdaj. Glede sindikatov pa ... resno? Sindakate je JJ spravil ...prikaži več na okope? A ne bi bilo pravilneje reči "levi gospodarji so svoje zveste pudle sindikate poslali na okope še preden je nastala nova vlada". Bo šlo? Razumeš?

    • Jernej65 19:39 02.junij 2026.

      To laja tvoj Udbaš, kot vedno. Sindikati in nevladne organizacije so mu trn v peti. To so braniki demokracije, če ti teslo tega še ne veš. To je vedel tudi Pučnik, Udbaš tega ne ve.

    • Anči 19:40 02.junij 2026.

      To je četrta možnost velikega JJ. Zanimajo me rezultati njegovih prejšnjih vlad. Kaj je naredil? Obljubljal je med in mleko, mislim da se je mleko skisalo do konca, o medu pa ne duha ne sluha.

    • twitko 19:44 02.junij 2026.

      Anči, Kar poguglaj 1. vlada JJ je bila najuspešnejša slovenska vlada vseh časov. Najvišja gospodarska rast! 2. vlada je reševala Slovenijo (ZUJF) potem ko so levičarji v navalu blaznosti mislili, da če bodo neomejno trošili, da bo to nekako spodbudilo ...prikaži več gospodarsko rast. 3. vlada pa je izvlekla Slovenijo iz kovid krize nadpovprečno uspešno v primerjavi z drugimi državami EU. Vse ti piše samo malo se moraš potrudit. NE samo požirat indoktrinacijo levičarjev. To ne vodi nikamor.

    • Avatar Leon
      Leon 19:48 02.junij 2026.

      Anči , vse kaj je počel Janez v predhodnem obdobju je napisano v Trilogiji v imenu države .

    • twitko 19:51 02.junij 2026.

      Kar je pa počel Golob je pa napisano v knjigi "Gospod Nateg". Prijetno branje.

    • bobubob 20:48 02.junij 2026.

      Država, torej plebs, bo sedaj, namesto za leve žepe, delala za Bruselj. Plačevali pa bomo še naprej, le da bo videz drugačen.

    • Ender3 21:16 02.junij 2026.

      twitko 👎 kdo pa sedaj Janezovo Butnico prodajal, ko ima uresničitev sanj in knjigo kot best seller Nateguna Požarja pa itak nihče ne bere.

    • SlavkoKrizman 23:03 02.junij 2026.

      Za vsak cent, ki ga bo JJ "pobral" daš za piknik.

  • slovenski3 05:34 03.junij 2026.

    Kar je res, je res. Levičarji so sami tepci, Preberite nekaj levičarskih komentarjev in se sami prepričajte o tem!

  • Dieta 21:16 02.junij 2026.

    Kajzer napoveduje drugačno zunanjo politiko ZDAJ BO SLO JAVNO PODPRLA VOJNE ZLOČINE IN GENOCID. VOJAŠKI STROŠKI SE BODO POVEČALI.... Davki in prispevki se bodo znižalioziroma ukinili.... SLO se bo pa zadolžila, ker vemo, da drugače ne preživimo . Kot nekoč ...prikaži večoč v Titovih in Janševih časih KREDITI

  • matej572 21:54 02.junij 2026.

    Janša je najboljši vladar na svetu.Vi levičarji ste samo za bluzit.Spizdite že enkrat iz Slovenije.Probejte kolesarit,pa boste vidli ko pridemo mi v Lj z bicikli in traktorji.Samo milion nas še živi na naši zemljici......Janez ti si CAR,zdej bomo zaživeli,gremo. SLOVENIJA MOJA DEŽELA.

    • Avatar Ladislav Tekavčič
      NickMason. 04:25 03.junij 2026.

      Če si sam lopov,potem imaš še kako prav ,da boš zaživel😂

  • Puklastimiha 19:23 02.junij 2026.

    Pejt mal k psihijatru !

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.