Ha ha, rodnost ne bo dvignil nobeden. Zdaj se vsi mladi zavedajo, da je imeti otroka utopija in bedarija. Raje uživajo samsko življenje in vse radosti življenja. Ker otroka se v teh časih ne izplača imeti, je postalo predrago. Tisti… ...prikaži več ki jih pa imajo, jih imajo pa po 10 in živijo od sociale imajo socialno stanovanje in so na grbi države in nas, kateri delamo
Za otroke sem že jaz vplačal, kaj naj še oni plačujejo in to prekleto plačal. Od vrtca, šole, faksa, nič ni zastonj, razen za tiste z veliko otroki, ki jih štepajo pa zlorabljajo, kaznovani ne bodo pa nikoli.
Ok, rabiš opisno..,nič mi ni zmanjkalo. Vem kaj sem hotel povedati, pa ti še enkrat obrazložim. Če samo ti plačuješ še ne pomeni, da si družbi dal vse. Krog se zaključi, ko imajo tudi naši otroci otroke ob pravem času.… ...prikaži več. Sicer te bodo pa nadomestili filipinci ali kdo že. Pika.
"Samske uživače obdavčit in preusmerit davek na družine. " To si napisal. In stojim za mojim argumentom. Plačujem davke in to je več, kot dovolj. Če nimam otrok, to še ne pomeni, da bi moral TVOJE futrat.
Ja, poseben davek za Ukrajino, podpora MAGA osvoboditeljem, kupovanje oborožitve za NATO namesto za domačo vojsko, Hanta za vogalom...pa veliko besed in veliko barve na staro prerjavelo ograjo! Za Bruselj trikrat hura, tovariši!
Če poslušaš predstavitve teh kandidatov za ministre in ministrice, dobiš občutek, kot da prihajajo na požgano zemljo. Kot da smo živeli v kameni dobi, kjer je bilo vse narobe, oni pa so zdaj prišli kot nekakšni emisarji svetlobe, da bodo… ...prikaži več končno vse uredili.
Res ne vem, od kod izvira takšna miselnost. Včasih se zdi, kot da iskreno verjamejo, da so Slovenijo pred nečim osvobodili. Pred čim natanko, je sicer težko razumeti. Ob njihovih nastopih človek prej dobi vtis, da so državo okupirali otroci… ...prikaži več »princa teme« in da zdaj vodijo ideološki boj proti namišljenim sovražnikom, namesto da bi se ukvarjali z dejanskimi problemi.
Sej je jasno kaj bi se zgodilo če bi prišel Golob na oblast. Neskončni davki na fizične osebe. A se res ne spomneš blodenj finančnega ministra o davku na dedovanje? Kaj pa največji davek nanepremičnine v Evropi? Kaj pa davki… ...prikaži več na depozite in vzejemne sklade? To je bilo vse v planu. Zdaj pa je šlo na hladno.
Poleg tega - najdražje nepremičnine v zgodovini Slovenije, primanjkljaj 3,5% BDP, lažnjive obljube Natu, korupcija na ravni Afrike in še in še ... požgana zemlja? Ja, pretty much.
Ja drzi, dober propagandni aparat imajo, da ljudje, ki jim je, kljub noro visokim davkom padlo vec cvenka v zepe, verjamejo, da je bilo vse narobe, sedaj pa bo vse prav. Spremljajmo in pomnimo.
Najprej se obeta avtokracija v stilu Orbana , nato kolaboracija z najbolj terorističnimi državami kot sta ZDA in Izrael in nazadnje pa poizkus diktature v stilu Kim Džonga
3x se je ze dokazano znizala rodnost pod Jansarijem…zdej se bo pa dviglna?? Kako??? Z uvvozom siptarjev al kaj? Prepoved kontracepcije po ukazu cerkve sl kaj?? K mahnic bo bl tezko ksnga nardil..vrtovc pa se raje predaja zupnikom!
Obetajo se velike spremembe, ki jih bomo občutili vsi ...,? Zakaj bomo morali VSI ,ki pošteno delamo in spoštujemo zakone pravne države živeti v pomanjkanju, izgubi pravic in revščini ,ker boste dobiček namenili priviligirancem vaše kaste katerim ste priredili zakone ?
Levičarji, prijatelji, bratje! Nehajte jokcat, zakaj se tresete? Prihaja nov dan, pol upanja za vse. Opustite prosim sanje o obdavčevanju sočloveka in prerazporejanju njegovega denarja, ki ga je izvajal vaš heroj Golob. Prihaja nov svet, kjer bo lahko vsak pošteno… ...prikaži več delal in pošteno zaslužil. Skupaj smo močnejši.
KAKO JE Slovenska Domobranska Stranka je vpila koliko se je povečalo javna uprava.... ZDAJ pa bo Matoz povečal javno upravo v policiji... pa bo OK. Nazaj bo uvedel neumno Hojsovo potezo , Avtocestno policijo.... OBStali bodo na odsekih, kjer so… ...prikaži večso stalne kolone, ha,ha,ha
Od levičarsko desničarskega Udbaša se nimaš kaj učiti. In kaj bo naredil za ljudi, bomo debatirali po koncu njegovega mandata. Vsak lahko našteva prazne floskule, ki se sploh ne dajo udejaniti. In prav to sedaj delajo ti novi ministri, ki… ...prikaži več kar tekmujejo, kdo bo več pokradel iz proračuna in razmetal največ med tiste, ki imajo že sedaj preveč.
Tudi ti nehaj nabijati in hvaliti Udbaša še preden je sploh kaj naredil. Sindikate je že spravil na okope. Če ti lahko nabijaš imam tudi jaz pravico, da ti nastavim ogledalo.
Pa človek, kaj ti govoriš? Ti si rekel da "bomo debatirali po koncu njegovega mandata" o tem kaj je naredil za ljudi. NE jaz. Jaz bom pohvalil pametne ukrepe že zdaj. Glede sindikatov pa ... resno? Sindakate je JJ spravil… ...prikaži več na okope? A ne bi bilo pravilneje reči "levi gospodarji so svoje zveste pudle sindikate poslali na okope še preden je nastala nova vlada". Bo šlo? Razumeš?
To laja tvoj Udbaš, kot vedno. Sindikati in nevladne organizacije so mu trn v peti. To so braniki demokracije, če ti teslo tega še ne veš. To je vedel tudi Pučnik, Udbaš tega ne ve.
To je četrta možnost velikega JJ. Zanimajo me rezultati njegovih prejšnjih vlad. Kaj je naredil? Obljubljal je med in mleko, mislim da se je mleko skisalo do konca, o medu pa ne duha ne sluha.
Anči, Kar poguglaj 1. vlada JJ je bila najuspešnejša slovenska vlada vseh časov. Najvišja gospodarska rast! 2. vlada je reševala Slovenijo (ZUJF) potem ko so levičarji v navalu blaznosti mislili, da če bodo neomejno trošili, da bo to nekako spodbudilo… ...prikaži več gospodarsko rast. 3. vlada pa je izvlekla Slovenijo iz kovid krize nadpovprečno uspešno v primerjavi z drugimi državami EU. Vse ti piše samo malo se moraš potrudit. NE samo požirat indoktrinacijo levičarjev. To ne vodi nikamor.
Kajzer napoveduje drugačno zunanjo politiko ZDAJ BO SLO JAVNO PODPRLA VOJNE ZLOČINE IN GENOCID. VOJAŠKI STROŠKI SE BODO POVEČALI.... Davki in prispevki se bodo znižalioziroma ukinili.... SLO se bo pa zadolžila, ker vemo, da drugače ne preživimo . Kot nekoč… ...prikaži večoč v Titovih in Janševih časih KREDITI
Janša je najboljši vladar na svetu.Vi levičarji ste samo za bluzit.Spizdite že enkrat iz Slovenije.Probejte kolesarit,pa boste vidli ko pridemo mi v Lj z bicikli in traktorji.Samo milion nas še živi na naši zemljici......Janez ti si CAR,zdej bomo zaživeli,gremo.
SLOVENIJA MOJA DEŽELA.
Ha ha, rodnost ne bo dvignil nobeden. Zdaj se vsi mladi zavedajo, da je imeti otroka utopija in bedarija. Raje uživajo samsko življenje in vse radosti življenja. Ker otroka se v teh časih ne izplača imeti, je postalo predrago. Tisti… ...prikaži več ki jih pa imajo, jih imajo pa po 10 in živijo od sociale imajo socialno stanovanje in so na grbi države in nas, kateri delamo
Vsega je dovolj, če je volja. Samske uživače obdavčit in preusmerit davek na družine.
Ja torolino ideja Nemške vlade je, da partnerje brez otrok dodatno obdavčijo.
In? Vsak mora vrniti skupnosti kar je prejel od družbe.
Vračam skupnosti z davki, tako, kot vsi zaposleni. to je več, kot dovolj.
Za otroke sem že jaz vplačal, kaj naj še oni plačujejo in to prekleto plačal. Od vrtca, šole, faksa, nič ni zastonj, razen za tiste z veliko otroki, ki jih štepajo pa zlorabljajo, kaznovani ne bodo pa nikoli.
torolino: si naredil veliko družino? SKRBI ZA DRUŽINO. Jaz s tvojimi otroci nimam NIČ.
SK, 2 odrasla izobražena, ki imata cas za potovanja, plačevanja davkov in uživanje kot ti. Ostalo je za enkrat še vse nepotrebno..
Torej je treba prvo obdavčit TVOJE uživače.
Ne kriči
Ko zmanjka argumentov...
Ok, rabiš opisno..,nič mi ni zmanjkalo. Vem kaj sem hotel povedati, pa ti še enkrat obrazložim. Če samo ti plačuješ še ne pomeni, da si družbi dal vse. Krog se zaključi, ko imajo tudi naši otroci otroke ob pravem času.… ...prikaži več. Sicer te bodo pa nadomestili filipinci ali kdo že. Pika.
"Samske uživače obdavčit in preusmerit davek na družine. " To si napisal. In stojim za mojim argumentom. Plačujem davke in to je več, kot dovolj. Če nimam otrok, to še ne pomeni, da bi moral TVOJE futrat.
Ja, poseben davek za Ukrajino, podpora MAGA osvoboditeljem, kupovanje oborožitve za NATO namesto za domačo vojsko, Hanta za vogalom...pa veliko besed in veliko barve na staro prerjavelo ograjo! Za Bruselj trikrat hura, tovariši!
Janša prvak??? V čem???
V kraji
Dva kretena !
prvaki so pod primati
Zate, irena, sta golob in janša prvaka v vsemu. Onadva sta dosegla PV, ti pa forum na rumenem žurnalu
Če poslušaš predstavitve teh kandidatov za ministre in ministrice, dobiš občutek, kot da prihajajo na požgano zemljo. Kot da smo živeli v kameni dobi, kjer je bilo vse narobe, oni pa so zdaj prišli kot nekakšni emisarji svetlobe, da bodo… ...prikaži več končno vse uredili.
Res ne vem, od kod izvira takšna miselnost. Včasih se zdi, kot da iskreno verjamejo, da so Slovenijo pred nečim osvobodili. Pred čim natanko, je sicer težko razumeti. Ob njihovih nastopih človek prej dobi vtis, da so državo okupirali otroci… ...prikaži več »princa teme« in da zdaj vodijo ideološki boj proti namišljenim sovražnikom, namesto da bi se ukvarjali z dejanskimi problemi.
Sej je jasno kaj bi se zgodilo če bi prišel Golob na oblast. Neskončni davki na fizične osebe. A se res ne spomneš blodenj finančnega ministra o davku na dedovanje? Kaj pa največji davek nanepremičnine v Evropi? Kaj pa davki… ...prikaži več na depozite in vzejemne sklade? To je bilo vse v planu. Zdaj pa je šlo na hladno.
Poleg tega - najdražje nepremičnine v zgodovini Slovenije, primanjkljaj 3,5% BDP, lažnjive obljube Natu, korupcija na ravni Afrike in še in še ... požgana zemlja? Ja, pretty much.
Ja drzi, dober propagandni aparat imajo, da ljudje, ki jim je, kljub noro visokim davkom padlo vec cvenka v zepe, verjamejo, da je bilo vse narobe, sedaj pa bo vse prav. Spremljajmo in pomnimo.
Dobiš občutek, da bo slepi samo slepe vodil. Ker kakšnih rezultatov od takšnih slepih prevarantov ni pričakovati..
twitko, za vsak davek, ki ga bomo dobili naslednja 4 leta, boš naredil piknik za vse na tem forumu.
Sem spada tudi povišanje kateregakoli davka.
Najprej se obeta avtokracija v stilu Orbana , nato kolaboracija z najbolj terorističnimi državami kot sta ZDA in Izrael in nazadnje pa poizkus diktature v stilu Kim Džonga
To bo avtokracija per exellence in ne to, kar so očitali Golobu..Za neuke in naivne bo to prava, živa demonstracija..
3x se je ze dokazano znizala rodnost pod Jansarijem…zdej se bo pa dviglna?? Kako??? Z uvvozom siptarjev al kaj? Prepoved kontracepcije po ukazu cerkve sl kaj?? K mahnic bo bl tezko ksnga nardil..vrtovc pa se raje predaja zupnikom!
Ti boš prodal švabskega audija in ga namenil v denarju revni družini. Kot se izkazuješ nisi revež.
torolino👎 zakaj se vedno prijavljaš kot janšev trabant ?
Pejta se z audijem kresnit, je že na večer čist zadet.😵💫
Obetajo se velike spremembe, ki jih bomo občutili vsi ...,? Zakaj bomo morali VSI ,ki pošteno delamo in spoštujemo zakone pravne države živeti v pomanjkanju, izgubi pravic in revščini ,ker boste dobiček namenili priviligirancem vaše kaste katerim ste priredili zakone ?
Koko masovno se tu usajaš, dvomim da si tako vroč za delo. Pač prizadeti, užaljen levičar.
torolino bolje bi ti bilo ostati tiho. Smesiš se v imenu sekte enoumja..
Bravo medicinski brat za vso lapanje. Dlje nisi zvozil?
Same babe vange na položajih.vsi nekaj napovedujejo.
Je tako! Diktatura...pa to....samo povemo...
Obetajo se velike spremembe, ki jih bomo občutili vsi....oborožite se ! ?
Levičarji, prijatelji, bratje! Nehajte jokcat, zakaj se tresete? Prihaja nov dan, pol upanja za vse. Opustite prosim sanje o obdavčevanju sočloveka in prerazporejanju njegovega denarja, ki ga je izvajal vaš heroj Golob. Prihaja nov svet, kjer bo lahko vsak pošteno… ...prikaži več delal in pošteno zaslužil. Skupaj smo močnejši.
misliš pošteno kradel v navezi z svojimi politiki, aja to se dela že 30 let krade, razprodaja in uničuje
Twitko 👎 poizkušal z manipulacijo pa ti ne pali...
Ne jokajte,še predobro živimo,tisti ki imamo
Na pecikle...levnuharski kolesariat
A je kakšna aplikacija,ki zbriše vse nadležne fotke?
KAKO JE Slovenska Domobranska Stranka je vpila koliko se je povečalo javna uprava.... ZDAJ pa bo Matoz povečal javno upravo v policiji... pa bo OK. Nazaj bo uvedel neumno Hojsovo potezo , Avtocestno policijo.... OBStali bodo na odsekih, kjer so… ...prikaži večso stalne kolone, ha,ha,ha
Končno država za ljudi in ne tako kot v času Goloba ko je bilo pomembno samo vprašanje komu čim več pobrat. Levičarji učite se.
Od levičarsko desničarskega Udbaša se nimaš kaj učiti. In kaj bo naredil za ljudi, bomo debatirali po koncu njegovega mandata. Vsak lahko našteva prazne floskule, ki se sploh ne dajo udejaniti. In prav to sedaj delajo ti novi ministri, ki… ...prikaži več kar tekmujejo, kdo bo več pokradel iz proračuna in razmetal največ med tiste, ki imajo že sedaj preveč.
Ok. Če bomo o tem kaj je naredil JJ za ljudi debatirali na koncu mandata potem levaki nehajte tečnarit po tem forumu. Se vidimo na koncu mandata.
Tudi ti nehaj nabijati in hvaliti Udbaša še preden je sploh kaj naredil. Sindikate je že spravil na okope. Če ti lahko nabijaš imam tudi jaz pravico, da ti nastavim ogledalo.
Pa človek, kaj ti govoriš? Ti si rekel da "bomo debatirali po koncu njegovega mandata" o tem kaj je naredil za ljudi. NE jaz. Jaz bom pohvalil pametne ukrepe že zdaj. Glede sindikatov pa ... resno? Sindakate je JJ spravil… ...prikaži več na okope? A ne bi bilo pravilneje reči "levi gospodarji so svoje zveste pudle sindikate poslali na okope še preden je nastala nova vlada". Bo šlo? Razumeš?
To laja tvoj Udbaš, kot vedno. Sindikati in nevladne organizacije so mu trn v peti. To so braniki demokracije, če ti teslo tega še ne veš. To je vedel tudi Pučnik, Udbaš tega ne ve.
To je četrta možnost velikega JJ. Zanimajo me rezultati njegovih prejšnjih vlad. Kaj je naredil? Obljubljal je med in mleko, mislim da se je mleko skisalo do konca, o medu pa ne duha ne sluha.
Anči, Kar poguglaj 1. vlada JJ je bila najuspešnejša slovenska vlada vseh časov. Najvišja gospodarska rast! 2. vlada je reševala Slovenijo (ZUJF) potem ko so levičarji v navalu blaznosti mislili, da če bodo neomejno trošili, da bo to nekako spodbudilo… ...prikaži več gospodarsko rast. 3. vlada pa je izvlekla Slovenijo iz kovid krize nadpovprečno uspešno v primerjavi z drugimi državami EU. Vse ti piše samo malo se moraš potrudit. NE samo požirat indoktrinacijo levičarjev. To ne vodi nikamor.
Anči , vse kaj je počel Janez v predhodnem obdobju je napisano v Trilogiji v imenu države .
Kar je pa počel Golob je pa napisano v knjigi "Gospod Nateg". Prijetno branje.
Država, torej plebs, bo sedaj, namesto za leve žepe, delala za Bruselj. Plačevali pa bomo še naprej, le da bo videz drugačen.
twitko 👎 kdo pa sedaj Janezovo Butnico prodajal, ko ima uresničitev sanj in knjigo kot best seller Nateguna Požarja pa itak nihče ne bere.
Za vsak cent, ki ga bo JJ "pobral" daš za piknik.
Kar je res, je res. Levičarji so sami tepci, Preberite nekaj levičarskih komentarjev in se sami prepričajte o tem!
Kajzer napoveduje drugačno zunanjo politiko ZDAJ BO SLO JAVNO PODPRLA VOJNE ZLOČINE IN GENOCID. VOJAŠKI STROŠKI SE BODO POVEČALI.... Davki in prispevki se bodo znižalioziroma ukinili.... SLO se bo pa zadolžila, ker vemo, da drugače ne preživimo . Kot nekoč… ...prikaži večoč v Titovih in Janševih časih KREDITI
Janša je najboljši vladar na svetu.Vi levičarji ste samo za bluzit.Spizdite že enkrat iz Slovenije.Probejte kolesarit,pa boste vidli ko pridemo mi v Lj z bicikli in traktorji.Samo milion nas še živi na naši zemljici......Janez ti si CAR,zdej bomo zaživeli,gremo. SLOVENIJA MOJA DEŽELA.
Če si sam lopov,potem imaš še kako prav ,da boš zaživel😂
Pejt mal k psihijatru !