Slovenija
21 ogledov

Slab ugled smo izvozili sami

Komentarjev 29
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • PIKO5 20:38 23.junij 2013.

    SMRT KOMUNIZMU IN JEGOVIM PIJAVKAM , tega palčka mora čim prej obiskai MATIDA s rjavo koso.Dokler se bo politika delala v smrdlivih murglah toliko časa bo slabo v Sloveniji.Ajutri bo pa srbo opankovič pametovav na DOB na DOB ...prikaži večOB z nnjimi.........

  • majdas 21:04 23.junij 2013.

    Res me zanima, kako bi danes živeli, če bi takrat ostali v Jugoslaviji ? Namreč, ko smo se vozili po naši bivši domovini, je bila revščina prav v oči bodeča z vsakim kilometrom proti jugu. (Srbija in Makedonija)In ...prikaži več zelo se mi dozdeva, da se tiste čase izkrivljeno gloroficira - nihče več se pa ne spomni npr. 3-mestne inflacije in tega, kako je to izgledalo v praksi ...

  • mph 23:20 23.junij 2013.

    Eh, domobrančki, verjetno vam ni jasno, da se imate za zahvalit ravno komunizmu in partizanom, da danes obstajate vi in vaši potomci. Saj bi obstajali verjetno tudi sicer, samo v kakšni nacističnih laboratorijih. Ko vas ne bi več potrebovali za ...prikaži več umazano delo, si upam ne domišljate, da bi ostali še naprej živi.

  • mph 23:22 23.junij 2013.

    Umirite se že enkrat, kakšen ostrostrelec. Ok, teorije zarote, ma ta je le malo prehuda. Pa ja resno kdo ne misli, da je ta pajac imel kakršnokoli realno možnost dobit več kot 5% glasov? Halo? Pijanemu lovcu (pijanec, ampak taki ...prikaži več imajo še vedno kolikor toliko mirno roko in kar pomnim je imel daljnogled) je počil film, ko je vsak dan moral poslušat njegovo nakladanje po zvočnikih ... in ga je pospravil.

  • majdas 07:36 24.junij 2013.

    Ja, imaš prav - tam, kjer sem takrat delala - v računovodstvu, je delalo ok 30 ljudi - na koncu nas je isto delo opravljalo manj kot 10 ... in smo vse opravili - samo malo manj smo kofetkali.Za ...prikaži več mene je še vedno demagogija, ko se govori samo lepe stvari o teh starih časih. Precej precej bolj skromno smo živeli - pa če mi še tolk minusov dajete. In nisem pisala o revščini takrat, ampak o revščini., ki smo jo opazovaliu, ko smo se dve leti nazaj vozili po Srbiji in Makedoniji (pa ne v Beogradu ampak na podeželju ...)

  • majdas 07:43 24.junij 2013.

    Pa nehajte že enkrat s komunisti in domobranci. Ljudje smo pošteni in nepošteni, ni važna barva in prepričanje. In požrešnost nekaterih je pripeljala tako daleč, kot smo danes. Ne samo v Sloveniji - tudi drugod po svetu.Vsak naj iskreno ...prikaži več "pogleda" vase in si odgovori, ali delam samo za svojo rit, ali gledam tudi na dobro svoje okolice in na koncu tudi domovine ...

  • mph 10:13 24.junij 2013.

    Če bi bil veren, bi rekel, o, sveta preproščina.Rojen sem sicer po vojni vendar v lepih časih Yu, ko si bile po Italiji npr. polne ulice revežev, ki so prosjačili, narkomanov na vsakem vogalu, vlomi in kraje po ...prikaži več vseh časopisih, .. Takoj po vojni, za tvojo informacijo, so se stvari na veliko tihotapile čez mejo, vendar K NJIM, ne k nam. Kaj se je potem zgodilo? Cel svet (seveda ne zaradi altruizma) je malodane ZASTONJ pomagal obnoviti Nemčijo, Italijo, .... O tem lahko danes države v težavah, v katere so jih pahnili predvsem ameriški "ideali" in njihovi simpatizerji po teh državah, samo sanjajo.In spet, očitno nimaš dostopa do tiska, tv, ... oz. ne živiš ob meji ... si samo malo oglej koliko denarja znosijo SEM, ko pridejo kupovat cenejše gorivo, pa bolj kvalitetno in še vedno bistveno manj plastično hrano, kvalitetna in cenejša oblačila, .....Itn itn ...

  • mph 10:19 24.junij 2013.

    majdas, tudi, kjer sem jaz delal je bilo podobno (no, ne bi ravno rekel razmerje 3:1), vendar ne pozabi počasi so prišli električni pisalni stroji, računalniki, ... in je bilo dejansko tudi možno narediti toliko več. Ne primerjaj zdaj danes, ...prikaži več ko so tovrnjaki in železnica, s časi, ko tega ni bilo, koliko ljudi je rabilo.In nikoli nisem trdil, da je bilo vse oh in sploh. Ja, bilo je tudi en kup napak. Ma, če dam malo na tehtnico ... smo se imeli ob manj pisanih žvečilnih bistveno bolje. Seveda, k nam so se vozili z zadnjimi modeli Mercedeov (preberi moj post malo bolj zgoraj, kako je to uspelo Nemčiji in Italiji po takšnem opustošenju po vojni), ... nikoli pa nismo videli tistih, ki so ostali doma, ker s prosjačenjem po ulicah niso nabrali dovolj za dopust.Kar zadeva podeželje sem imel manj razloga za zahajat, vendar sem delal v firmi nekaj časa, ki je ogromno poslovala prav s Srbijo in Bosno ... kar smo govorili prav nič kaj takega, kar mi praviš, ljudje prijazni, gosto

  • joc2013 19:57 23.junij 2013.

    Če bi takrat rekel: danes je ratalo to sranje, od jutri dalje vas bomo pa sistematično jebahi, verjetno, da ne bi plebiscit uspel.Si pa enako kot obsojenec blestečo kariero in kar nekaj denarja na naš račun pospravil in zato ...prikaži več sedaj ko prdneš že trije o tem poročajo. Jaz pa bi pri tebi in tvojih financah malo inventure naredil in bi hitro videli, koliko je ura.Kot uš si prisesan na priviligirano državno pokojnino, namesto, da bi sedaj doniral, kar si nabral.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.