Sej je v nacrtu…tud drzavni prostorski navrt so ze nardil na lokaciji med raubrkomando in uncem….pa so se - pazi zdej to - zeleni uprli da se prevec posega v naravo 😂😂😂
ISTRA
Če greste te dni na Hrvaško, pozor! Morje je preplavila ta nevarna žival
Kompasne meduze lahko povzročijo bolečino, opekline, rdečico ter oteklino.Ne hodite na morje,da bodo imeli novinarji in vlada vsaj tam mir pred vami
Smešno, ko sem prebral članek, posebno tisto o gospe iz NM. Mislim si, da ta oseba ni nikdar kmetovala ali bila na zemlji, da bi videla koliko škode in kakšno naredi divjad. Imam znanca ravno tam okoli Karteljevega ima vinograd,… ...prikaži več odlično frankinjo, ČE srnjad ne poje mladic. Lahko 600l ali 60l. Lovci se delajo norce in ne plačujejo odškodnine, In ta oseba bi lahko v dobrobit srnjadi varovala vinograde pred povzročeno škodo. Ja, lepo je videti srnice v koruzi pred tunelom v Trebnjem ampak škoda???
In iz povedanega ter zapisanega lahko sklepamo, da je škoda kmetom manjšega pomena kot pa ''lepota opazovanja divjadi''. Južni pravijo ''s tujim po koprivah''.... In to ti ''ljubitelji živali'' delajo, samo hudiča, mi jim še plačujemo njih nevladnost. Neumno ampak… ...prikaži večk saj je en minister iz Posavja rekel, plačevanje davkov je ''glupo''. Torej smo mi ki plačujemo bedaki, ti ki pa dobivajo naš denar in še potem serjejo po nas so pa ''very clever'', kajne?
Slovenija ga ima in ga bo prenašala še do četrtka. Hrvaški se ne more zgoditi, da bi prišlo na vlado kaj tako nesposobnega. Hvala Bogu, da je postal preteklost. Za njim se nam obetajo lepša leta.
Sej je v nacrtu…tud drzavni prostorski navrt so ze nardil na lokaciji med raubrkomando in uncem….pa so se - pazi zdej to - zeleni uprli da se prevec posega v naravo 😂😂😂
Pri nas v vsem odločajo idioti,hrvaška nas prehiteva pol levi in desni
ISTRA Če greste te dni na Hrvaško, pozor! Morje je preplavila ta nevarna žival Kompasne meduze lahko povzročijo bolečino, opekline, rdečico ter oteklino.Ne hodite na morje,da bodo imeli novinarji in vlada vsaj tam mir pred vami
Vam piscem članka se je v pisarnah skisalo pojdite na teren in poglejte. Podhodi po AC, nadhodi , ne pišite neumnosti.
Preberi celoten članek preden komentiraš.
Zaostajamo povsod,predvsem v sodstvu in politiki.
na dolenjski ac?
Smešno, ko sem prebral članek, posebno tisto o gospe iz NM. Mislim si, da ta oseba ni nikdar kmetovala ali bila na zemlji, da bi videla koliko škode in kakšno naredi divjad. Imam znanca ravno tam okoli Karteljevega ima vinograd,… ...prikaži več odlično frankinjo, ČE srnjad ne poje mladic. Lahko 600l ali 60l. Lovci se delajo norce in ne plačujejo odškodnine, In ta oseba bi lahko v dobrobit srnjadi varovala vinograde pred povzročeno škodo. Ja, lepo je videti srnice v koruzi pred tunelom v Trebnjem ampak škoda???
In iz povedanega ter zapisanega lahko sklepamo, da je škoda kmetom manjšega pomena kot pa ''lepota opazovanja divjadi''. Južni pravijo ''s tujim po koprivah''.... In to ti ''ljubitelji živali'' delajo, samo hudiča, mi jim še plačujemo njih nevladnost. Neumno ampak… ...prikaži večk saj je en minister iz Posavja rekel, plačevanje davkov je ''glupo''. Torej smo mi ki plačujemo bedaki, ti ki pa dobivajo naš denar in še potem serjejo po nas so pa ''very clever'', kajne?
ja,samo res,vse divje živali pobiti
Slovenija ga ima in ga bo prenašala še do četrtka. Hrvaški se ne more zgoditi, da bi prišlo na vlado kaj tako nesposobnega. Hvala Bogu, da je postal preteklost. Za njim se nam obetajo lepša leta.
Ubožec pogrešaš svobodo ?