Slovenija
37 ogledov

Slovenska škofa v pokoj zaradi finančnega poloma

Komentarjev 23
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Žurnalček 13:02 31.julij 2013.

    Nadaljevanje :Leta 1991 so na tržnici , v prostorih Škofije, kjer je bila prej Z Triglav odprli svojo krekovo banko. In so se pred njo tli butasti verniki. Sem stopil v vrsto in slišal naslednji pogovor. A ti si ...prikaži več se tud odloču za njihovo banko. Ja veš da sem , kajti Vatikan ne bo nikoli in tudi ne more propasti.. Sam pozabili so prečitati firmo do konca. Tisti d.o.o jim ni ničesar pomenil. Takrat!

  • EnBralec 14:35 31.julij 2013.

    Aha, leta 1991 si kar tako slučajno malo stopil v vrsto pred Krekovo banko da slišiš kaj se pogovarjajo vlagatelji ... Daj povej odkrito: vohal si za razrednim sovražnikom, verjetno si kak bivši udbovec...Sicer pa povej mi en ...prikaži več privatizacijski sklad, ki je vlagateljem povrnil vložene certifikate!Varčevalci Krekove banka pa svojih sredstev seveda niso izgubili, banka še vedno deluje kot podružnica Raiffeisen Bank.

  • Lavdan 16:27 31.julij 2013.

    Izmislili so si takega boga, ki te odveže vseh grehov, ko zmoliš tri očenaše. Oni so že vedeli zakaj, ker bi se jih drugače večina cvrla v peklu. Naj mi oprostijo vsi pošteni, ki so v čast veri in bogu.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.