Žalostno - nepotrebna žrtev med mnogimi. Se pa ne spomnim, da bi kdaj tako pisali o kateri Palestinski, Iranski ali Libanonski mamici. Kaj oni niso ljudje? Imajo drugačne navade od nas ampak so ljudje kot mi.
💔 Srce se ti strga ob takšni novici. Mlada mama Veronika je umrla, ker je v temi noči tekla z dvema majhnima otrokoma proti zaklonišču, ruska raketa pa je eksplodirala tik ob njih. To ni "vojna", to je sistematično ubijanje… ...prikaži več civilistov – in to že četrto leto.
Na srečo podpiramo Ukrajino in ne Rusije, ki je z vojnimi zločini pokazala svoj pravi obraz! Upam, da bo naš evropski denar in naše orožje dejansko pripomoglo k zmagi Ukrajine nad nacističnim okupatorjem! Slava Ukrajini!
Kakšna slava nekaj, poglej našo državo, ki se potaplja, nekonkurenčni smo pri podjetjih in previsoke davke na delavca imamo ter s tem manjše plače ostanejo delavcu. Slava Sloveniji ne pa nekim Ukrajincem in Rusom, kreten en.
To glede davkov se strinjam. Davke je treba znižati in javni denar bolj pazljivo trošiti. Vendar je podpora Ukrajini najboljša naložba našega denarja, kar je očitno vsakomur, ki si za trenutek predstavlja nasprotno: nič denarja za Ukrajino, njen poraz in… ...prikaži več popolna ruska zasedba, kateri bo sledil napad na Evropo. To je izid, zaradi katerega bo Evropa le revnejša in zaradi katerega bodo davki višji, ker bomo morali več vlagati v lastno oborožitev, naša življenja pa bodo ogrožena.
Nas Rusija ni ogrožala nikoli, imeli smo cenejše energente in noben Rus nam nič slabega naredil, da bi bili rusofobični na komando nekakšnih bruseljskih narkomanov in njihovih biznis teroristov. Tako da ne vem o čem govoriš.
Rusi so postali nevzdržna grožnja za Evropo v trenutku, ko so njihove invazijske sile prestopile ukrajinsko mejo z namenom, da fizično preprečijo Ukrajini, da bi se močneje navezala na Evropo! To je bil jasen znak, da so Rusi pripravljeni zasužnjiti… ...prikaži več 44 milijonov Ukrajincev, da bi bila Evropa šibkejša! Zakaj jim je toliko do tega, da je Evropa šibka? Smo mi taka grožnja za njih? Smo jim naredili kaj slabega?
V bistvu jaz ne vem, o čem ti govoriš? Evropofobični narkomani v Kremlju si niso mogli pomagati, da ne bi uporabili svojega orožja, ki so ga na kup spravljali zadnjih 30 let. Tako kot Srbi, ki jih je ravno tako… ...prikaži večko srbel prst na sprožilcu prevelike količine nabranega orožja. Takšno mogočno silo, kot je Rusija, je ogrožala ena Ukrajina, ki si naj bi jo pokorili v 3 dneh? Kje je logika?
Rusija vsak dan namerno cilja na stanovanjska naselja, bolnišnice in otroke. Veronika ni prva in žal ne zadnja mati, ki jo je Putinov režim ubil. Slava Ukrajini in vsem njenim junakom, ki se borijo proti tej zločinski agresiji. Ukraina mora… ...prikaži več zmagati – za Veroniko, za njena sinova in za vse nedolžne žrtve. Več podpore Ukrajini, več orožja, brez omejitev!
#StandWithUkraine 🇺🇦
Še en opranih možganov - Če bi Rudi namerno , pa šparajo Ukraince , da jih bolj ne morejo , bi bilo vsako noč samo v Kievu po 200- 500 nrtvih , tudi 5000 , če posamezne bombe Orešnika ,… ...prikaži več ne bi bil vse prazne in podirale vojne zgradbe samo s svojo kinetično energijo !! MASA (teža) x HITROST , če ti že moram narisat ,Lahko pišeš pač kar hočeš , samo na papir nam rišeš tako svojo diagnozo !
Na tem primeru se lepo vidi, kam Putin pelje svojo zločinsko nacistično Rusijo! V osvajalski pohod nad celoten svet, med katerim bo pobil toliko ljudi, kot je to le mogoče! Podreti poskuša Hitlerjev rekord glede vojnih zločinov!
Jaz Ruse osebno pozivam in prosim, naj nehajo šparat UA , ker so nacisti na koncu in bo vojnih zločinov čedalje več, ker želijo izvati Ruse na vojno brez pardona in jim mrtvi zelo dobro pridejo, ker želijo, da v… ...prikaži več vojno stopi NATO , to ste pa vi sami, ja vi mladci, ki tu gor serjete pizdarije in boste končali na poljih UA , ne zavedajiooč , kako so vas zajebale , raznorazne politične prostuitutke, ki vodijo EU ! Jaz sem prestar , jaz sem svojo vojno odvojeval , vi pa mojo starost dočakal ne boste
Rusi napadajo samo vojaške cilje, t.j. vse kar služi vojski, vojaški industriji in logistiki. Sestreljevanje dronov nad naselji pomeni njihovo strmoglavljenje in eksplozije na civilnimi objekti in civilne žrtve. Še v nobeni vojni do sedaj ni bilo tako malo civilnih… ...prikaži več žrtev, so pa te v večini posledica slabih odločitev mestnih in vojaških oblasti.
Slava nedolžnim ukrajinskim civilnim žrtvam! Zelenski dela vse, da bodo ruski nacistični zločinci plačali za vse gorje, ki so ga povzročili Ukrajincem! Rusi brez dovoljenja Zelenskega zdaj še mednarodnega foruma ne morejo več varno organizirati. Propad Rusije prihaja in od… ...prikaži več sanj o velikem ruskem imperiju ne bo ostalo nič! Nič!
V vsaki vojni nastradajo nedolžni , razlika med Ukrajino in Gazo , je ta da Ukrajino podpira EU in NATO , Gaze pa nihče . Rusija in Putin sta na vse možne načine diskriminiara , Izrael in Netanjahu pa nič.… ...prikaži več Dejstvo pa je , da se Rusija brani pred ZDA in njihovimi hlapci Palestinci so pa kot klavne živali ujete na majhne s krvo napojeni zemlji , ki postaja njihov grob. Ves svet ve , da so grobarji Izraelci in da so najhujši vojni zločinci , politika pa miži na oba očesa. SVETOVNA SRAMOTA.
Pepe007 - dejstvo je, da so Izraelci načrtno delali genocid tako, da so pobili otroke in matere, to je po klavzuli genocida pod točko "onemogočiti nadaljnjo prokreacijo", če v chatGPT napišemo koliko je bilo otrok in žensk ubitih s strani… ...prikaži več Palestincev v zadnjih 40-letih in koliko s strani Izraelcev pri Palestina Vs Izrael, je številka takšna, da so Izraelci 1000x več Palestincev pobili in da so Izraelci skupno pobili 9000+ otrok in 18.000+ mater, št. žrtev na izraelski strani pa veliko manj!
Fusbaler, otroci in ženske so v muslimanskem svetu potrošno blago. Arabci so ene velike reve. Najprej provocirajo in se skrijejo, pri kontra udarcu potem nastradajo ženske in otroci. Ko boš to posvojil, boš drugače razmišljal. Do takrat pa ne ocenjuj… ...prikaži več nikogar z evropskeg stališča, ker nič ne razumeš.
Kakop vas ni sram , na takšen način skrivati vojne zločine Ukraincev nad civilnim prebivalci mest . Koje pizde matere se ne razpišete o študentkah , ji so jih pobili z droni eden za drugim 6kom. , ne tlele prinašate… ...prikaži več srce parajočo dramo , ki me sploh ne gane , kler vem kam pes - VI - taco moli ! Jebite se , pač niso tle gor vsi idioti , Govnad nacistična !
Vse meso bodo poslali v mlinček za meso, Zelenski pa bo pobegnil k babici v Izrael. Kijev, Odesa in Nikolajev so pod pretvezo krepitve obrambe spremenili v geta. Nekdanji ameriški vojaški major Stanislav Krapivnik je to izjavil v intervjuju z… ...prikaži večz Glennom Deesenom, profesorjem na Univerzi v jugovzhodni Norveški, po poročanju dopisnika PolitNavigatorja.
»Ukrajina je ogromno koncentracijsko taborišče. Meje so ograjene z bodečo žico. Stražarji streljajo, da bi ubili vsakogar, ki poskuša zapustiti Ukrajino. Zdaj, ko je Zelenskijev režim začel množično mobilizacijo moškega prebivalstva Kijeva, lahko še vedno pobegnejo iz mesta sredi noči.… ...prikaži več Zato 'utrjujemo mesto'. Vendar to ne bo ustavilo ruske vojske, saj lahko tako zmajeve zobe kot težko opremo zlahka odstrani težka oprema, kot je tank,« je dejal Krapivnik.
Hkrati je dodal, da civilna vozila ne bodo mogla premagati ovir in jih bodo zlahka zadržali. »Vse meso je treba poslati v mlinček za meso. Zadnjemu ukrajinskemu otrokom bodo dali granato z zlomljenim varnostnim zatičem in jim rekli, naj tečejo… ...prikaži več proti ruskim vojakom.
Zelenski in ostali paraziti bodo splezali s trupla in odšli v Izrael, ZDA in Združeno kraljestvo. Večina jih bo odšla v Izrael, ker so vsi izraelski državljani, z dvojnim državljanstvom.
Zelenskijeva stara starša živita v dvorcu, vrednem 7 milijonov dolarjev, v Tel Avivu. Tudi Izraelci so globoko vpleteni v vse te množične umore. Mimogrede, izraelske kolonije se v jugozahodni Ukrajini pojavljajo že zadnje leto in pol. Imajo svoje oborožene stražarje… ...prikaži več in so zaprte za tiste, ki živijo na teh območjih,« je dejal Krapivnik.
Največji negativci so ukrop-azov valhala narkomani skupaj s svojimi bruseljskimi narkomani, ko vse to povežemo še s transičem od Makarona in da ga šmrkajo vsi povprek s svojim zelenskim palčkom, dobimo skupek sodome in gomore v EU in Angliji ter… ...prikaži več ZDA (večinoma demokrati) oz. temu skupku bi lahko kar rekli: zahodna pedo epstein kanibalistična sekta bogatih sprijencev in peTrov.
Žalostno - nepotrebna žrtev med mnogimi. Se pa ne spomnim, da bi kdaj tako pisali o kateri Palestinski, Iranski ali Libanonski mamici. Kaj oni niso ljudje? Imajo drugačne navade od nas ampak so ljudje kot mi.
Pozabil si na izraelske mamice ... Te so prve začutile to. Šele potem so palestinske, libanonske in iranske.
Pepe kkreten !!
Ruski fašisti pobijajo civiliste! Da jih ni sram!
💔 Srce se ti strga ob takšni novici. Mlada mama Veronika je umrla, ker je v temi noči tekla z dvema majhnima otrokoma proti zaklonišču, ruska raketa pa je eksplodirala tik ob njih. To ni "vojna", to je sistematično ubijanje… ...prikaži več civilistov – in to že četrto leto.
Na srečo podpiramo Ukrajino in ne Rusije, ki je z vojnimi zločini pokazala svoj pravi obraz! Upam, da bo naš evropski denar in naše orožje dejansko pripomoglo k zmagi Ukrajine nad nacističnim okupatorjem! Slava Ukrajini!
Kakšna slava nekaj, poglej našo državo, ki se potaplja, nekonkurenčni smo pri podjetjih in previsoke davke na delavca imamo ter s tem manjše plače ostanejo delavcu. Slava Sloveniji ne pa nekim Ukrajincem in Rusom, kreten en.
To glede davkov se strinjam. Davke je treba znižati in javni denar bolj pazljivo trošiti. Vendar je podpora Ukrajini najboljša naložba našega denarja, kar je očitno vsakomur, ki si za trenutek predstavlja nasprotno: nič denarja za Ukrajino, njen poraz in… ...prikaži več popolna ruska zasedba, kateri bo sledil napad na Evropo. To je izid, zaradi katerega bo Evropa le revnejša in zaradi katerega bodo davki višji, ker bomo morali več vlagati v lastno oborožitev, naša življenja pa bodo ogrožena.
Nas Rusija ni ogrožala nikoli, imeli smo cenejše energente in noben Rus nam nič slabega naredil, da bi bili rusofobični na komando nekakšnih bruseljskih narkomanov in njihovih biznis teroristov. Tako da ne vem o čem govoriš.
Rusi so postali nevzdržna grožnja za Evropo v trenutku, ko so njihove invazijske sile prestopile ukrajinsko mejo z namenom, da fizično preprečijo Ukrajini, da bi se močneje navezala na Evropo! To je bil jasen znak, da so Rusi pripravljeni zasužnjiti… ...prikaži več 44 milijonov Ukrajincev, da bi bila Evropa šibkejša! Zakaj jim je toliko do tega, da je Evropa šibka? Smo mi taka grožnja za njih? Smo jim naredili kaj slabega?
V bistvu jaz ne vem, o čem ti govoriš? Evropofobični narkomani v Kremlju si niso mogli pomagati, da ne bi uporabili svojega orožja, ki so ga na kup spravljali zadnjih 30 let. Tako kot Srbi, ki jih je ravno tako… ...prikaži večko srbel prst na sprožilcu prevelike količine nabranega orožja. Takšno mogočno silo, kot je Rusija, je ogrožala ena Ukrajina, ki si naj bi jo pokorili v 3 dneh? Kje je logika?
Rusija vsak dan namerno cilja na stanovanjska naselja, bolnišnice in otroke. Veronika ni prva in žal ne zadnja mati, ki jo je Putinov režim ubil. Slava Ukrajini in vsem njenim junakom, ki se borijo proti tej zločinski agresiji. Ukraina mora… ...prikaži več zmagati – za Veroniko, za njena sinova in za vse nedolžne žrtve. Več podpore Ukrajini, več orožja, brez omejitev! #StandWithUkraine 🇺🇦
Še en opranih možganov - Če bi Rudi namerno , pa šparajo Ukraince , da jih bolj ne morejo , bi bilo vsako noč samo v Kievu po 200- 500 nrtvih , tudi 5000 , če posamezne bombe Orešnika ,… ...prikaži več ne bi bil vse prazne in podirale vojne zgradbe samo s svojo kinetično energijo !! MASA (teža) x HITROST , če ti že moram narisat ,Lahko pišeš pač kar hočeš , samo na papir nam rišeš tako svojo diagnozo !
Na tem primeru se lepo vidi, kam Putin pelje svojo zločinsko nacistično Rusijo! V osvajalski pohod nad celoten svet, med katerim bo pobil toliko ljudi, kot je to le mogoče! Podreti poskuša Hitlerjev rekord glede vojnih zločinov!
Vidim, da imajo ukrofili spet dan odprtih vrat v Polju!!!
United24 <- ukrop propaganda od začetka, pomoje so jo sami fentali, da bi imeli ekskluzivo, to namreč fašisti in zadrogiranci tudi delajo.
Še en ki je nasedel ruski propagandi 🤣🤣
Takoj prenehaj Madridčanom delati sramoto in nickname spremeni v zenitsaintpetersburg2!
StarMačk - podal sem samo teorijo zarote, sej noben ne ve kaj je bilo res, kaj se takoj oglašaš.
Jaz Ruse osebno pozivam in prosim, naj nehajo šparat UA , ker so nacisti na koncu in bo vojnih zločinov čedalje več, ker želijo izvati Ruse na vojno brez pardona in jim mrtvi zelo dobro pridejo, ker želijo, da v… ...prikaži več vojno stopi NATO , to ste pa vi sami, ja vi mladci, ki tu gor serjete pizdarije in boste končali na poljih UA , ne zavedajiooč , kako so vas zajebale , raznorazne politične prostuitutke, ki vodijo EU ! Jaz sem prestar , jaz sem svojo vojno odvojeval , vi pa mojo starost dočakal ne boste
Res misliš da Rusi šparajo Ukrajino že 5 let?! Si malo zaostal z razvojem možganov, kajne?
Rusi napadajo samo vojaške cilje, t.j. vse kar služi vojski, vojaški industriji in logistiki. Sestreljevanje dronov nad naselji pomeni njihovo strmoglavljenje in eksplozije na civilnimi objekti in civilne žrtve. Še v nobeni vojni do sedaj ni bilo tako malo civilnih… ...prikaži več žrtev, so pa te v večini posledica slabih odločitev mestnih in vojaških oblasti.
Slava nedolžnim ukrajinskim civilnim žrtvam! Zelenski dela vse, da bodo ruski nacistični zločinci plačali za vse gorje, ki so ga povzročili Ukrajincem! Rusi brez dovoljenja Zelenskega zdaj še mednarodnega foruma ne morejo več varno organizirati. Propad Rusije prihaja in od… ...prikaži več sanj o velikem ruskem imperiju ne bo ostalo nič! Nič!
V vsaki vojni nastradajo nedolžni , razlika med Ukrajino in Gazo , je ta da Ukrajino podpira EU in NATO , Gaze pa nihče . Rusija in Putin sta na vse možne načine diskriminiara , Izrael in Netanjahu pa nič.… ...prikaži več Dejstvo pa je , da se Rusija brani pred ZDA in njihovimi hlapci Palestinci so pa kot klavne živali ujete na majhne s krvo napojeni zemlji , ki postaja njihov grob. Ves svet ve , da so grobarji Izraelci in da so najhujši vojni zločinci , politika pa miži na oba očesa. SVETOVNA SRAMOTA.
Ko pa so 7. 10. 2023 delali sranje in pobijali civiliste, pa si ploskal. Iskali so in so našli.
Pepe007 - dejstvo je, da so Izraelci načrtno delali genocid tako, da so pobili otroke in matere, to je po klavzuli genocida pod točko "onemogočiti nadaljnjo prokreacijo", če v chatGPT napišemo koliko je bilo otrok in žensk ubitih s strani… ...prikaži več Palestincev v zadnjih 40-letih in koliko s strani Izraelcev pri Palestina Vs Izrael, je številka takšna, da so Izraelci 1000x več Palestincev pobili in da so Izraelci skupno pobili 9000+ otrok in 18.000+ mater, št. žrtev na izraelski strani pa veliko manj!
Fusbaler, otroci in ženske so v muslimanskem svetu potrošno blago. Arabci so ene velike reve. Najprej provocirajo in se skrijejo, pri kontra udarcu potem nastradajo ženske in otroci. Ko boš to posvojil, boš drugače razmišljal. Do takrat pa ne ocenjuj… ...prikaži več nikogar z evropskeg stališča, ker nič ne razumeš.
Kakop vas ni sram , na takšen način skrivati vojne zločine Ukraincev nad civilnim prebivalci mest . Koje pizde matere se ne razpišete o študentkah , ji so jih pobili z droni eden za drugim 6kom. , ne tlele prinašate… ...prikaži več srce parajočo dramo , ki me sploh ne gane , kler vem kam pes - VI - taco moli ! Jebite se , pač niso tle gor vsi idioti , Govnad nacistična !
Ne seri! Žrtve, ki jih omenjaš, so bili piloti elitne ruske nacistične enote Rubikon, ki so morilci in so si zaslužili smrt!
Vse meso bodo poslali v mlinček za meso, Zelenski pa bo pobegnil k babici v Izrael. Kijev, Odesa in Nikolajev so pod pretvezo krepitve obrambe spremenili v geta. Nekdanji ameriški vojaški major Stanislav Krapivnik je to izjavil v intervjuju z… ...prikaži večz Glennom Deesenom, profesorjem na Univerzi v jugovzhodni Norveški, po poročanju dopisnika PolitNavigatorja.
»Ukrajina je ogromno koncentracijsko taborišče. Meje so ograjene z bodečo žico. Stražarji streljajo, da bi ubili vsakogar, ki poskuša zapustiti Ukrajino. Zdaj, ko je Zelenskijev režim začel množično mobilizacijo moškega prebivalstva Kijeva, lahko še vedno pobegnejo iz mesta sredi noči.… ...prikaži več Zato 'utrjujemo mesto'. Vendar to ne bo ustavilo ruske vojske, saj lahko tako zmajeve zobe kot težko opremo zlahka odstrani težka oprema, kot je tank,« je dejal Krapivnik.
Hkrati je dodal, da civilna vozila ne bodo mogla premagati ovir in jih bodo zlahka zadržali. »Vse meso je treba poslati v mlinček za meso. Zadnjemu ukrajinskemu otrokom bodo dali granato z zlomljenim varnostnim zatičem in jim rekli, naj tečejo… ...prikaži več proti ruskim vojakom. Zelenski in ostali paraziti bodo splezali s trupla in odšli v Izrael, ZDA in Združeno kraljestvo. Večina jih bo odšla v Izrael, ker so vsi izraelski državljani, z dvojnim državljanstvom.
Zelenskijeva stara starša živita v dvorcu, vrednem 7 milijonov dolarjev, v Tel Avivu. Tudi Izraelci so globoko vpleteni v vse te množične umore. Mimogrede, izraelske kolonije se v jugozahodni Ukrajini pojavljajo že zadnje leto in pol. Imajo svoje oborožene stražarje… ...prikaži več in so zaprte za tiste, ki živijo na teh območjih,« je dejal Krapivnik.
Rusija propada, Putin pa protiletalsko obrambo zbira okoli svojega podzemnega bunkerja v katerem se drogira skupaj s Šojgujem!.
Kaj je cigo, a te peče resnica?!!!
Resnica me rajca, ker uživam, kako na ruski državni TV jamrajo glede situacije na bojišču. Kot bi bili na pogrebu, ha ha.
Se ne da tega Putlarja pokončat.
Za vojno sta potrebna najmanj dva . V tej vojni je vpletenih več strani katere bi morali odstraniti .
Je pa on z naskokom največji negativec v tej zgodbi
Največji negativci so ukrop-azov valhala narkomani skupaj s svojimi bruseljskimi narkomani, ko vse to povežemo še s transičem od Makarona in da ga šmrkajo vsi povprek s svojim zelenskim palčkom, dobimo skupek sodome in gomore v EU in Angliji ter… ...prikaži več ZDA (večinoma demokrati) oz. temu skupku bi lahko kar rekli: zahodna pedo epstein kanibalistična sekta bogatih sprijencev in peTrov.