Slovenija
215 ogledov

Sodišče odločilo v prvi zadevi "švicarski frank"

Komentarjev 24
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • novispenjac 15:55 10.maj 2016.

    nisem zasledil, imaš kak vir? je šlo za enake težave, torej domnevno nepoučenost dolžnikov?

  • Zlatko Zlatko 13:24 10.maj 2016.

    Pišeš kar nekaj na pamet pa bedarije. Kje si pa ti kdaj prebral, da bi davkoplačevalci naj plačali razliko? Zakaj ne prebereš članka preden komentiraš? Ljudje banke tožijo za ničnost kreditov. Vse kar se bo zgodilo je, da banka ne ...prikaži več bo zaslužila enormnih količin denarja. Veš kaj bomo pa res davkoplačevalci plačali? Račun, ki ga bo EU sodišče izstavilo, ko bodo ti krediti prišli na evropsko mednarodno sodišče.

  • novispenjac 13:33 10.maj 2016.

    V čigavi lasti pa je NLB, Abanka...? Kar naj gredo ti krediti na sodišče eu.. resno misliš, da bo sodišče iz (bolj) razvitega zahoda pritrdilo tem abotnostim? Na zahodu še toliko bolj velja, da si sam odgovoren zase in da ...prikaži več si sam kriv, če si sprejel napačno ekonomsko odločitev... Poleg tega: bo banka res ogromno zaslužila, če se je tudi sama zakreditirala na medbančnem trgu v chf? ne pozabit, da morajo tudi banke nekje dobit denar... Torek zlatko, pišeš bedarije.

  • KOJAK 15:53 10.maj 2016.

    Ne vem zakaj niso ljudje kasneje reprogramirali posojil nazaj v EUR, pa na začetku so imeli vsak mesec nižje obroke in če bi pravi čas spremenili kredit v EUR bi bili v plusu. Jaz sem pred leti kupil vrednostne papirje ...prikaži več od Zavarovalnice Triglav pa me tudi ni nihče opozoril na tveganja. Ali lahko zahtevam izgubljen denar nazaj?

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.