Svet
150 ogledov

Spotaknjeni Sirec prvič o incidentu z novinarko

Komentarjev 35
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • lucija.cestnik 14:05 14.september 2015.

    Glede na komentarje me čudi, da SDS v Sloveniji ne more dobiti enih resnih volitev. Človek bi si mislil, da bodo znali izkoristiti vso nestrpnost in komplekse, ki so zakoreninjeni v ljudstvu podalpske republike. Ljudje morajo biti resno nesposobni ...

  • sintesi 08:32 15.september 2015.

    ŽENO S ŠE ENIM SINOM IN HČERKO JE PA PUSTIL V TURČIJI?????????????????? S tem je povedal vse o beguncih muslimanskega porekla! Kdo se bo pa boril v Siriji če ne taki kot je on? Kakšna vojna je sploh to, če ...prikaži več vse beži? Koga sploh napadajo? BEGUNCI SO LAHKO STAREJŠI, ŽENSKE IN OTROCI, ostali pa naj branijo svoja ognjišča!

  • mph 23:30 13.september 2015.

    Sem šel pogledat, mi ne izgleda niti malo kredibilno, kar sem prebral ali spremljal nekaj malega komentarje. Niti mi ne izgleda podoben. Me zanima od kje je prej prišlo. Seveda pa ne dvomim, da jih je kar nekaj pravih teroristov ...prikaži več prišlo zraven. Kar pa zadeva islam, je vsekakor najbolj nestrpna religija, ki ima to nestrpnost v bukvi zapisano, vendar na srečo ga ne jemljejo resno ravno vsi muslimani.

  • jakec1575 11:02 14.september 2015.

    Odpuscamo zaradi mira v sebi, ne zaradi drugih. Vec je povedal o sebi kot o drugih. To je, če je novica sploh resnicna in ni se en spin za ljudstvo. Sicer pa sem preprican, da ga je na poti do ...prikaži več sem še marsikdo spotaknil veliko huje. Kjer so mase ljudi, ki krvavo hocejo isto je to treba vzeti v zakup. O vodicu beguncem pa skoraj ne dvomim. Ampak, ce bi mi bezali bi ga tudi naredili. O pokvarjenih motorjih prav tako ne dvomim. Je afriska taktika ze zadnjih 10 let. Samo da ga res pokvarijo. Schengen razpada. Vsaka država, se posebno ciljna bo uvedla zacasni državni nadzor. Begnci pa ne bodo nehali prihajati. Samo ilegalno bodo zaceli prehajati še bolj. Ko bo madzarska zakljucila obljubljeno ograjo s hrvasko bo glavni tok probal cez slovenijo. Nisem proti pomoci, ker tam dol ni nicesar vec. Vse je poruseno. Upam pa, da z blokado mej ne bomo nasrkale manjse države. 5000 sfolgamo. 50000 nemogoce. Bosnjaska zgodba je le drugacna. v drugih casih in drugi ljudje. Evropska kultura. Bodimo optimis

  • wingspan15 13:49 14.september 2015.

    Ženska je brcala begunce iz gole zlobe. Pa me v nasprotno ne prepriča nihče. Me pa zanima, zakaj mediji ne pišejo tudi o ostalih obrcanih žrtvah. Samo tega begunca neprestano izpostavljajo.

  • pilotko 09:36 14.september 2015.

    Pogledal sem si padec in zadeva je napihnjena, seveda pa on novinarki in policaju ne bo to odpustil. Ko predahne v Nemčiji ju bo tožil za... Kakšna muslimanska usmiljenost !Le komu tu lažemo in se slepimo, ko pa vemo, ...prikaži večo, da na povabilo Merklove tja drvi cela horda mladine za boljšim standardom, potem pridejo še ta stari... Arabci v okolici so jim takoj dali vedeti, da nimajo v njihovih bogatih kraljevinah kaj iskati in reševati svoje medetnične spore - tako deluje muslimanska solidarnost ! In kaj zdaj, ko je Nemčija zaprla meje- vse bo ostalo na Balkanu in čakalo nove prilike in naši TELEBANI še kar vpijejo dobrodošli pri revežih - še sreča da tudi Sirci vedo koliko je pri nas ura!

  • Tupamaros 10:15 14.september 2015.

    Včeraj so na SKY News predvajali nekaj prispevkov o beguncih, brskali so med smetmi, ki jih puščajo vsepovsod za seboj, in našli PRIROČNIK ZA BEGUNCE! Malo brošuro (celo barvni tisk), kjer je narisan zemljevid Evrope, opisane možne poti, navodila, nasveti ...prikaži več in CELO telefonska številka, kamor lahko pokličejo, če rabijo pomoč ali nasvet. Pa naj še kdo reče, da to ni organizirano in zrežirano. Vsi imajo mobilne telefone, tako da je vse skoordinirano.Drugi prispevek je bil o norveški patrulji v grškem morju, ki je prestregla čoln z migranti - povedali so, da so prišli v Turčijo z letalom, tam odpotovali na obalo, kupili čoln za 30.000 USD in šli proti Grčiji. Naj bi se jim pokvaril motor in so prosili posadko za pomoč, kasneje pa se je izkazalo, da motor dela in da je to le strategija. Na čolnu so se vsi jokali in drli "peace", potem pa ploskali in smejali, ko so jih vzeli na patruljni čoln in odpeljali v Grčijo.

  • mph 17:20 14.september 2015.

    Vse bi še razumel, ne pa, da gre spotikat nekoga, ki nosi majhnega otroka. Od tukaj dalje mi je vsak poskus pojasnjevanja brezpredmeten. Tako ali drugače, kot sem že povedal, pomagat pomoči nujno potrebnim, ostale s prvim konvojem nazaj od ...prikaži več kjer so prišli ali pa Američanom. Evropski politiki nimajo pravice uničit, kar so dosti boljši ljudje pred njimi uspeli ustvarit, vendarle svobodno in civilizirano družbo, kljub odklonom.

  • mph 17:24 14.september 2015.

    Na žalost mislim res samo te. :-) Pa še med temi je skrajnežev kolikor hočeš, v glavah pa še vsi živijo v Mohamedovem letu. To je religija zla, čeprav so čisto vse problem. Ampak tako na pamet, se mi zdi ...prikaži več boljša tudi najbolj "zlobna" krščanska loćina v primerjati tukaj z najboljšo. Žal. In Evropa bo zapitek Američanov in Merklove drago plačala, zelo drago.

  • Ludvik Miholic 18:05 14.september 2015.

    ALI VESTE DA VSAK ARABEC DOBI OD SEJKOV 5000 DOLARJEV DA GREDO V EVROPO ALI STE VIDELI IN PREBRALI KOLIKO CASA JE ZE NA BEGU IN KAKO FINO JE OBLECEN NISE NIKJER UMAZAL IN RASTRGAL BEGUNCI SO OBLECENI KOT 007 ...prikaži več BON IN TO JE NAMERNO IN SPLANSKO NACRTOVANO DA ZASEDEJO EVROPO IN TAKO BO EVROPA MUSLIMANSKA SE ZAL NAM BO DA NEZASTAVIMO TE LJUDI

  • sprehajalec 09:01 14.september 2015.

    Zakaj pa bežijo pred policijo?

  • sprehajalec 09:02 14.september 2015.

    Pod vse muslimane misliš tiste v Bosni. Ostali jo še kako resno jemljejo.

  • sprehajalec 09:06 14.september 2015.

    Kako mediji iščete mučence med njimi, policaji so grdi, oni pa utelešenje svobode in dobrega na tem svetu. Zakaj tisti stampedo? Ker se niso želeli registrirati, kolikor jih sam poznam imajo vgrajeno izredno malo smisla za formiranje neke "vrste" za ...prikaži več vstop za autobus. To je razvidno tudi iz posnetkov, ko jim humanitarci delijo hrano. Skratka izredno malo posluha in smisla za sočloveka.

  • Presvetli 10:10 14.september 2015.

    Bravo slovaki,ena retkih držav katere so se uprle bebavi Merklcihttp://balkans.aljazeera.net/vijesti/slovacka-najavila-veto-na-kvote-za-izbjeglice

  • jakec1575 11:07 14.september 2015.

    Njeno dejanje pa ni bilo dejanje strahu. To se vidi iz posnetka. Na zacetku se je s tekom umaknila k drugemu kamermanu, potem pa je dost na odprtem spotikala namerno. Morda se nis strinjala s tem da ne upostevajo pravil ...prikaži več in cakajo lepo v vrsti na avtobuse in popis. Dejanje ne bi mogel direktno opreddeliti kot rasisticno. Lahko je bila le jeza, da ljudje ne spostujejo reda. Vsekakor pa posnetek kaze, da gospa ne premore empatije. Ampak v izrednih razmerah marsikdo zmrzne. Verjetno samo ona ve, ali je rasist in kdo od bliznjih.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.