Slovenija
351 ogledov

Srbi v Sloveniji odplesali kolo in ustanovili stranko

Komentarjev 45
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • mph 08:02 28.avgust 2016.

    Zl ima pri meni samo eno veliko črno piko, barvno slepoto pri vdoru muslimanskih hord. Ta nora slepota, naivnost, ... karkoli, nezmožnost ločit med pojmom begunec in migrant, ki jih je 90% vsaj in ki vdirajo po planu. V vsem ...prikaži več ostalem jih podpiram na celi črti pri prizadevanjih za boljši jutri za veliko večino prebivalstva. Pri zadnjih volitvah sem imel lahko delo, tokrat žal ne bo tako.

  • valerijakregar 12:07 28.avgust 2016.

    pa še njihovo " miroljubno" sporočilo btw :"Srbi u Sloveniji (200.000) najbrojnija još nepriznata manjina veoma je zabrinut, velikadiskriminacija do njih.""Poslan je i dopis Vladi R. Slovenije, da našu delegaciju po mogućnosti što pre primi predsednik. Ako delegacija ...prikaži veča ne bi bila primljena, ne isključuje se nastavak protesta pred Vladom R. Slovenije i većim gradovima, već krajem ove godine nadalje, odvijaće se povremeno prometno paralizovanje državnih graničnih prelaza, većih gradova,pokretanje bojkota kupovine slovenačke robe po EU članicama i izvan nje i to preko pojedinih političkih stranaka i nevladinih organizacija."

  • jozicamurn 14:12 28.avgust 2016.

    Kot jaz vem je v času juge tukaj živelo dosti srbov, hrvatov ter bosancev in so kar hitro dobili državljanstvo (to niso izbrisani). Naj napomnem da je Hitler deportiral slovence v vojvodino in šumadijo (Srbija) in da je tam zelo ...prikaži več zelo veliko slovencev katerim so srbi nudili gostoljublje in streho nad glavo v hudem času in veliko se jih ni želelo sploh več vrniti nazaj. Tam so si ustvarili pogoje za življenje. Na to slovenci pozabljamo ker veliki večini star ata pa mama niso rekli tega. A jih je sram pomoči od "nekulturnih balkancev"? Kakšna patetična nacija smo. To je tisto kot sem povedala, na koncu čeprav smo nekoč govorili isti jezik oz. se zelo dobro razumeli bo več vreden nek polizan nemec z prhljajem na glavi in pa anglež, ki kolektivno bruha pred hišami in zganja norčije kot pa nek "juznjak". Nas kot slovence je lahko samo SRAM, da se imamo za neko arijsko raso in več vredne oz. KAO napredne.

  • jozicamurn 23:00 28.december 2016.

    Živeli so že v času Jugoslavije tukaj, ko je bila še enotna država in enotna JNA vojska v kateri so bili tudi slovenci. Sicer je res naenkrat to zelo smešna stvar in je očitno naravnano k pridobitvi denarja a raje ...prikaži več gledam njih kot pa šeriat in džamijo, ki se je zgradila sredi Ljubljane. Na tvoj govor "Slovenija Slovencem" pa ne vem kaj bi rekli slovenci, ki jih je Hitler deportiral v Vojvodino in Šumadijo in so jih tam sprejeli odprtih rok in dandanes še vedno tam živijo ter se ne bi preselili nazaj v Slovenijo. Je kar razlika ali si med tradicionalnimi kristjani ali pa si v kalifatu imenovanem "BiH Sarajevo" v Bosni.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.