Slovenija

Starša na dopust, otroci sami doma. V Italiji odvzem otrok, kaj bi se zgodilo pri nas

Komentarjev 10
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar karjola
    karjola 07:38 31.maj 2026.

    bla bla bla ... na papirju so vsi pametni in vse vejo. v resnici ne bi naredili ničesra dokler ne bi bilo medijskega linča. videno že ogromnokrat

  • 217a5b18b39e08d5dbc429aa46964ee59743a374 10:05 31.maj 2026.

    V bivši Yugi se za to ni nihče zmenil, nisem prepričan da je danes kaj bolje.

  • Tatjana Ha 11:56 31.maj 2026.

    Včasih smo bili otroci bolj samostojni ,sva bila z bratom sama v bivši jugi 7 dni,brat 9let jaz 12 in sva preživela brez problemov sploh nobenih ni bilo.Sva znala za vse poskrbeti in počistiti.

  • argentinac 11:12 31.maj 2026.

    pri nas v Argentini že 15 letniki delajo na plantažah , in s tem skrbijo za celotno familijo. Tukaj v Evropi bi pa mularijo zavijali v vato, Še žal vam bo, ko ne boste imeli vojakov ki vas bi branili ...prikaži več pred migranti, ker takšni evrokrem pubeci še puške dvigniti ne morejo kaj šele da bi branili Slovenijo

  • maček 08:18 31.maj 2026.

    Mediji so šele problem,ne csd.videno in slišano že velikokat.seveda pa ni nihče nezmotljiv,vključno s sodišči.

  • DasAuto 11:14 31.maj 2026.

    Otroci so premalo vajeni samostojnosti in zdravega razuma, zato pa gre vse skupaj v maloro... noben ne zna več delat, vsi bi samo nekaj imeli in nič ne naredili za to, mamini sinkoti in deklice še pri 30+ brez partnerja, ...prikaži več kaj šele svojih otrok in tako naprej...

  • Avatar Leon
    Leon 13:07 31.maj 2026.

    V Italiji odvzem otrok, kaj bi se zgodilo pri nas.....NIČ ! Novinarji bi se razpisali ,TV okrogle mize in oddaje na vseh progarmih , v parlamentu bi ustanovili parlamentarno skupino .....in end !

  • Veronica 08:56 31.maj 2026.

    Odvzem otrok je skrajni ukrep. To so vedno težke situacije in ko berem kje po spletu, kaj vse ljudje pišejo, da jih kar odvzamejo in podobne stvari … Poznam pa tudi primer, ki jih niso odvzeli, pa verjamem, da bi ...prikaži več bilo za otroka in družbo boljše, če ni ju.

  • dare326 23:54 31.maj 2026.

    Prijatelja sta se zavezala, da do polnoletnosti sinov, nikoli ne bosta sama doma. Vedno bo navzoč vsaj eden od staršev.

  • rd2dmk2 10:21 31.maj 2026.

    a dejte no- ta stari grejo na dopust. mal se zamislite nad našimi starši ki imajo četrt ducata otrko in pol ducata kariernih obveznosti. mal se na take spravte. ja pa jih ni mal. jok.. mamice morajo bit v tej ...prikaži večj sekciji in oni pa tu in tam, še kakšna občinska dolžnost, at nekaj težkih službic, pa politika in razne dejavnosti. otroci pa - hvala bogu da je k9 še pri hiši pa da mal popazi nanje da se igrajo samo kavbojce in indijance in ne dohtarje in medincinske sestre.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.