Stevo niti ovce čuvat ni sposoben, je pa PV! Kam smo mi prišli? In podpirajo ga izvoljeni pajaci. Tu se lepo vidi, da posranci v parlamentu sedijo samo in izključno za svoj interes, za ljudi, tudi tiste, ki so jih… ...prikaži več izvolili, jim dol visi. Nič nas ne izuči, ker je vsakič še slabše.
Ne seri, revež. Vsa sreča da imamo g. Stevanovića v parlamentu, da bo vsaj malo naučil manir to gamad, ki sploh ne vem kaj dela v parlamentu. Še posebej pa ta šmrkavec neotesani, ki nima enega dneva delovne dobe in… ...prikaži več hoče bit pameten. Gnoj od človeka!
Dolg do države in zaposlenih bo moral poslanec poravnati (gre za relativno mali dolg, ki laho v podjetništvu nastane relativno hitro) . Furs in sodišče sta do (malih in neznanih) podjetnikov v SLO praviloma vedno uspešena ,sicer te slečejo do… ...prikaži več do spodnjic.Morebitno ponarejanje dokumentov pa je vsebinsko povsem druga zadeva. Nerazumljivo mi je zakaj se z to zadevo pretirano poglobljeno ukvarja Levica oziroma poslanec Mesec , ki (vso) energijo usmerja zgolj v deskreditacitacijo druge opcije.
Stevanovič je bluzator in lažnivec, da mu v Sloveniji ni para. Svojega skorumpiranega, ponarejevalskega, nategunskega poslanca brani na vse pretege. Pred volitvami ga je bil sam gobec o korupciji, ki naj bi bila v slovenski politiki. Sedaj se je na… ...prikaži več vrh te skorumpirane klike z lažmi in prevarami pretolkel sam. In sedaj živela korupcija, samo da je desna in njegova. Za to on živi.
Ponižno sprašuem, kdaj bo Lula Mesec nehal lapati same neumnosti, in kdaj bo začel delati tudi kaj koristnega. Tako mlad, pa že tako levičarsko pokvarjen!
Hehehe, kar smo mislili da želimo, to imamo. Dober projekt Janeza in SDS ideologov na dolgi rok. Nategnili so vrsto ljudi. Bi pa morda lahko le slutili, da bivši pokvarjeni policaj lahko naredi nekaj takega z navodili Janeza.... sam ni… ...prikaži več zmožen tega, saj še preproste goljufije ni uspel skriti...
Trenutni sestav vlade in DZ je v bistvu znak, kako pokvarjena je poliika. SDS s korupcijo in obsojenimi, Resnica enako. Mijiča je preganjala policija in ga ovadila, lovijo ga upniki...
Kaj bluziš, a so vam politike izvolili Islandci, ali ste si jih sami?????????????????? Kakršni volilci, takšni politiki. Bolj kot ste pokvarjeni sami , bolj pokvarjene politike volite.
Se strinjam z Mescem da bi moral Mijič odstopiti, ampak bi moral odstopiti tudi Golob ukradena identiteta, Bratuškova in njenih 2,5 milijona, Vrečko itd in bi bil na levi strani parlament hitro prazen.
Da bi Mesec to meni delal, bi mu ta prst zaril v oko in mu ga zlomil na dveh mestih. Gnida neotesana, defektna. Kdo pa misli da je on, šmrkavec polpismen.
Stevo uporablja Janševe metode. S prstom kaže na druge, da bi odvrnil pozornost. Stevo očitno je Resnica valilnica kadrov, ki so obsojeni, sicer pa v dno duše pokvarjeni. Mijić ima kaj početi v DZ
Zakaj dajete temu drekaču Zoranu sploh prostor v medijih? Je navaden lažnivec, čista nula od človeka, dvakrat pravnomočno obtožen kriminalec in popolnoma neprimera kreatura za vodenje mesta predsednika DZ. Kam pa pridemo kot družba, ko en drekač zagovarja drugega iz… ...prikaži več iste parlamentarne skupine? V stanje družbe, ki se mu reče sranje.
Sem nehal gledat poročila,vi pa vsak dan svinjate ta portal s temi slikami
Stevo niti ovce čuvat ni sposoben, je pa PV! Kam smo mi prišli? In podpirajo ga izvoljeni pajaci. Tu se lepo vidi, da posranci v parlamentu sedijo samo in izključno za svoj interes, za ljudi, tudi tiste, ki so jih… ...prikaži več izvolili, jim dol visi. Nič nas ne izuči, ker je vsakič še slabše.
Večina v parlamentu skrbi zgolj za svojo rit, državljani ko vas jeb..
Ne seri, revež. Vsa sreča da imamo g. Stevanovića v parlamentu, da bo vsaj malo naučil manir to gamad, ki sploh ne vem kaj dela v parlamentu. Še posebej pa ta šmrkavec neotesani, ki nima enega dneva delovne dobe in… ...prikaži več hoče bit pameten. Gnoj od človeka!
Kaj je on ??
Kakršni državljani takšni politiki...saj ste izbrali obsojence, lažnjivce in prevarante...slovencelj pretepe samo babo doma...drugih se pač ne upa...
Dolg do države in zaposlenih bo moral poslanec poravnati (gre za relativno mali dolg, ki laho v podjetništvu nastane relativno hitro) . Furs in sodišče sta do (malih in neznanih) podjetnikov v SLO praviloma vedno uspešena ,sicer te slečejo do… ...prikaži več do spodnjic.Morebitno ponarejanje dokumentov pa je vsebinsko povsem druga zadeva. Nerazumljivo mi je zakaj se z to zadevo pretirano poglobljeno ukvarja Levica oziroma poslanec Mesec , ki (vso) energijo usmerja zgolj v deskreditacitacijo druge opcije.
Ah, kar velja za ene za druge ne, Janković & co. pa lahko ostanejo dolžni državi milijone, opeharijo delavce, ...
Stevanovič je bluzator in lažnivec, da mu v Sloveniji ni para. Svojega skorumpiranega, ponarejevalskega, nategunskega poslanca brani na vse pretege. Pred volitvami ga je bil sam gobec o korupciji, ki naj bi bila v slovenski politiki. Sedaj se je na… ...prikaži več vrh te skorumpirane klike z lažmi in prevarami pretolkel sam. In sedaj živela korupcija, samo da je desna in njegova. Za to on živi.
Ponižno sprašuem, kdaj bo Lula Mesec nehal lapati same neumnosti, in kdaj bo začel delati tudi kaj koristnega. Tako mlad, pa že tako levičarsko pokvarjen!
mesečnik toliko masla oz. dreka imaš na glavi, da se ven ne vidiš, pa boš drugim grozil???????????????
Hehehe, kar smo mislili da želimo, to imamo. Dober projekt Janeza in SDS ideologov na dolgi rok. Nategnili so vrsto ljudi. Bi pa morda lahko le slutili, da bivši pokvarjeni policaj lahko naredi nekaj takega z navodili Janeza.... sam ni… ...prikaži več zmožen tega, saj še preproste goljufije ni uspel skriti...
Trenutni sestav vlade in DZ je v bistvu znak, kako pokvarjena je poliika. SDS s korupcijo in obsojenimi, Resnica enako. Mijiča je preganjala policija in ga ovadila, lovijo ga upniki...
Kaj bluziš, a so vam politike izvolili Islandci, ali ste si jih sami?????????????????? Kakršni volilci, takšni politiki. Bolj kot ste pokvarjeni sami , bolj pokvarjene politike volite.
Se strinjam z Mescem da bi moral Mijič odstopiti, ampak bi moral odstopiti tudi Golob ukradena identiteta, Bratuškova in njenih 2,5 milijona, Vrečko itd in bi bil na levi strani parlament hitro prazen.
Da bi Mesec to meni delal, bi mu ta prst zaril v oko in mu ga zlomil na dveh mestih. Gnida neotesana, defektna. Kdo pa misli da je on, šmrkavec polpismen.
Opica, ne razburjaj se. Pavijani podpirate svojo vrsto.
Stevo uporablja Janševe metode. S prstom kaže na druge, da bi odvrnil pozornost. Stevo očitno je Resnica valilnica kadrov, ki so obsojeni, sicer pa v dno duše pokvarjeni. Mijić ima kaj početi v DZ
Ja, ti boš sedaj odločal, kdo bo sedel v parlamentu, ravno pravi si za to, ja!!!! Sicer pa takšne ste izvolili, kaj sedaj blodiš????????????
Zakaj dajete temu drekaču Zoranu sploh prostor v medijih? Je navaden lažnivec, čista nula od človeka, dvakrat pravnomočno obtožen kriminalec in popolnoma neprimera kreatura za vodenje mesta predsednika DZ. Kam pa pridemo kot družba, ko en drekač zagovarja drugega iz… ...prikaži več iste parlamentarne skupine? V stanje družbe, ki se mu reče sranje.
Pa kaj blodiš, saj ste jih izvolili, ali so vam jih Švedi volili?????????? Eni ste res bolani.
Strela, spet streljaš mimo. Kar je že v tvoji navadi. Sam sem volil stranko, ki je v parlamentu, ne zastopa pa opičjakov, kot si ti.