Slovenija
146 ogledov

Štirje balkanski bojevniki krivi

Komentarjev 29
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • feferon 11:03 21.november 2012.

    Nauk dneva! Če kradeš, kradi na veliko, da lahko plačaš najboljše odvetnike!

  • uporabno 23:22 21.november 2012.

    http://www.uporabi.net/

  • KLOBO 17:26 20.november 2012.

    Lep vzgojni primer za naše otroke, da se splača biti največji kriminalec, da se splača krast miljone, da se splača biti mafijski kolovodđa, ker tem se nič ne zgodi. krivi so podložniki in kurji tatovi in te je potrebno obsoditi. ...prikaži več kmalu slogan: KO BOM VELIK BOM DRAGAN TOŠIĆ, BOM ŠEF MAFIJE IMEL BOM DENAR IN OBLAST!

  • mirko 11:25 20.november 2012.

    Me ne bi prav nič presenetilo, če bodo sodniki prebrali oprostilno sodbo, saj so nekateri sodniki za to dobili ogromno dearja v žep od mafije. Mafija ima veliko denarja, narko mafija pa ogromno. Podkupnina ni več vprašanje, je ali ni, ...prikaži več važna je samo višina vsote. Z pravo višino se danes da vse kupit, tudi sodnike.

  • ti-si-to 16:08 20.november 2012.

    in to je pravna država?preveč je lukenj,ki si jih je vlada nastavila za izkoriščanje,dedaj jih pa žal izkoriščajo vsi

  • pol545 18:29 20.november 2012.

    sramota za pravno državo!!!! s takimi odločitvami si sodniki sami spodkopavajo avtoriteto in s tem ponižujejo državljane slovenije. ampak sj če se lahko tovšakova, ki ima približno 100 ovadb prosto giba po državi in še dela za avstrijsko podjetje na ...prikaži več podobnem položaju kot v vegradu, potem me tudi oprostilna sodba tošića več ne preseneča. je pa sramota, da gre nekdo za leto dni v zapor ker je sodeloval pri pretepu, čeprav je bilo zelo malo dokazov, nekdo ki pa se je ukvarju z preprodajo drog na veliko in je bilo ogromno dokazov pa odkoraka z sodišča oproščen vseh obtožb. pa naj še kdo reče, da sodnika niso podkupl!!!!!!!!

  • Jure Likar 08:30 28.maj 2013.

    Maš pa še drugo zgodbo... lahko je šef samo ko ga bo gdo hotu zamenjat bo dobu metk u čelo pol nj pa ma oblas pa denar :D

  • mph 15:25 20.november 2012.

    Res prav sram me je, v kakšni državi živim. Pa pozabi te tvoje opankarje, ima tvoj firer bistveno več ovadb, ki so končale po predalih ali pa jih je sveta Barbara pravočasno nevtralizirala, samo, da tam ni šlo za droge ...prikaži več ampak druge svinjarije. Pa je bilo tam še več škode.

  • Barbatus 21:08 20.november 2012.

    Če bi bil jaz vodja KOS-a oz. Kontra obveščevalne službe, bi dal nalog 3 specialcem, da jih takoj po odhodu iz Sodišča, ko so šli na kavo v svoje - Jankovićeve lokale POSPRAVIL ZA VEDNO.Z motorji, podkape, 3 x ...prikaži večx Kalašnikov 90 nabojev za 10 oseb je dovolj!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.