Slovenija
33278 ogledov

Strokovna skupina predlaga desetdnevno popolno zaprtje države

Komentarjev 48
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • PaPajapopi 11:19 02.november 2021.

    Spet protizakonito popolno zapiranje diktatorja Kalimerota, ki zato vsakič doživi orgazem ! ! !

    • Avatar Leon
      Leon 11:24 02.november 2021.

      Ker vlado vodi psihopat: Študija razkrila, da se psihopatski voditelji v pandemiji odločajo za tvegane odločitve!

  • lovro4 11:11 02.november 2021.

    Kriminalci. Naj že zaprej o ta sekret od države, dokončno, pa bo mir.

  • Avatar pantani
    pantani 11:02 02.november 2021.

    Zaprli bomo komplet vlado z kvazi stroko vred!!!

  • Avatar Sreten Lukić
    lluckyss 11:28 02.november 2021.

    Janezu je važno le, da je prepovedano zbiranje v skupinah, za drugo ga boli k...

  • miha91 11:41 02.november 2021.

    Kaj mislijo s tem "popolno zaprtje države za deset dni"? Očitno hočejo še naprej prejemati svoje korona dodatke. Jim je že kdo povedal, da je čas za dieto? Crack že leze na 200 kil, ostali pa kmalu za njim. In ...prikaži več nehajte ponarejati številke intenzivnih postelj.

    • bi_ba 12:32 02.november 2021.

      Vse številke so ves čas izmišljene. Vprašajte sestre na covid oddelkih. Resnica je drugje, mi smo pa bedaki, ki slepo sledimo vsem bedarijam. Sami smo si krivi. Boste videli, kaj bo konec leta.

  • milan654 12:02 02.november 2021.

    nobena država ne zapira ljudi da vasni sram da so vsi zaprti hrvaška ne bo zapirala države za pre najse jj

  • Avatar Leon
    Leon 11:22 02.november 2021.

    Zdravstveno stroko je potrebno zapret skupaj z njihovim šamanom https://insajder.com/slovenija/ker-vlado-vodi-psihopat-studija-razkrila-da-se-psihopatski-voditelji-v-pandemiji-odlocajo

    • h4ck3r 11:28 02.november 2021.

      Zelo zanesljiv vir, tako kot nova24TV. ;-)

    • Ender3 12:43 02.november 2021.

      h4ck3r, zaneslivo je le tisto, kar vlada v sektaški kleti Trstenjakove.

  • bobubob 11:04 02.november 2021.

    Zanimiv eksperiment - kako hitro kuhati žabo, da vendarle skoči iz lonca?

  • QSprm 11:48 02.november 2021.

    Strokovna skupina hudo preplacanih popolnih bebcev. Razni famozni lockdown umotvori so start na mrtvo zogo, preverjeno pri nas in v tujini. Kaj ko bi za zavajanje teh patoloskih laznjivec uvedli obredno javno bicanje, kar bi nedvomno omejilo bebave fantazije teh izrojencev.

  • Ender3 13:02 02.november 2021.

    Želijo Australski scenarij, vse ustavit, narod policijsko preganjat oni pa glavo zarit v pesek in počakat, kaj se bo zgodilo. To je stanje brezupa, ki se nam dogaja s to, dobro plačano plačno ekspertno, diletantsko, strokovno skupino..

  • 89943da6c76f273b8ff347bd3224d5d4e3bf388c 12:29 02.november 2021.

    Kaj zdaj, a PCT ne deluje? Čudno, saj cepljeni se ne morejo okužit ne?

    • evelux 12:34 02.november 2021.

      Dokler ne bodo testirali cepljenih se bo ta okuženost nadaljevala pride na obisk cepljen pa mi ponuja roko pa zraven govori jaz sem varen mene se ne trebaš bati lahko delam kar hočem sem cepljen totalno ne odgovorno ......

  • Avatar Marie Cankar
    marie3 15:05 02.november 2021.

    Kako pa lahko zaprejo drzavo pa v 4 valu epidemija se ni razglasena? Mogoce kdo ve kako je s tem?

  • popokatopetl 14:37 02.november 2021.

    Predlagam desetletno zaprtje vlade.

  • Avatar LOPOV
    LOPOV 13:23 02.november 2021.

    STROKOVNA KOMISIJA PREDLAGA ZA ENO LETO VSE ZAPRT PA POLITIKE POSLATI NA KARIBE NA DRŽAVNE STROŠKE DA SE ZMENIJO KAKE SCENARIJE BODO UPORABILI NAPREJ

  • Jernej65 12:05 02.november 2021.

    Me ne gane če zaprejo. Še zmeraj sem se prilagodil, se bom tudi tokrat.

  • milan654 11:41 02.november 2021.

    temu jj ni zavrjeti in strokovna skupina predlaga deset dnevno zaprtje da vas ni sram hrvaška temu nasprotuje v te številke nevrjamem in v katere številke vi vrjamete

  • milan654 11:45 02.november 2021.

    vto zaprtje nevrjamem nič vto predlaga jj to je največji krivec za ta kovid ker ni te bolezi da vas ni sram in bodi tiho in se sam zapri jj

  • eminenca 14:56 02.november 2021.

    državo spravite v bankrot ... dan potem bodo vsi odgovorni spizdili neznano kam, kar sem že enkrat napisal ... lažejo do konca in to namenoma, ker bodo zato nagrajeni ... ti dohtarji so navadne riti, ki ne smejo razkrit pravega ...prikaži več stanja, ker potem nagrade ni ... tega carotta sem imel za bolj poštenega, ampak dobr, še ena prodana duša, ki drži štango

  • mihatirs 12:30 02.november 2021.

    žalostno, da si želim (o) da bi bil namesto JJ pri nas predsednik vlade hrvaški premier...edini ki razumno govori...žalostno, da so HRČKI spet pred nami...pa ne pri okužbah, ampak pri normalnem postopanju in komunikaciji.

    • Ender3 12:51 02.november 2021.

      mihatirs👍imajo sicer isto sranje, ampak se odločajo bolj previdno, razumno in uravnoteženo. Komunikacija pa je povsod boljša kot, pri nas.

  • Luksi 15:09 02.november 2021.

    Vlada bo seveda spet naredila po svoje, pptem bomo pa mi krivi za njihovo nedelo. Do zdaj jim ni uspelo niti epidemije tazglasiti, pa potem fašost razlaga, kako serpentinšek ni ukrepal...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.