Slovenija
59609 ogledov

Tako kaže z ukinitvijo pogoja PCT in odpiranjem države

Komentarjev 75
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Boschtjan Zupanchich 09:32 14.oktober 2021.

    POKLUKARSKI BEDAK BEDEN PROTISLOVENSKI ZLOBEN, BI NAS SAMO ŠE UNIČEVAL Z VSEMI CEPIVSKIMI STRUPI !!! ! !!!

  • Ingrid_Travis 16:14 14.oktober 2021.

    Prvi mesec sem od tega preprostega spletnega gospodinjskega dela prejel 26391. To delo je na spletu in je delno ali v zaključnem obdobju zelo enostavno, samo sledite navodilom na tem blogu ... >>>>>>>>>>> 𝐖𝐰𝐰.𝑫𝒐𝒖𝑰𝒏𝒄𝒐𝒎𝒆.𝐜𝐨𝐦

  • Tamela_Zielinski 16:09 13.oktober 2021.

    Prvi mesec sem od tega preprostega spletnega gospodinjskega dela prejel 26391. To delo je na spletu in je delno ali v zaključnem obdobju zelo enostavno, samo sledite navodilom na tem blogu ... >>>>>>>>>>> 𝐖𝐰𝐰.𝑫𝒐𝒖𝑰𝒏𝒄𝒐𝒎𝒆.𝐜𝐨𝐦

  • silvester1 19:08 12.oktober 2021.

    jebi se ustavno sodišče

  • Janez_53 14:38 12.oktober 2021.

    "Že pred časom smo povedali, da bomo sledili najrazvitejšim državam". G. Poklukar, ALI RES??? Kje pa to vidite??? Vsak dan bolj zaostajamo! Vsak dan ustvarjate večjo zmedo! Nisem med anticepilci, prebolel sem covid-19 in bil tudi dvakrat cepljen. Ampak v ...prikaži večv vaše visokodoneče napovedi pa več niti približno ne verjamem! Še manj pa verjamem vašemu šefu. Celotna ekipa, ki nam kroji življenje po nekih čudnih kriterijih, ki so skregani z logiko in zdravo pametjo, si ne zasluži svojih plač!

    • Janez_53 14:50 12.oktober 2021.

      Pa še tole, gospod Poklukar: PCT pogojev se praktično nikjer v resnici ne upošteva! Ljudje si lahko na telefone naložijo potrdilo od kogarkoli, saj vsepovsod le bežno pogledajo obrazec, v redkih primerih ga kdo preveri s skeniranjem, skoraj zagotovo pa ...prikaži več NIHČE ne preverja istočasno OSEBNEGA DOKUMENTA (razen pri potovanjih v tujino)! Torej je vse le velik larifari. Učinkovito je mogoče le v službah, kjer se ljudje poznajo med seboj in je težje goljufati.

    • Avatar jezeran
      jezeran 16:21 12.oktober 2021.

      res je nikjer ne preverjajo pristnost potrdil. V Aleji v Šiški pokažeš in greš mimo, to je vse

    • kapibara1 16:35 12.oktober 2021.

      Nikjer ne dobim na posodo za 2-3 ure kovid kode.. tako da mam kar kopirano od šporgeta

  • Jaoming 17:13 12.oktober 2021.

    Kaj od teh famoznih 2 mil. je kdo odštel mlajše od 16 let? Ker če jih odštejemo smo krepko čez 70%.

  • Majazmaja 10:58 12.oktober 2021.

    Meni je vseeno, do kdaj traja zaprtje. Oba z možem sva cepljena že od spomladi, tako da lahko potujeva, od doma delava od marca 2020, kar pomeni, da prihraniva pri gorivu (vožnja Sežana - LJ - Sežana) in novih oblačilih, ...prikaži več če izpostavim samo najbolj v nebo vpijoče stroške. Vrt je super urejen, zdravo se prehranjujeva, postala sva bolj fit. Skratka, super.

    • kapibara1 16:36 12.oktober 2021.

      Z Novim Letom ti sledi kovid koda darilo- najkasneje

    • Ender3 16:41 12.oktober 2021.

      Tako je, moraš biti sebičen in slediti črednemu nagonu, potem pa je super. ??

  • Avatar Mehičanka76
    Mehičanka76 17:11 12.oktober 2021.

    Kar naj velja PCT še naprej, pa še zaostriti bi bilo potrebno, mene praktično ne gane, saj grem kot cepljena lahko povsod. Vsi moji bližnji so cepljenj, delam od doma, skrbim za dobro higieno rok, povsod kjer se mi le ...prikaži veče zdi, da je potrebno, nosim masko, Vi anticepilci in politiki pa se potolčite med sabo, ker boste, revčki ubogi, žrtve ukrepov še kar en lep čas.

    • Ender3 17:26 12.oktober 2021.

      Jaz se s tem ne bi hvalil, ne potrebujem cepiva, anticepilcev, politike.. Toda zaradi tega PCT sranja, ne morem npr. v merkator po ribe, ki je v sklopu trgovskega centra. To pa je skregano z razumom, ki ga zagovarjam. Na ...prikaži več koncu, bomo revčki vsi, eni se bomo vsaj zadovoljili s tem, da nismo sledili črednemu nagonu in tistim, ki so vse to skuhali.

    • Avatar Mehičanka76
      Mehičanka76 17:32 12.oktober 2021.

      Ender3 povej mi, je človek, ki se zanaša na lastni razum in presojo, ovca? Ker če tako misliš imaš pa precej pomešane pojme. To da ti ne moreš po ribe pa mene ne gane. Imaš možnost izbire!

    • kapibara1 20:14 12.oktober 2021.

      mehičanka- najkasneje Novim Letom te čaka darila, da kljub 2x špikanju ne bodeš mogla v Mehiko na dopust

    • Ender3 21:17 12.oktober 2021.

      kapibara1, dopolnujem komentar, @Mehičanka76 tudi kam drugam ne bo mogla, če ji pasoš ne bodo podaljšali. Nakup je lahko racionalen ali iracionalen. Moj povdarek je bil, da se tudi živila ne da kupiti, čeprav je kljub ukrepu mogoč, če je ...prikaži več živilska trgovina v večjem trgovskem centru. Tvojo možnost izbire pa, hvala, ne rabim 😎

    • Avatar Mehičanka76
      Mehičanka76 00:15 13.oktober 2021.

      kapibara1 ne meči me v isti koš s tistimi, ki so se cepili zato, da so lahko rit namočili v hrvaško morje,

  • Avatar MS
    MS 15:59 12.oktober 2021.

    12. Oktober 2021. V Franciji so objavili izsledke doslej največje študije cepiv, ki je zajela 22,6 milijona starejših od 50 let. Ugotovitve:. Cepljenje za več kot 90 odstotkov zmanjša tveganje za hospitalizacijo ali smrt. "To pomeni, da imajo cepljeni devetkrat ...prikaži več manjše tveganje za smrtni izhod kot necepljeni," je povedal vodja raziskave, epidemiolog Mahmoud Zureik. Primerljive zaključke so dale tudi podobne raziskave v Izraelu, Veliki Britaniji in ZDA.

    • Ender3 16:48 12.oktober 2021.

      Glej ga fanta, tudi francoske študije razume in spremlja😌. Pravo nasprotje ga.Beović ona prisega na anglosaksonske ugotovitve in ukrepe.

    • Avatar MS
      MS 16:59 12.oktober 2021.

      Evo Ender dobrohotno ti podarjam enega všečka da ne boš dobil kakšen žulj od samovšečkanja! Drugače pa ja, spremljati je treba več in predvsem znannstveno verodostojnih virov in ne samo tiste ki slepo verujejo v zarote in tiste antivaxerske!

    • b33ab25186006cead7364298e6e8c765c70692f1 17:17 12.oktober 2021.

      @MS,a ti veš,če krava prdne,da se veliko več ogljikovega monoksida sprosti v ozračje,kot da bi vžgal diesel BMW X3 in se z njim še vozil kar nekaj kilometrov.... .

    • Avatar MS
      MS 17:25 12.oktober 2021.

      @Bandit6iz6gozda6, a ti veš da se veliko več ogljikovega monoksida sprosti ko ti odpreš usto kot če krava prdne!

    • Ender3 21:28 12.oktober 2021.

      MS, kam si zašel, sedaj postajaš še, strokovnjak za govedorejo😌Btw tudi jaz sem te večkrat 👍za mojega pa, se ti opravičujem imam nek je**n algoritem, ki me v očeh drugih prikazuje kot, narcisa. Root-ane naprave so tudi dvorezen meč, žal.

    • b33ab25186006cead7364298e6e8c765c70692f1 21:32 12.oktober 2021.

      @MS,misli,ko umre,bodo sprožene biblijske kobilice(film v glavni vlogi Keanu Reves).

    • rd2dmk2 20:06 15.oktober 2021.

      ms, oprosti ampak tale formula ima napako. imaš samo eno neznanko določeno, drugo pa ne.. saj veš cepivo in stranski učinki.. torej 90 % imaš šans da boš lažje prebolel, koliko % pa da boš dobil stranske učinke. sedaj ti ...prikaži več dve postavki vnesi v formulo in išči rezultat. pa dam ti primerjavo.. ješ svinjsko meso, rabiš ga. resno. za razvoj možganov, ampak na drugi starni pa ti povzroči visok hlesterol, poapnenje žil, težave s srcem.. kaj boš ? boš jedel ali ne ?

  • mph2 08:30 12.oktober 2021.

    Nobenega problema nimam nikjer, da pokažem potrdilo o cepljenju ali ostalih pogojih. Malo dodatnega dela za bistveno večjo varnost.

    • Avatar pantani
      pantani 09:38 12.oktober 2021.

      Ovca!!!

    • mph2 09:59 12.oktober 2021.

      Si bolnik, te opravičuje.

    • Avatar pantani
      pantani 11:10 12.oktober 2021.

      Žalostno, da se hvališ s tem.

    • becar 11:11 12.oktober 2021.

      Pokaži raje potrdilo, da si bebec

    • Ender3 13:21 12.oktober 2021.

      mph2 tudi tvoja varnost je vprašljiva, četudi si cepljen z enoumjem.

    • Avatar jezeran
      jezeran 16:22 12.oktober 2021.

      Tudi jaz pokažem potrdilo od prijatelja ki je bil cepljen

    • kapibara1 16:37 12.oktober 2021.

      jezeran- To so pravi prijatelji !! Tudi z življenjem zate !! p.s.- jest ma tud enga tacga

    • Ender3 17:29 12.oktober 2021.

      jezeran👍tudi jaz bi rabil takšnega prijatlja ali ico.🙏🙏

    • Avatar jezeran
      jezeran 18:25 12.oktober 2021.

      Matr a nobenega ne poznate k je cepljen ali prebolevnik, sprinta iz zvem in to je to

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.