Magazin /magazin/vip
127485 ogledov

Tako lepa je hčerka Arturja Šterna

Komentarjev 67
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar luckyss1
    luckyss1 07:05 16.junij 2024.

    In spet se bodo našli kreteni z IQjem tople vode in pljuvali po človeku, ki ima več izobrazbe kot njihova celotna žlahta...

    • Avatar karjola
      karjola 07:10 16.junij 2024.

      Lahko ima IQ 200 ampak kreten je kreten

    • Avatar luckyss1
      luckyss1 07:15 16.junij 2024.

      Kreten z nadpovprečnim IQ jem je običajno bolnik..Psihopat ali kaj v tej smeri.. Običajni prikletni zarukanci so zgolj možganski maloposestniki..

    • Avatar Garancija
      Garancija 09:35 16.junij 2024.

      Artur bo cenjen šele po smrti,ker vsi pijanci šele potem dobijo veljavo,tako kot prešeren

    • Avatar Zoran
      StarMačk 09:44 16.junij 2024.

      Artur Štern je teorijo, da je med genijem in norcem le en korak, v praksi nadgradil z dognanjem, da je možno dolgotrajno prosperirati tudi na vmesni stopnji. Ves potencial, ki mu ga je dala narava je spustil do točke, da ...prikaži več dela le tisto in toliko kot potrebuje, da živi tako kot njemu paše. V resnici pa je izjemno inteligenten človek dopustil, da je konstantna opitost postala njegov življenjski slog! Na njegovem mestu bi povprečen človek bi že davno potreboval strokovno pomoč ali pa postal klošar!

    • Avatar luckyss1
      luckyss1 11:50 16.junij 2024.

      Morda bi bili potrebni strokovne pomoči mi, ki živimo kot nam drugi rečejo.. In ubogamo kljub temu, da vemo, da ni prav, celo ubijat gremo za te idiote...Kdo je torej tu nor ?!

    • Avatar Zoran
      StarMačk 13:10 16.junij 2024.

      @luckyss1, to s čimer repliciraš nima veze z vsebino tega članka! Če pa je tebi normalno, da si konstantno pod gasom, pa ni pomembno ali si trojni doktor ali pa komunalni delavec, potem rabiš tudi ti pomoč!

    • Avatar luckyss1
      luckyss1 13:33 16.junij 2024.

      Artur je pijan bolj razumen kot večina treznih v parlamentu... Kaj pa človek s tem dela svojemu zdravju, pa je njegova stvar...Saj pred McDonald'som tudi ne piše "vstop na lastno odgovornost" ali "holesterol ubija"...

    • Avatar Zoran
      StarMačk 14:21 16.junij 2024.

      Glede na to, da očitno ne kapiraš poante repliciranja, tudi sam nisi neki biser zdravega razuma! Po tvoje bi morali očitno tolerirati vse nezdrave umu in telesu škodljive prakse, ker naj bi človek imel pravico odločiti kaj bo počel s ...prikaži več svojim zdravjem!? Dejstvo pa je, da na koncu vedno vsi ti posamezniki, tako ali drugače, pristanejo na plečih javnega zdravstva. No in to je tisto kar je družbeno škodljivo in nesprejemljivo, sicer družba tudi zlorabe drog ne bi imela interesa omejevati!

    • Avatar luckyss1
      luckyss1 14:56 16.junij 2024.

      Daj ne seri in svetohlini... Pač pije, pa kaj ?!....Drugi tepe ženo, tretji šlata otroke v zakristiji, četrti žre kot prase, drugi spet so lopovi, itd, itd...

    • Avatar Zokispoki
      Zokispoki 15:55 16.junij 2024.

      Moje mnenje pa je, da je alkoholik v prvi vrsti le odvisnik, ki potrebuje zunanjo pomoč, tako kot vsak drug odvisnik. Odvisnost je praviloma eden od navzven najizrazitejših simptomov globoke notranje bolečine posameznika! Vsakdo, ki bo kdaj zašel med anonimne ...prikaži več alkoholike bo presenečen koliko izobraženih ljudi se tam trudi kremplje odvisnost pustiti za sabo. Njih inteligenca se kaže ravno v tem, da so se v nekem trenutku zavedli, da si sami pomagati ne znajo in so poiskali ustrezno pomoč...

    • Avatar luckyss1
      luckyss1 16:05 16.junij 2024.

      Itak..Bolj si zarukan, bolj si zadovoljen z vsakdanjikom... Razmišljajoči rabi občasen odmik od realnosti..Hudič je, če postaneš fizični odvisnik..Alkohol in heroin sta v tem v isti težavnostni grupi..

    • Avatar Zoran
      StarMačk 16:46 16.junij 2024.

      Ok, luckyss1 s tem kar si nazadnje napisal se popolnoma strinjam, torej se posledično tudi strinjam kar je napisal Zoki... Bi pa prosil tebe, da še iskreno poveš mnenje ali se tebi Artur Štern zdi alkoholik, ki bi mu zelo ...prikaži več prav prišla pomoč strokovnjakov seveda, če bi si upal težavo priznati ali pa gre le za rekreativnega pivca, kot se rad opredeljuje sam!?

    • Avatar luckyss1
      luckyss1 16:56 16.junij 2024.

      Dr. Štern je definitivno "rekreativni alkoholik" kot vsaj četrtina Slovencev, s to razliko, da svoje pijančevanje obelodanja (in s tem tudi pretirava), ostali pa to bolj ali ne, skrivajo...Kaj pa je "po šihtu iti na "pir ali dva" Ali pa ...prikaži večpa "rekreacija" enkrat tedensko, kjer se kao meče na koš in ob tem spije dva platoja piva kaj drugega kot alkoholizem ?! V bistvu je vse stvar definicije.."Kozarček ob jedi " nam je pogosto na jeziku, vendar ta kozarček običajno drži liter ali dva...;)

    • Avatar Zoran
      StarMačk 17:43 16.junij 2024.

      Nekdo, ki izjavi, da je zmanjšal dnevni vnos alkohola le še na štiri piva je že davno prestopil prag rekreativnega pitja in spada med alkoholike potrebne strokovne pomoči. Vprašanje je, kdaj in če si človek prizna, ker nekateri si nikoli ...prikaži več ne!? Osebno mi je dr. Arturja Šterna žal kajti poznam njegov mladostni potencial, kaj vse se je od njega pričakovalo, tako na športnem, kot kasneje znanstvenem področju. Mogoče so ravno pričakovanja drugih pri njemu sprožila upor, ki je postal način življenja!?

    • Avatar luckyss1
      luckyss1 17:59 16.junij 2024.

      Ne poznam dobro definicije "doseči nekaj"..Kako se to meri ?! Po številu pobitih (Stalin, Hitler), po športnih rekordih , po umetnosti, človekoljubju, po bogastvu, po otrocih, ali kaj je "dosežek"...

  • miran29 13:16 16.junij 2024.

    ko se židje zberejo in za njih židovski mediji naredijo objavo.....se človeku samo milo stori....:)

  • Avatar Tone Murgelj
    bumbar11 19:39 16.junij 2024.

    Dvomim, da jo je napravil on. Pravijo, da njegovo orodje ne preseže treh centimetrov!?!

  • Pierre 13:21 16.junij 2024.

    Navadna flenča kot na tisoče drugih....

  • Avatar lopov
    lopov 10:25 16.junij 2024.

    Kaj ti če izobrazba če si pribit

    • Avatar luckyss1
      luckyss1 13:34 16.junij 2024.

      Kaj bo tebi treznost, če si zarukan...

    • Avatar MS
      MS 10:40 20.julij 2024.

      Pač pije, pa kaj ?!....Drugi tepe ženo, pa kaj.... tretji šlata otroke v zakristiji,pa kaj..... četrti žre kot prase,pa kaj..... drugi spet so lopovi, Putin masovno pobija otroke, žene , starce, pa kaj....pa kaj... pa kaj....td... To so moralne vrednote ...prikaži več v zblojeni glavi lukiča (luckissa1)

    • Enzgg4 12:21 20.julij 2024.

      Eni pijejo, drugi tepejo babe, tretji se pa skrivajo in lažejo, a ne, ms pička. Kurva o poštenju, ms pička o vrednotah... 🤣🤣🤣 narobe svet

    • Avatar MS
      MS 12:34 20.julij 2024.

      A si se že spomnil svojega nicka?

    • Enzgg4 13:14 20.julij 2024.

      A si se ti ms dementna pička spom il, kaj si pisaril o cepivih? Pizda pritlehna, namesto da priznas, se obešas na bedarije. Pička, pička pičkicaaaaaa. 😅

    • Avatar luckyss1
      luckyss1 13:54 20.julij 2024.

      https://childrenshealthdefense.org/defender/excess-death-covid-public-health-measures/

    • Enzgg4 14:03 20.julij 2024.

      Goni v kurac skrivaško pičko. Saj vidiš, da je to ne zanima. Ko ji dokažeš, spremeni temo, se spreneveda, laže, krade, šmrklje je. To je samo za zgazit.

    • Avatar MS
      MS 14:25 20.julij 2024.

      Normalno da me ne zanimajo portali teoretikov zarot, antivaxerjev in šank strokovnjakov iz katerih vi umski maloposestniki črpate svoje "znanje" Resne študije priznanih znanstvenih ustanov in priznanih znanstvenikov pa vas ne zanimajo, ker ste zabetonirani totalno!

    • Avatar luckyss1
      luckyss1 14:32 20.julij 2024.

      https://pastebin.com/6pmDV9vN

    • Avatar luckyss1
      luckyss1 14:45 20.julij 2024.

      https://www.theepochtimes.com/health/more-covid-19-vaccinations-linked-to-higher-infection-risk-study-5580208?ea_src=ai_recommender&ea_med=a_bot_2_ads

    • Avatar MS
      MS 14:49 20.julij 2024.

      lukić kaj hočeš dokazati s to študijo? Vsi medikamenti, vsa cepiva imajo stranske učinke! Gre pa vedno za oceno kaj prevlada! Razmerje med koristjo ali eventualna nevarnost preparata! Tudi najbolj razširjen in uporabljan medikament "Aspirin" je v določenih sicer izredno ...prikaži več redkih primerih povzročil smrt! In resna zdravstvena znanost odloča o uporabi novega medikamenta in cepiva!

    • Enzgg4 14:50 20.julij 2024.

      Ajde, ms pička, spizdi. Koga brigajo tvoji linki.

    • Avatar MS
      MS 14:52 20.julij 2024.

      Fifi, k nogi! In nehaj zabijati nos v mojo rit....!

    • Enzgg4 14:54 20.julij 2024.

      Pejd zdaj iskat pička. Sem ti dal nick. "Ms pička" se imenuje.

    • Enzgg4 14:55 20.julij 2024.

      V riti imaš analni čep, zato se ne da notri zabijati nič. Razen kadar ga vzameš ven, da te kakšen fajn naguzi. To ti pa paše, ne?

    • Avatar MS
      MS 14:58 20.julij 2024.

      Moj analni vstavek je vseskozi le tvoj nos Fifi... Na vseh temah tega portala tekaš za menoj kot poscan kužek in zabijaš nos v moj anus!

    • Avatar luckyss1
      luckyss1 14:58 20.julij 2024.

      https://necenzurirano.si/clanek/mnenja/kako-smo-covid-izbrisali-iz-spomina-kolumna-1230006

    • Avatar luckyss1
      luckyss1 15:01 20.julij 2024.

      https://brownstone.org/articles/studies-and-articles-on-mask-ineffectiveness-and-harms/

    • Enzgg4 15:13 20.julij 2024.

      Išči, ms pička, išči. Hotel si nick. Imaš ga.

    • Enzgg4 15:24 20.julij 2024.

      Vidiš, pička, kako daleč si pripravljen iti, samo da ne bi priznal, kaj si pisaril, ti pizda dementna kup dreka. 2 dni si se pripravljen drkat. Prav. Te bom pa jebal do nezavesti. Saj ti očitno paše..

    • Avatar luckyss1
      luckyss1 15:38 20.julij 2024.

      https://x.com/vladozlom/status/1647368087417548800

    • Avatar MS
      MS 18:21 20.julij 2024.

      Enzgg4, da mi prav paše ne morem reči, a rad ustrežem revežom ki tiščijo nos v mojo rit! Uživak bednik, uživaj!

    • Avatar MS
      MS 18:26 20.julij 2024.

      Luckyss, ja Počivavšek Tonin in ostali desnosučni ki so sodelovali pri nabavi so vsi inkriminirani! Kaj pa si ti hotel s tem linkom veš sam!

    • Avatar luckyss1
      luckyss1 18:45 20.julij 2024.

      Pokazati vso bizarnost Covid farse in oseba v zgornjem linku to najbolje odraža...Ampak moraš zadevo poslušati na glas..

    • Avatar MS
      MS 18:49 20.julij 2024.

      Dobra video manipulacija! OK, a v čemu je po tvojem covid farsa?

    • Enzgg4 18:53 20.julij 2024.

      Paše ti, paše, pede-rčina. No, a si našel, kaj si pisaril pred slabim letom, ti dementna pička?

    • Avatar MS
      MS 09:09 21.julij 2024.

      Dobro jutro prijatelj moj!!!

    • Avatar luckyss1
      luckyss1 09:14 21.julij 2024.

      Dolgčas ?!....Na, tu imaš za ob kavici :)) https://shorturl.at/S7hwH

    • Avatar MS
      MS 09:33 21.julij 2024.

      lukić, ob kavici ne berem rumenega tiska, še manj pa neumnih antivaxerskih portalov! Glej; pred skoraj štirimi leti ste mi po cepljenju napovedali skorajšnjo smrt! Potem sem se cepil še trikrat in sem tu živ in zdrav in vam dnevno ...prikaži več kažem ogledalo! Celotna Pogačarjeva ekipa se je tudi cepila štirikrat in na Touru raztura kot nihče do zdaj! Čas je da nehate srati po tem forumu! Izobražujte se in tu vam lahko pomagam!

    • Avatar luckyss1
      luckyss1 09:37 21.julij 2024.

      He, he, kaj pa bi ti učil, ovčje obnašanje ali osnove gluposti ?!...Grem psa naučit poštevanko od 11 naprej...Mu bom prej dopovedal kot tebi...Toliko za danes tukaj, lep pozdrav ..

    • Avatar MS
      MS 09:54 21.julij 2024.

      Kako tipično za zabetonirane trdobučne antivaxerje: Ko jim predložiš neovrgljive argumente iz realnega življenja (moj primer in še boljši primer celotne Pogačarjeve ekipe) spizdijo iz portala in grejo še psom solit pamet!

    • Enzgg4 11:12 21.julij 2024.

      No, zdaj pa pojdi naprej iskat, kaj si pisaril pred slabim letom glede pogodb o nabavi cepiv. In tega ne boš nasel v mojih objavah, ampak v svojih, ti opica dementna sprenevedava. Kako že gre... pička, pička, pičkica.

    • Enzgg4 11:15 21.julij 2024.

      Ti pride prav, da "ne najdes" svojih objav, ne? Kako prozorno. Če še tako zanikas, ne bos prepričal nikogar. Vemo, kaj si pisaril, lahko kvečjemu sebe prepričuješ,opica.

    • Avatar MS
      MS 11:20 21.julij 2024.

      O dobro jutro prijatelj moj!

    • Avatar luckyss1
      luckyss1 11:24 21.julij 2024.

      Saj si lahko vsak pogleda objave koga drugega, če ima ta še vedno isti račun.. Da ne bosta zgolj lajala.. Klikni na avatar "nasprotnika in poglej njegove aktivnosti..

    • Avatar MS
      MS 11:50 21.julij 2024.

      Brabo lukić, povej to mojemu prijatelju zblojenemu Enzgg4 pa naj objavi tisto kar trdi o mojih komentarjih!

    • Avatar luckyss1
      luckyss1 12:11 21.julij 2024.

      Da nisi ti nekakšna "razcepljena osebnost in se kregaš sam s seboj"..Ne skrbi, takšnih je precej, se pa težko zdravi..

    • Enzgg4 12:43 21.julij 2024.

      Ms pička, sam si išči po svojih komentarjih, kaj si pisaril.

    • Enzgg4 12:58 21.julij 2024.

      Ej, ms pička zabita, daj, razloži, kako naj nekdo v svojih postih najde tisto, kar si TI pisal. Bebec dementni.

    • Avatar MS
      MS 13:29 21.julij 2024.

      O dobro jutro prijatelj moj!

    • Enzgg4 13:36 21.julij 2024.

      Pičkicaaaaaaaa. Ne bo konec sprenevedanju, ne?

    • Avatar MS
      MS 13:58 21.julij 2024.

      Če se boš nehal sprenevedati potem bo! Prijatelj moj...

    • Enzgg4 14:15 21.julij 2024.

      Sprenevedanje je lastnost take pičke kot si ti. No, bos poiskal, kaj si pisaril. Dajmi, dementni.

    • Avatar MS
      MS 14:30 21.julij 2024.

      Ej, ms pička zabita, daj, razloži, kako naj nekdo v svojih postih najde tisto, kar si TI pisal. Bebec dementni je zapisal moj prijatelj Enzgg4! Dobrohotno ga poučim: Glej prijatelj, tvoji posti so replicirani! Replike so kontraargumenti tvojim neumnostim! Tam ...prikaži več išči moje linke na znanstvene ustanove in njihove raziskave! Dragi moj prijatelj!

    • Enzgg4 14:39 21.julij 2024.

      Briga mene, šupak, za tvoje linke. Rajši poišči v svojih nebulozah, kaj si pisaril v zvezi s pogodbami in transparentnostjo.

    • Avatar MS
      MS 15:36 21.julij 2024.

      O kako sem te vesel kužek moj! Tako veren mi ni niti moj REX ki ne teka tako zvesto za menoj kot ti! Priden kuža, dobiš dvojno porcijo briketov!

    • Enzgg4 15:55 21.julij 2024.

      Pičkicaaaaaaaaaa

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.