Slovenija
16 ogledov

"Tekmeca je dovoljeno do konca uničiti“

Komentarjev 44
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • lexusus013 11:25 16.junij 2013.

    Mi sedaj ne bomo površni in vas bomo rdeči komjunarske lopove pospravili, gnojni smrad si,

  • Scott 00:34 18.junij 2013.

    Bulmastifi, kek(ci) ipd zadeve, kajne?

  • Scott 00:37 18.junij 2013.

    Prideš z bulmastifi?

  • Scott 00:05 19.junij 2013.

    Z nogami pač ni vse ok, saj so krive kot od kakega fuzbalerja.?

  • JANEZON 09:00 04.julij 2013.

    Upam da je konec blizu,bomo imeli čas za reševanje težav,katere si nam nakopal na glavo,pizdun..........

  • PIKO5 21:32 19.julij 2013.

    Janez Janša mi smo s tabo, zrušit komunizem in banditizem in ga zbrisat z lica zemlje.salatarje in opankarje pa poslat od koder so prišli....

  • Šemefuky 20:41 15.junij 2013.

    Po moje so pa največja grožnja pri nas nikoli raziskani orožarski posli iz 90ih, politiki, ki nagovarjajo nestrpnosti in nespoštovanju organov pravne države, politiki, ki poveličujejo mafijaške odvetnike, ki so se posluževali mnogih nezakonitih načinov obrambe, politiki, ki ne vedo ...prikaži več kdaj bi se morali umakniti in povzročajo škodo državi zaradi okrnjenega ugleda in še bi lahko našteval preden bi prišel do problemov, ki jih vidi nekdo v SDS.Ko sem po sodbi JJ videl sodržavljane pred sodiščem, kateri so ga prišli podpreti in kaj vse so bili pripravljeni izreči, sem pa izgubil upanje, da si sploh sami sebi želimo dobro, zato naj gre vse skupaj v 3PM.

  • Klemen Zec 21:29 15.junij 2013.

    Še en dokaz več, kako nas ima Ivan s svojo stranko za bebce.Človek ne ve al bi se smejal al bi jokal, ko slišiš takšne nebuloze, to kar počne Ivan vse od leta 91, prti drugim in s tem ...prikaži več zavaja peščico najbolj glasnih pristašov, večina pa ga ne posluša, ga le sovraži, kar pa ni zadosti.Upam, da se bo dvignil narod in temu vojnemu dobičkarju dal vedet, da je osovražen in naj se mirno umakne ter da možnost slovenskemu narodu, da bo živel v miru, kot smo pred njegovim prihodom na pol. sceno.

  • Oxxo 21:54 15.junij 2013.

    Kaj ste pa počeli JJ & SDS ? Saj ste že 20+ let v parlamentu. Pošteno in produktivno delatni ne znate! Lenuhi in zdraharji! Ste soustvarjalci družbe in okolja. Tudi s svojim ravnanjem že 20+ let dajete (slab) zgled. ...prikaži več. Star pregovor pravi "PTIČI ISTE VRSTE SKUP LETIJO" - zato se ne čudite, da se je v Sloveniji ustvarila politično-gospodarsko-kriminalna mafija! Vi ste soavtor!

  • Oxxo 21:56 15.junij 2013.

    belček jocif - če ima kdo oprane možgane - si to ti!

  • Darko 21:57 15.junij 2013.

    Ma ti pojma nimaš ali pa te je spomin zapustil. LDS je vladal in ustvaril velike tajkune katerim so danes firme šle papa, pavček naprimer in ti govoriš o kriminalu ga pripisuješ JJ, ki se pravzaprav ves čas bori proti ...prikaži več tem ustvarjalcem rdečega fevdalizma.

  • slajan 21:57 15.junij 2013.

    Neznanega dne, ob neznanem ćasu, ob neznanem načinu, na neznanem kraju sva z Janšo preživela nepozabne intimne trenutke.Igor Bavčar

  • Darko 23:41 15.junij 2013.

    DA MI NEKDO REČE BELČEK, IMA RES VELIKO PODATKOV O MENI.DA NEKDO REČE NEKOMU Führer IN TO ZAPIŠE Z VELIKO ZAČETNICO, JE NA MEJI BLODENJ, SOVRAŽNOSTI, SKRATKA ETIKERANJE KAR TAKO SAMO DA ŽALI IN S TEM POVE O SEBI ...prikaži več VEČ KOT SI MISLI.Oxxo, zberi se, če lahko in postani normalen

  • Oxxo 11:02 16.junij 2013.

    Bom v tvojem žargonu in stilu odgovori: Škoda, da so bili komunisti površni po vojni in niso počistili zadev tako kot se zagre! Da lahko danes belčki pišejo take poste!

  • Oxxo 11:39 16.junij 2013.

    A si živčen?

  • Franc Mihič 07:57 17.junij 2013.

    Afera Patria-politika in pravosodje Sem kdaj kaj rekel čez pravno državo? Tako se sprašuje Marko Crnkovič v naslovu svojega članka. Strinjam se z njim, ko zapiše: »Ampak kaj hočem, pravnik in še posebej sodnik ima pač vedno prav, četudi ...prikaži veči se moti. Ne bomo zdaj delali drame iz tega, kajneda? Jaz tudi zaradi Janše ne bi delal drame, tako kot je ne delata Klemen Jaklič, ki je »zaznal številne kršitve postopka [in] dejanja, ki niso v skladu s pravom« in ki pravi, da so Janšo obsodili »zato, ker ga je [bilo] treba obsoditi«, in Aleksander Čeferin, ki ocenjuje, da je sodstvo »v resnih državah ne le deklarativno, temveč dejansko ločena veja oblasti, ki sodi pravično in skladno z zakonom – ne pa servis za ugajanje javnemu mnenju«. Kot pravni ignorant brez vpogleda v sodni spis – in seveda tudi brez zanimanja in radovednosti, če sem čisto odkrit –, se ne ravnam po glasu ulice, se pa zato sklicujem na ljudi, ki si o Janševi vlogi v aferi Patria morda mislijo podobno kot jaz – in sicer, da j

  • Franc Mihič 08:00 17.junij 2013.

    Afera Patria-politika in pravosodje Sem kdaj kaj rekel čez pravno državo? Tako se sprašuje Marko Crnkovič v naslovu svojega članka. Strinjam se z njim, ko zapiše: »Ampak kaj hočem, pravnik in še posebej sodnik ima pač vedno prav, četudi ...prikaži veči se moti. Ne bomo zdaj delali drame iz tega, kajneda? Jaz tudi zaradi Janše ne bi delal drame, tako kot je ne delata Klemen Jaklič, ki je »zaznal številne kršitve postopka [in] dejanja, ki niso v skladu s pravom« in ki pravi, da so Janšo obsodili »zato, ker ga je [bilo] treba obsoditi«, in Aleksander Čeferin, ki ocenjuje, da je sodstvo »v resnih državah ne le deklarativno, temveč dejansko ločena veja oblasti, ki sodi pravično in skladno z zakonom – ne pa servis za ugajanje javnemu mnenju«. Kot pravni ignorant brez vpogleda v sodni spis – in seveda tudi brez zanimanja in radovednosti, če sem čisto odkrit –, se ne ravnam po glasu ulice, se pa zato sklicujem na ljudi, ki si o Janševi vlogi v aferi Patria morda mislijo podobno kot jaz – in sicer, da j

  • Aleksander Sašo Kočevar 22:40 03.julij 2013.

    Dovolj imamo; komunizma, balkanizma, plagiatorizma, pritlikavega stvorizma, ata-pampersizma, bulmastifizma... in ostalih umobolov!!PRAV MAŠ__ JANŠO NA LOVIŠČE!!

  • Aleksander Sašo Kočevar 22:42 03.julij 2013.

    Po nolvi zakonodaji jhe odprt lov na Plešaste Kameleone!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • srecko31 20:22 15.junij 2013.

    JJ čas bi že bil,da po 25 letih gobcanja prepustiš mesto drugemo,in takšnega sem včasih volil,dokler ga nisem dokončno prečital.Toliko škode kot si naredil ti , ni naredil nihčesrečno pot JJ.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.