Slovenija
1501 ogledov

Telemach spreminja pakete in draži

Komentarjev 79
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • malonaokoli 07:35 17.februar 2016.

    Vsi operaterji ga lomijo s temi paketi...ukinit !Vzpostavite sistem v katerem si bo vsak lahko izbral kaj hoče gledat. Tako pa mi vsiljujete v paketih nekaj kar niti ne želim gledat. Za vsak željeni kanal imejte tarifo in to ...prikaži več je to. Tudi v trgovini kupim in plačam to kar hočem in ne paketov v katerih bo nekaj kar jaz ne jem. Se obnašate poslovno ,kot da smo še v letu 80....

  • Presvetli 12:31 16.februar 2016.

    Tile so svetpvni prvaki kako nategnit rajo!Prvo,da pridobijo člane,dajejo popuste in izvrstne cene nato pa podražijo tako,da si potem z aparaturami seveda vezan na njih!Tale hitrost katero nudijo pa naj si vtaknejo v rit,ker nikoli ni toliko kot oni ...prikaži več napišejo.Vsaka pol leta drkajo programe z zastonj vključevanji vseh programov kao zastonj(za dobo enega mesca)nakar pri vrnitvi na stare plačilne pakete pa pri hitrosti delajo kar po svojem.Kadarkoli si naredim speed test vidim,da so me nategnili.Mutec prek študenta kateri je seveda nadudlan kaj me mora napizdit,pa pove,da je pri njih vse v redu in da je napaka na moji napeljavi.Trotli ruknjeni kolikokrat bo pa napaka na moji napeljavi!!!!Čedalje slabše je,sicer,če greš k drugim ni nič bolje.Izgubljat moramo živce in čas,ko se ubadamo z njimi!Servis pa še je le penal,ko se mu mudi domov in je ura blizu 4 kar pomeni konec šihta enostavno vržejo listek v kaslc in napišejo,da so te iskali vendar te ni bilo??????Ti pa kot trotl čepiš doma

  • Presvetli 12:36 16.februar 2016.

    za nameček si si vzel seveda tisti dan dopust ker če ti rečejo da pridejo ob 12 je to potem ob 16.Potem ko ga seveda NI,popeniš ,ker si sedel v bajti model pa v kaslc pildek flikno in potegnil seveda ...prikaži več štrafto domov.Potem se sprašuješ kdaj mu je to uspelo,da ga ne vidiš???Seveda imajo navodilo,da te mora prej poklicat in seveda imaš zmeraj zasedeno številko,ker te ni mogel dobit in je bil pred hišo!!!????Cel dan nimaš nobenega klica in indijanec te tak nagne ,da se v ogledalu sprašuješ ali si zares tak norc ali se jim samo zdi!!!Zaj sem se pa razjezil!Upam ,da si bo kateri to iz njihove uprave to prebral in da bo kaj od tega potem šlo na bolje!

  • Avatar praufo
    praufo 13:20 16.februar 2016.

    Nima prave konkurence, pa draži, sedaj ko je kupil tušmobil, je še večji. Ponuja pa več za več denarja, čeprav se ne rabi. Pred časom je hotel zaračunavat klice v tušmobil, kot klice v tuje omrežje, čeprav je bil tušmobil ...prikaži več že pod njegovo streho. Na agenciji za telekomunikacije so izjavili, da je to u redu, ker gre za dva operaterja. Absurd. Prehod na "novega operaterja" pa so celo zaračunavali. Večji so, bolj lupijo, to je dejstvo. Kar se pa tiče hitrosti do neta, ga pa itaq ne izkoristiš, razen če stalno nekaj ne tankaš. Spet ponujajo nekaj kar se v bistvu ne rabi toliko. Evro na mesec je 12 evrov na leto. Zakaj ?

  • kapibara 13:36 16.februar 2016.

    Kako je že ime modelu, ki je talal nepovratna sredstva in na ta račun izsiljeval, ko so mu pa sodili, je grozil, da bo obelodanil "sliko" kabelskih operaterjev.. pa je umolknil( mogoče grožnja..) odsedel in sedaj se sprehaja nič kriv.. ...prikaži več seveda izsiljenega denarji ni bilo potrebno vrniti.. nekje na obali ima pa hišo, on ali pa tašča..

  • naslonjach 13:43 16.februar 2016.

    Katastrofa od podjetja in obveščanja strank. Meni so poslali obvestilo, da se mi paket spreminja na 20/2 in poceni, s tem da imam najvišji paket 200/6. Sprašujem info kaj mi to pošiljajo? da želim obrazložitev? v kaj me prisiljujejo? da ...prikaži več ne boste sličajno mislili, da me je kdo poklical ali obvestil po kakšem nakalu? tole bo pa pelo, še malo počakam, pa mi film poči. Kakšna budala sem, da jim plačujem najvišji mogoči paket???

  • Vesna Dolšak 13:53 16.februar 2016.

    Saj so vsi isti. Najprej obljubljajo nebesa po ugodni ceni, potem ti zaračunavajo pekel po vedno višji ceni. Najbolj me razkuri, ker nobenega ne dobim na telefon, ko je kaka napaka. Tri ure ti lajnajo neke reklame in muziko, preden ...prikaži več se en model javi, pol te pa še hoče "nategnit", da je pri njih vse OK, pa ti reče, da on nič ne vidi. Na kar jaz rečem, da upam, da bo kmalu spregledal, pa da nisem vedela, da imajo zaposlene tudi slepe osebe, da je to sicer OK, ampak je pa fajn, če v taki službi kaj vidiš, ker jaz vsak mesec dobro vidim njihov račun in ga tudi plačam. Glih se pripravljam, da jim napišem mail, na katerega sicer ne bo odgovora, kot ga pogosto ni, kajti v zgornji tabeli nikjer ne piše ali je nova cena z DDV-jem ali brez.

  • jnovak 15:12 16.februar 2016.

    Kakšna vezava za kurac? SAj se ti ni pogoj vezat, nikoli!!! RAZEN, če koristiš ugodnosti tipa 3 mesece za 1€, 20% popust na naročnino, Samusnga s6 edge+ na obroke..to so pa ANEKSI, in te MORAŠ PLAČAT. Imaš opcijo brezplačne odpovedi ...prikaži več POGODBE in ne ANEKSA. Če ne ločiš, je jeba. Ne, ne delam na telemachu, imam pa njihove storitve, sem pa delal na tehnični podpori za konkurenčno firmo in točno vem kakšni kekci obstajate. " komentarja si napisal pa nič pametnega...žalostno..bi bilo bolje da ti ukinejo internet, da druge prišparaš muk ob branju tvojih debilizmov. Hitrost imaš navedeno "DO XX/XX Mbit/s" . Menjave programov ali programskih mest pa nimajo nobenega vpliva na hitrost interneta na optiki in kooksialcu. Hitrost tudi niha v odvisnosti od zasedenosti omrežja. Prav tako strežnik s katerim se ti "pogovarjaš" ne govori samo s tabo in če misliš da sfolga 500 uporabnikov ki ga drkajo s testi po 100Mbit/s se motiš. Dečko, če nimaš nobenega odnosa do človeka na drugi strani, in se še

  • brencl47 17:22 16.februar 2016.

    Ta Telemach ima že od nekdaj čuden odnos do koristnikov. TV je še kar dober, čeprav so paketi več kot 130 programov čisti nateg, saj je vsaj 20 programov, ki so lokalni in negledljivi (npr. petelin, golica, ...). Tudi obveščanje ...prikaži več strank o spremembah je dokaj čudno zastavljeno, saj si nekakšen "programski svet" lasti pravico do selekcije programov, ti pa se potem čudiš. Pravilno bi bilo, če bi taka obvestila vključili v obrazce za račun, namesto raznih reklam.Internetna povezava pa je problem, saj največkrat dosega komaj 1/10 deklarirane in zelo niha, zlasti po tem, ko so šli v sklop Beograda. Večinoma pa se z floskulami otresejo vsakakršne krivde za težave. Poznam tudi kar nekaj koristnikov poslovnega interneta, ki so zaradi Beograda zamenjali operaterja. Tudi nesmiselno je, da je hitrost internetne povezave vezana na paket, saj bi lahko bila izbirna. Možnost izbire bi lahko bila tudi za ostalo ponudbo, ne pa da je vse lepo zavezano v "celofanski" paket, ne glede na to, kaj

  • Avatar praufo
    praufo 22:05 16.februar 2016.

    Seveda, telemach je pokupil večino kabelskih operaterjev. Kaj to pomeni. kabel kot kabel je koaksialni kabel, ki je bil prvotno namenjen za radio in tv. S pojavom kabelskih modemov, pa je preko kabla možen tudi dostop do net-a in telefonije. ...prikaži več Zdej ko je pa dtv, pa mora delovat, ker vsak sprejemnik je neke vrste modem, ki pač zahteva tudi povratni pas. In kdor je prikloplen na kabel (koaks) ima vse to. Ostalo gre preko telefonske parice, kar je ostanek telekoma. In tretje je optika. Vsaka stvar ima svoje prednosti in slabosti. Načeloma je optika najboljša kar se tiče motenj, ampak rabi pretvornike, ki so dragi. Hitrosti so kao neomejene, ampak t.i. pretvornik mora biti dovolj zmogljiv, da jih "podela". Bakrena parica je pa pač parica. Adsl, oz. xdsl, vleče kot vleče, če ne so pa kocke.

  • Presvetli 07:59 17.februar 2016.

    Zgrešil bistvo,kot ti je bio povedano!!Kdo pizdi????Povedal sem koično,da se lahko malo nasmejimo zraven!!Kar sem napisal je resnica in ne samo men temveč veliki večini njihovih odjemalcev!!Jaz se z mojim serviserjem zelo dobro sedaj razumem in če imam problem ga ...prikaži več poličem direktno na njegovo številko!Glede hitrosti pa je nateg,pa ti lahko palamudiš kolikor hočeš!!!Vključujejo programe nekje julija in od 15 decembra do 15 januarja ponavadi!!Kadar koli boš po teh atumih naredil speed test boš idel kako slabo dela prenos podatkov!Sem laik ampak ta model kot ti mi tudi preko telefona nemore nagnit,da je vse v redu,če ni v redu!!Na telefon se oglašajo se oglašajo študenti,ki veze nimajo o čem govorijo ampak so samo naučeni kaj morajo povedat in zadovoljit njihove potrebe!Ta pametni spet imam eno vprašanje zate!?Zakaj Telemach ne obvesti na bilo kak način,da ni internetnega signala čeprav na modemu gorijo vse lučke!!Da moram to preverjat preko wi-fi na telefnu ali je njihova napak

  • leonardo 08:05 17.februar 2016.

    Jaz pa bi nekaj o strašno motečem. Zjutraj, ko odprem Žurnal, mi začne skakati slika Telemacha čez cel ekran, vpije in nori, da zbudim celo hišo, pa niti možnosti nimam, da bi to neobvladljivo stvar ustavil. Rad pogledam tudi reklame, ...prikaži več pa četudi ne nameravam v nakup, samo kar pa nekateri delajo po ekranih / pa naj bo to TV ali internet/ je nekaj neverjetnega. Kaj mislijo reklamarji, da jih zato ljudje bolj gledajo. Ti časi so minili. Preklopiš, pa če je novica, ki jo misliš prebrati še tako vabljiva.Najhujša je telefonija in čokoladarji / te reklame so stare nekaj let/ in si jo sit preden ugasneš TV.

  • Presvetli 08:34 17.februar 2016.

    Zakaj g.Dinič??Zakaj nemorem poklicat serviserjakateri pokriva moj rajon???Saj moram poklicat na brezplačno številko,da dobi on nalg!Vendar ne rabim več čakat v nedogled,da bo prišel kdo vem in mi fliknil v kaslc,da me ni doma!Odvisno je samo kdo prihaja servisirat!Nič ni ...prikaži več proti pravilom vendar se enostavno moramo znajt,če smo v slubi,ne gre drgače!Dopusta pa tudi n mislim več zaradi tea jemat,ker ni moja krivda ampak napake na sistemih!Pa ne mislim dalje razglaljat o njihovi stvareh,večina zelo dobro ve o čem govorim,eni se pač delate kitajce ali pa sploh nise na Telemachu in pač pametujete.Sem pa v začetku navdel,da je vseposod enakos tem,da je ponkod še slabše konatelemachu.Zraven tega pa me moti,če imam jaz vezavo za leto ali dve mi mora veljatzese kateri smo podpisai ne pa da po podpisu pogodbe(ker reklamirajo svojpaket kateri jenekaj evrov cenejši)potem pa z podražitvijo to razliko popusta pri vseh pač noter dobijo!e pravi to je nateg po slovensko in seveda zaajanje potrošni

  • Božidar Dinič 09:08 17.februar 2016.

    spoštovana vesna če bi verjel v telapatijo bi rekel oziroma ste moje misli vvi prenesli v javnost vsaka vam čast imam 120-4 po novem me bodo blagoslovilinovim paketom do kar20 -2itd itd

  • jnovak 09:26 17.februar 2016.

    No jaz sem na telemachu (uporabnik že cca.9 let) in vse probleme , katere smo imeli so rešili hitro in korektno. Do sedaj je pri meni edini telemach v pozitivni luči saj je edini večji ponudnik, s katerim se nisem ...prikaži več srečal tudi na AKOSu. Kot sem rekel speed test je zelo zelo nerelevanten podatek. Če želiš videti res najvišji hitros priporočam torrente. Pri naši 80Mbit/s povezavi pride prenos do cca 9,4 MByt/s kar je čist v redu, upload pa je celo malce višji od navedenih 4 Mbit. Glavni problem je ravno v temu, da če oni enostransko spremenijo pogodbo lahko od nje brezplačno odstopiš v 30 dneh. KEr pa poleg pogodb večina ljudi sklene tudi aneks (popusti,telefoni,TV...) te ugodnosti pa je treba poplačat ob prekinitvi pogodbe. Je pa edini telemach ki ob podražitvah tudi poviša hitrost prenosa. Še pomnite Mobitel s paketom Itak? Podražitev za 4€, kar je bilo skoraj 30% podražitev + 90% zmanjšanje prenosa podatkov? Sicer pa bi vsak moral vedeti da je telemach firma ki dela za dobiček. Ima pa

  • jnovak 09:35 17.februar 2016.

    jebo pas mater temu žurnalu, ker mi je pobrisal pol odgovora, upam da vam crkne developer ki vam je posttavil stran z Ruby on Rails...telemach pri meni + ker je edini ki se z mano ni srečal na AKOSu. ...prikaži več Ne se pustit jebat, povejter kdaj naj serviser pride, če ga ni reklamiraš položnico. Meni se je to zgodilo samo enkrat in od sedaj se vsi držijo dogovorov. Mi ne pade na pamet da jemljem dopust, enostavno ne plačam položnice, ali pa zmanjšam znese.Se pa z vami g.Presvetli popolnom strinjam, samo je treba ločit kdaj je kdo kriv. Sam delam drugje na tehnični podpori in so nekateri uporabniki na ravni inteligence s kamnom, tako da so osnovna vprašanja žal del postopka, saj ne moreš vedeti kakšen je nivo znanja uporabnika.

  • Presvetli 13:29 17.februar 2016.

    Se opravičujem za pisavo katera je danes,vendar mislim,da te vsiljene reklame nekako požirajo črke.G.Dinič se opravičujem,da sem vzel izraz rajon,se strinjam,da zveni kot v času juge,kjer je imel policaj svoje področje.Želel sem najhitreje in najbolj enostavno pač prikazat stanje.Na ...prikaži več žalost je tako,da tam kjer živim jaz pokriva večinoma en človek vso vas in če pride do napake je on tisti kateri pride,če seveda ni prevelike gužve in mu dodelijo še nekoga drugega za v pomoč.Imam službeno številko serviserja kateri deluje na mojem področju in njega pokličem kadar imam okvaro seveda moram prej poklicat na 080xxxx da izdajo nalog saj drugače ne pridejo.Telefon sem dobil njegov,ker me je poklical v začetku ko so bili poporodni krči in se najavil kdaj pride.Ker sem mu pač povedal kaj se mi je dogajalo od dopustov do kaslca sva vzpostavila nekak prijateljski odnos!Ničesar glede serviserja nisem trdil povedal sem pač tisto kar sem mislil,da je potrebno in da nebom moral povedat

  • Vesna Dolšak 22:45 17.februar 2016.

    Lahko jih komot kličeš, če jih pa dokličeš in v kakem času, to je pa druga zgodba. Včasih si še dobil koga na telefon v nekem doglednem času, celo na mail si dobil odgovor še isti ali naslednji dan, dandanes ...prikaži več je pa to le iluzija in slabše in slabše. Kod ima čas celo uro zabit s telefonarenjem, da nekoga dobi na telefon? Naj si dobijo dovolj ljudi, da bodo lahko hitreje sprejemali klice.

  • zdrej 12:19 28.junij 2016.

    No thomy, ni lih tako. Skupne kapacitete se kar uporabljajo. Je pa problem menjave tehnologije. Telemach ima praviloma koksialni kabel, Telekom praviloma parico, Amis je tako ali tako podrepinik telekoma, T-2 pa je doma na optiki. Razen Telemacha, ki ...prikaži več je pokupil skoraj vse vaške operaterčke in telekoma, ostali nimajo omrežja po celotni državi, zato morajo uporabljat druga omrežja. Torej če si na parici oz jo imaš speljano do bajte, imaš možnost menjave operaterja s parimi kliki in čas izvedbe.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.