Avto /avto/na-strom
5777 ogledov

Tesla konkurenci ravnokar spet povzročil hude bolečine

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar lu.ckyss
    lu.ckyss 11:49 14.april 2023.

    Ne zato, ker lahko, ampak ker mora...Zadaj so že Kitajci s primerljivimi avtomobili... https://www.arenaev.com/xpeng_p7_awd_review-news-132.php

    • Lion0077 12:51 14.april 2023.

      Avto je grd k smrt...

    • ico8 13:05 14.april 2023.

      Vsakemu, ki v danasnjih casih kupi "kitajca", se IQ zmanjsa za vsaj 20 tock!

  • lojs 13:19 14.april 2023.

    glede na to, da so že dalj časa tudi modeli vozil z FC, gorivne celice, ki jih je nasa uporabljala že 50+ let nazaj, se lahko vprašamo kako nas vsi ti nateguni bašejo ... nehajte nasedat tem muskom in podobnim ...prikaži več nategunom, čeprav ne vsete za kaj gre ... bencina je dovolj , hibridi so zakon, sledi pa fc, ko ga bodo razsvetljeni dovolili ... vodik lahko vsak sam doma proizveda, kar je daleč največji problem

  • lojs 13:14 14.april 2023.

    elon musk je izbranev vseh teh nateguno, ki nam hočejo uničite živlenje na tem planetu, o tem se pač ne ... izbrali so pač sajkota in on dela kra hoče

  • PaPajapopi 14:58 14.april 2023.

    Tudi jaz sem bil pred tridesetimi leti videti precej boljše, kot danes.

  • rd2dmk2 17:27 14.april 2023.

    no ja zdej se pa vprašajo naj tisti srečni lastniki tesel kdo je teslo,njihov avto ali oni, ker so avto preplačali bahno bahno in omogočili tistemu tipu, bogastvo brez meja. a veste kako pravipregovor, petelin ki prvi zakikirik gre v lonec.

  • lojs 15:17 14.april 2023.

    res mi ni jasno zakaj so japonci tako zadržani glede elektro vozil ... še vedno zagovarjajo hibride, predvsem toyota, ki je velikan v primerjavi s to teslino šaro ... očitno imajo kaj več v glavi kot pa ta sajko musk, ...prikaži več ki ne ve kam bi keš shranil od vse svoje revščine iz preteklosti

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.