Zdravje
46810 ogledov

To je po seji vlade napovedal Jelko Kacin

Komentarjev 61
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Zdravapametnadopustu 15:34 04.november 2021.

    Ne mi o neodgovornih necepljenih. Prejšnji teden grem na test, ker je bilo potrebno iti do stranke. Z njo preživim 2 uri nakar mi, polno cepljena oseba reče, da je pozitivna na Covid. Neodgovorne ljudi najdemo tako med cepljenimi, kot ...prikaži večt necepljenimi. Skrajno sprevrženo pa je to stigmatiziranje in obtoževanje necepljenih. Kacin je bil med vojno strokovnjak za komunikacijo, sedaj pa je pogrnil na celi črti. Lahko bi vedel, da bolj, ko ljudi 'napadaš', bolj netiš upor.

    • Avatar R_D
      R_D 16:19 04.november 2021.

      Povej to še Italijanom, Francozom, Nemcem, Američanom..........BEDAK.

    • Boschtjan Zupanchich 05:00 05.november 2021.

      @R_D , a tebi bedaku bednemu pa še ni jasno, da Največ okužb prenašajo cepci, ker se jih sploh ne testira ?!!!?

    • Avatar pantani
      pantani 07:58 05.november 2021.

      RetarD se spet oglaša!!!

  • Avatar Anion6anion
    Anion6anion 15:42 04.november 2021.

    Kaco je zdaj našel novega krivca. To je zdravstvo. Ja v zahvalo naj uvedejo epidemijo da bodo zdravniki in sestre spet dobivali covid dodatke.

  • sam1 15:21 04.november 2021.

    A ni Kaco dobil nove sanjske službe v zimskih športih-sem bil prepričan,da smo se vsaj njega rešili,sedaj pa to.....

    • Avatar Anion6anion
      Anion6anion 15:40 04.november 2021.

      Kacin zdaj vleče dve plači in se penzijo. Revež!

    • Avatar Mehičanka76
      Mehičanka76 17:01 04.november 2021.

      Tudi sama sem upala,, da je Kaco izginil za vedno iz Slo politike, evo njega nazaj in že z prstom na vse povprek kaže.

    • Boschtjan Zupanchich 05:03 05.november 2021.

      Ja, Mehičanka, z prstom pa kaže na tiste, ki so Zdravi , na tiste ki pa Netestirani cepljenci okužujejo vs enaokrog nemoteno nekontrolirano šenaprej, pa ne upa niti najmanjšega prsta iztegniti , oziroma z njim pokazati na ta Največji Problem ...prikaži več poleg Nezanesljivih testiranj !!! ! !!!

  • Avatar Leon
    Leon 15:48 04.november 2021.

    Partijska doktrina Janše ; Provokacija, Degradacija,Likvidacija .....

    • Avatar R_D
      R_D 16:16 04.november 2021.

      Ko ti bo pa rekla Fajonka, boš pa prvi, ki bo vse ukrepe spoštoval. Vidiš, idioti tvoje sorte ste krivi za nastalo situacijo.

    • Ender3 17:46 04.november 2021.

      R_D si se zbudil ali so altivirali zgolj ta nick..Bedno !

    • Avatar Leon
      Leon 18:58 04.november 2021.

      R_T

    • Boschtjan Zupanchich 05:05 05.november 2021.

      @R_T , jaz spoštujem ukrepe, vse dokler se jih Hinavsko ne Zlorablja za Zlobna Uničevalska Cepljenja, ki delajo samo Škodo Vsem ljudem !!! ! !!!

    • Avatar pantani
      pantani 08:00 05.november 2021.

      RetarD z retardiranimi komentarji, se prikazuje kot največji med RetarDi!!!

  • pravičnik77 16:01 04.november 2021.

    ta vlada ne more in ne more iz svoje kože. v Nemčiji so tako ravnanje imenovali Noč dolgih nožev... ko vlada ponoči sprejema ukrepe in jih začeli istočasno izvrševati... nacisti pač ne morejo iz svoje kože, zgledujejo se po svojih ...prikaži več političnih prednikih. upam da bodo tudi končali tako klavrno, kot so njihovi politični predniki! sej slavijo jih tudi, v velike slogu

    • Avatar R_D
      R_D 16:20 04.november 2021.

      Ti si pa tak idiot, da ti je nemogoče kaj drugega napisat kot, da si pač IDIOT.

    • Ender3 17:48 04.november 2021.

      R_D ti glede na žaljiv komentar sodiš zgolj med honorarne, gojene, prikletne aktiviste.

    • smoljo 20:21 04.november 2021.

      Ooo pozdravljen R_D pisun brezmadežni .Ti pa si en velik Rožle

    • Avatar pantani
      pantani 08:00 05.november 2021.

      RetarD,največji idiot si ti!!!

  • suineg7878 15:30 04.november 2021.

    Se zadnji obupni poskusi psihopatov, da po sistemu deli in vladaj skregajo narod in poskusajo dobit kredibilnost, ki jo nikoli niso imeli, za uvedbo obveznega cepljenja. Kar dajte, zakaj bi cakali, ukinite P in T takoj. Pa da vas vidimo!

    • Boschtjan Zupanchich 07:12 05.november 2021.

      No, saj to tudi delajo, samo počasi, da nas "skuhajo" kot žive žabe !!! ! !!! Točno To počnejo že ves čas , samo precej Pozno Smo to dojeli !!! ! !!! Počasi težijo, tako, da ljudje vmes že obupajo ...prikaži več nad testiranji, da končno podležejo, in se gredo cepiti. Na koncu pa samo šeukinejo "T" , za necepljene Zdrav, ki so v manjšini, tako, da jih Izstradajo do onemoglosti, oziroma do smrti , samo da podležemo pritisku !!! ! !!! To so njihove Hinavske-Zlobne taktike !!! ! !!!

  • lovro4 17:18 04.november 2021.

    Ja, tudi v Nemčiji so bili krivi Judje za izgubljeno 1. svetovno vojno, pa za slabo ekonomsko situacijo,bla,bla,.. In tudi tam so začeli ljudi ščuvati proti njim. Povsem identično je pri nas zdaj. Neverjetni so, tile gnoji iz vlade in ...prikaži več NIJZ. Kdaj sem že rekel, da se je začel dogajati nacizem.

    • Boschtjan Zupanchich 07:15 05.november 2021.

      Ja, jaz nisem tega zmogel verjeti, vse do pred parimi meseci, ko so začeli ukinjati "T" , in tako ljudi Prisiljevati v ta Strupena "cepiva" !!! ! !!!

  • Ender3 17:56 04.november 2021.

    Vlada je na prelomnici, sedaj bodo neupravičeni pritiski na zdravstvo in pozor, na Ustavno sodišče. Žrtvovali bodo odstop Poklukarja, da bi zaščitili gospodarstvo in Počivalška in preprečili padec vlade. Upam le, da bo kakšna interpelacija uspela in bo konec visečega ...prikaži več parlamenta. Dovolj je bilo afer in ujetništva pod trenutno kriminalno vlado.

    • Boschtjan Zupanchich 07:13 05.november 2021.

      Bedaki se ne zavedajo, da se Globalan Kriza Pospešeno Stopnjuje, in da Kdor ni Samooskrben, Bo Hudo Nasankal v naslednjih letih !!! ! !!! Tako Narod, kot tudi posameznik !!! ! !!! Hrane pa Že Zmanjkuje po celotnem planetu !!! ! !!!

  • miha91 17:41 04.november 2021.

    https://www.24ur.com/novice/slovenija/pct.html Inšpektorji izdajajo ustne odločbe. Zakaj? Ker ni zakonodaje. Janšistični režim laja v tri krasne, vse je namenjeno samo ustrahovanju ljudi.

  • Luksi 17:05 04.november 2021.

    Kaco spet pametuje in strelja neumnosti, danes kar na enkrat nismo mi krivi, ampak zdravstvo, ki ga vlada zapostavlja in zdaj, ko ji predlagajo nekaj kar ji ni všeč krivi za svoje napake. Morali bi že pred časom razglasiti epidemijo ...prikaži več in po potrebi zapirati... Nam so v službi lepo povedali, da ko bo uradno epidemija bomo lahko delali od doma, do takrat se pa bojijo inšpektorjev... Celo serpentinšek bi že kaj ukrenil...

    • Luksi 17:20 04.november 2021.

      Pa še to, vrsta je bila samo en dan, jaz sem prišel, bil cepljen takoj in čez 15 min sem šel domov. Naj kaco raje k sebi pogleda, ker oni pa res nič ne delajo.

    • Boschtjan Zupanchich 07:18 05.november 2021.

      Kocin je pa cepljen proti pameti, tako kot celotna vlada !!!

    • Avatar pantani
      pantani 08:02 05.november 2021.

      Ok,kaj pa tisti,ki ne moremo delati od doma?!!!

    • Luksi 08:30 05.november 2021.

      Vsi nikoli ne moremo od doma delati, vendar je pa ogromno ljudi nagnetenih po pisarnah, ki cele dneve tipkajo po računalnikih in ti bi lahko bili doma. S tem bi močno zmanjšali možnost prenosa, tako je bilo tudi v prvem ...prikaži večm valu in pri nas dejansko nismo imeli okužbe...

    • Avatar pantani
      pantani 09:43 05.november 2021.

      Ok, potem bi tisti, ki ne moremo delati od doma, morali dobiti dodatek zaradi razmer v katerih delamo, ker smo izpostavljeni!!!

    • Luksi 07:36 06.november 2021.

      Seveda

  • rd2dmk2 18:42 04.november 2021.

    od kdaj pa je koordinator cepljenja minister v vladi ? a sem lahko še jest levo smetaslo tud del vlade, seveda in predvsem samo na marija gled, sestanku .

    • Dusan12 22:38 04.november 2021.

      Po prebranem sklepam, da je tvoj pisateljski mentor, cenzor, Matjaž Nemec

    • Avatar pantani
      pantani 08:03 05.november 2021.

      O RetarD št. 2. se je spet oglasil!!!

  • hubertfast 22:11 04.november 2021.

    Haha, rad bi enkrat srečal tega Kacina, to bi bilo smeha.

  • eminenca 21:43 04.november 2021.

    kacin vstal od mrtvih, al pa šele priše dol iz krka ... zdej pa bo nekej

    • Boschtjan Zupanchich 07:23 05.november 2021.

      Ja, zdaj bo samo še boljsmrdelo od vsega tega koronasranja, kateremu je svoj kakec pridodal še kocinasti kacin !!! ! !!!

  • bobubob 01:31 05.november 2021.

    Blaznost je vedno znova in znova ponavljati isto stvar in pričakovati drugačne rezultate (Albert Einstein).

  • onxxx 23:57 04.november 2021.

    Kaco ne šteka da je sedaj prioriteta zaustavitev širjenja okužb in ne cepljenje z prvo dozo ki slab mesec ne nudi nobene zaščite.

  • Avatar jezeran
    jezeran 06:59 05.november 2021.

    še en za odstrel

  • Avatar Sreten Lukić
    lluckyss 06:26 05.november 2021.

    Vlada bo razpredala na Brdu..Kakšni bodo odloki bo odvisno od tega ali bo kaviar dovolj drag, šampanjec dovolj ohlajen in hostese dovolj vroče...

  • uros78 23:15 04.november 2021.

    nacionalni inštitut uvaja tretjo dozo za tiste, kateri niso umrli od prvih dveh ..

    • Boschtjan Zupanchich 07:24 05.november 2021.

      Ja, ampak Slepi , Naivni in Nepoučeni ljudje tega še vedno ne vedo !!! ! !!! So Slabši kot ovce !!! ! !!!

  • igorgeus 20:58 05.november 2021.

    ce bi hoteli zascititi prebivalstvo, bi se slo na testiranje. tako da ne mi s temi floskulami. po drugi strani ne stekam folka zakaj rine z nekimi ponarejenimi potrdili bilokam? kaj ne morete zdrzat 2 meseca brez btcja? zato se ...prikaži več pa vlece vse to do nezavesrti. jaz nikamor ne hodim razen po hrano, bmk, naj jim promet pade, bo zacel pocivalsek hitro na drug instrument svirart.

  • Dusan12 22:35 04.november 2021.

    Cirman, necenzurirano si. nocoj na Slo.1. Pa kaj je ta tip prišel iz Afganistana, tam ne poznajo srajce pod suknjičem, zaraščen, odvraten tip in ta naj nam kroji usodo z brskanjem po gnoju

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.