Slovenija
3054 ogledov

Ruski voznik, 11 psov v vozilu, prometna nesreča, to je sledilo ...

Komentarjev 10
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • sandi76 10:21 23.avgust 2024.

    A tako se po novem reče migrantom ? 🤣

  • Ender3 10:38 23.avgust 2024.

    Uboge živali zaprte so kot Janezova druščina v kleti. Svoboda je ena vsem dodeljena..

    • Avatar NickMason
      NickMason 11:24 23.avgust 2024.

      ha ha ha

    • h4ck3r 11:27 23.avgust 2024.

      Hahahah....Ender3, vidim da enako kot Svobodi tudi tebi ne gre na bolje. Je pa zanimivo, dav Polju dovolijo prost dostop do Interneta. :-)

    • Avatar NickMason
      NickMason 11:31 23.avgust 2024.

      h4ck3r ,glede Janezka ima prav,domobrancev pa res ni treba podpirat,vsi ostali so boljša izbira.

    • h4ck3r 12:48 23.avgust 2024.

      Imaš prav, čeprav ne maram pogrevati zgodovine, ampak na žalost nimamo druge izbire, kot...ali domobranc ali komunist...simpatizer izdajalcev ali simpatizer totalitarnih režimov...hmm kaj je slabše?

    • Ender3 12:59 23.avgust 2024.

      Krokci👎 najbolj bizarno je sedeti v kleti pisati komentarje in sanjati o svobodi. Kot svinja o koruzi..Ko, če že bereš pazi kako je beseda svoboda pisana. Tudi meni Gibanje Svoboda nič ne pomeni, če bi mi svobodo kratili podobno kot, ...prikaži več tisti znameniti izdajalski predhodniki..Pazi na osnovi nekaga irelavantnega PCR testa.

    • Avatar NickMason
      NickMason 14:06 23.avgust 2024.

      jaz sem za Resni.ca,niso ne levi ne desni in jaz ne podpiram ne domobrancev niti komunistov,ampak raje dam glas komunistu kot domobrancu,če že moram zbirati,drgač pa folk ne voli v večini in se je drhal razrasla povsod,zdaj je pa joj.

  • Avatar luckyss1
    luckyss1 12:55 23.avgust 2024.

    Ruski voznik prevažal 11 ukrajinskih psov ali kaj ste hoteli napisati ?!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.