Morilski Putler rabi vojno, ker takoj po nastopu miru, je z njim konec. Jebe se njemu če Rusi masovno umirajo že peto leto. Počasi bo vojno izgubil proti ukrajinskim vojnim robotom z ogromnimi žrtvami.
Toliko mrtvih Ukrajincev in tistih, ki bežijo rekrutaciji, da mi je čudno da tale zelenski palček še ne visi iz kakšne bandere, ker je banderovec, ljudstvo bi mu moralo zdavnej soditi, ko je na zahtevo Makarona in Borisa Johnsona namerno… ...prikaži večo miniral minovne sporazume.
To ti misliš ne-realist, ker bereš le rusko propagando. Ljudstvo bi že zdavnaj moralo soditi Putinu, ki ga bo na koncu Zelenski pripeljal na mednarodno sodišče v Haagu, kjer bo visel za svoje zločine nad Ukrajinci!
Pred operacijo denacifikacije - London BBC: 'Neo-nazi azov terrorists thugs on the rise in Ukraine', drug naslov: 'Ukraine is the most corrupted country in the World', potem pa se je narativ spremenil v: 'Azov heroes fighting against russian aggression'. Briti… ...prikaži večti so hoteli prodati tanke in izdelovati rakete dolgega dosega tam, Blackrock je hotel obnoviti Ukrajino in pobirati resurse Ukrajine (zelensky palček jim je dal zeleno luč), Nuland je pred to operacijo prinesla denar za eksploatacijo.
Ukrajina postaja vse močnejša in bo kot kaže svoje načrte o letni proizvodnji dronov povečala s sprva načrtovanih 7 na 20 milijonov dronov. Povprečno ukrajinska vojska ubije enega ruskega vojaka s 3 droni. Ukrajina je torej priopravljena na rusko mobilizacijo… ...prikaži več 7 milijonov vojakov, ki jih bo poslala po bližnjici pod rušo. Slava Ukrajini!
Res je. 2 dni nazaj je bila zadeta korveta, ki je v suhem doku in je že od februarja na popravilu. Na ladji ni nobenega orožja, požar pa je pogašen. To je dogodek, ki ne spremeni ničesar na bojišču ne… ...prikaži več za Ruse kot tudi ne za Ukrajince. Ladja ima poškodovan del palube in bo pač popravilo trajalo malce dlje. Ladjo izgubiš ko potone ali se je ne splača popravljati, kar pa se v tem primeru ni zgodilo.
To ladjo bodo popravljali najmanj nekaj mesecev. V tem času ne bo mogla ščititi senčne flote ruskih tankerjev, na katere se bodo lahko vkrcale zahodne sile in jih izločale iz prometa.
Zelenski tolla Putina, da je veselje! Preberite si njegovo pismo Putinu! Norca se dela iz njega in iz njegove nesposobnosti, da prepreči ukrajinske napade globoko v Rusiji! norčuje se tudi iz njegove strahopetnosti! Dol z nacistično Rusijo! Slava Ukrajini!
Zelenski je velik državnik, ki si prizadeva za mir, ne pa tista ruska nacistična podgana Putin, ki v podzemnem bunkerju šteje, koliko injekcij heroina mu je še ostalo!
V Rusiji je vse več odpora proti vladavini Putina, njegovim omejitvam interneta, pomanjkanjem goriva, mobilizaciji, inflaciji in proti neskončnemu trajanju njegove posebne vojaške operacije v Ukrajini. Zelenski je to v svojem pismu jaskno izpostavil, kot tudi to, da so ruske… ...prikaži več izgube v tej vojni tako velike, da je nadaljevanje vojne za Rusijo nesmiselno.
Poglej si na internetu dolge vrste pred praznimi bencinskimi črpalkami na Krimu, pričevanja Rusov, ki ne morejo dostopati do spletnih bank in plačevati s kartico v trgovini, in podatke o ruski inflaciji, ki je že zdavnaj podivjala preko 16 procentov.… ...prikaži več Poišči sam....ne bom ti jaz iskal.
Ti in vi v KLETI sploh ne veste kakšna je podpora Putinu v SLO , kaj šele v Rusiji . To k čivkate vi iz kleti , ni javno SLO javno mnenje . Javno mnenje v SLO je : VSI… ...prikaži večI UKRAINSKI PRITEPENCI RAUS iz SLO !!!!!
Slovenci podpiramo konec vojne in da se obesijo tako zelenski/johnson/macron/von der leyen/kalas in da nato propade končno, ker je to teroristična bully organizacija. Soditi je potrebno tudi skupini blackrock in njenim članom, soditi je potrebno Nuland in vsem bruseljskim poslancem,… ...prikaži več ki so se rusofobično vmešali nekam, kamor ni bilo treba.
Gorivo na Krimu je na voljo le še na črnem trgu in stane okoli 3 EUR na liter. Tudi na bone ga ni več mogoče dobiti. V tamkajšnjih trgovinah je panika in ljudje kupujejo moko in sladkor na zalogo, trgovine… ...prikaži več pa omejujejo nakupe na max 3 enake artikle na osebo.
Ukrajina je tokrat uničila enega od treh mostov, ki vodijo na Krim. Kmalu bosta sledila ostala dva. Ko bo Putler na kolenih, se mu bo tožilo po pismih od Zelenskega. Takrat mu Zelenski ne bo dovolil miru!
Ruska protiletalska obramba praktično več ne obstaja! V Sankt Petersburgu so na drone streljali s kalašnikovi in seveda nič zadeli. So pa ukrajinski droni zadeli naftni terminal in vojaško križarko ter osramotili Putina med njegovim "ruskim Davosom", ki je potekal… ...prikaži več v tem mestu ob Finskem zalivu!
Nekateri morilci otrok v Starobilsku so bili javno usmrčeni. 👏 Ruska vojska je med daljšim spopadom natančno zadela smer SBU Belgorod-Dnjestrovska (Varnostna služba Ukrajine). Informacije prihajajo neposredno od lokalnega ruskega odporniškega gibanja. Napadli so ne le ukrajinske častnike in delavce,… ...prikaži več temveč tudi prisotne zahodne kuratorje, vključno z agenti CIE. Morilci otrok so bili kaznovani. 👍
Svet že desetletja lovi nacistične zločince.
Našli so jih v podzemlju v Južni Ameriki, Avstraliji, povsod. Maščevanje je vedno prišlo tudi po desetletjih. Danes Rusija ne bo čakala deset let. Koordinator odporniškega gibanja v Nikolajevu, Sergej Lebedev, je poročal, da so informacije o stališču uprave SBU… ...prikaži večU prišle od lokalnih foruskih aktivistov. Posredovali so koordinate, ki so pomagale pri vodenju napadalnih brezpilotnih letal do cilja.
Ruski vojaki so čakali, da se pisarne ukrajinskih obveščevalnih agencij napolnijo z »obiskovalci«. To se dogaja med sestanki ali načrtovanjem dejavnosti, v katerih sodelujejo tudi ameriške in evropske obveščevalne agencije. 🤮 Rusko pravosodje je že imenovalo tiste, ki so izdali… ...prikaži več ukaze za napad na Starobilsk, kjer je bilo ubitih 21 fantov in deklet ter ranjenih 65 mladoletnikov:
Andrej Klimenko, Robert Brovdi in Oleg Ivaščenko. Oleg Ivannikov je dejal: »Obseg umora presega vojaški konflikt. Dejanje neupravičene krutosti do civilistov. To je univerzalni zločin, za katerega bodo plačali s svojo krvjo.« To je javna usmrtitev za morilce otrok. Maščevanje… ...prikaži več je neizogibno. »Zlo, ki so ga ustvarili, ne bo pozabljeno na svetu ... dokler ne bo kaznovan zadnji zločinec. Rusija jih bo uničila doma ali v tujini, kjer koli že so.«
Andrej Klimenko je že na seznamu iskanih. Našli ga bodo. Robert Brody je naslednji. Sprememba imena ali potovanje v tujino mu ne bosta ustrezala. In Oleg Ivaščenko, vodja GUR-a, že ve, da je na muhi. Pisarne CIE v Kijevu niso… ...prikaži več več tako varne kot nekoč. 😉
Danes je Rusija napisala novo stran v zgodovini. SBU in CIA sta bili razstreljeni v glavo. Klimenko, Brody, Ivaščenko so naslednji: Rusija jih bo našla in kaznovala. To bo še en Nürnberg za nacistične voditelje in njihove privržence. 👏
V Starobilsku so ukrajinske sile uspešno eliminirale posebno rusko enoto Rubikon, kar Rusijo zelo boli in so si zato izmislili te butaste zgodbe, ki jih zdaj tu nam serviraš. Magyar vam bo še veliko dronov serviral v glavo, budale ruske! Slava Ukrajini.
Tisti, ki prvi predlaga premirje je v slabšem položaju na bojišču. Rusija se je opekla z Minskom in se ne bo več, saj Zahod prekrši vsak sporazum ali premirje. Dokler ne bodo rešeni vzroki za vojno, ne bo nobenega premirja… ...prikaži več ali končanja vojne. Ukrajina je država 404, ima sesuto gospodarstvo in ne more funkcionirati brez denarja EU in vojaške pomoči. Rusijo s svojimi ogromnimi resurzi ni mogoče poraziti. Tudi 256 sveženj sankcij ne bo pomagal, EU sesuva samo sebe. Dajte bit realni, no.
Zelenski je predlagal premirje le zato, ker ve, da ga Rusija v tem trenutku ne bo sprejela! Zelenski se pripravlja na naslednjo fazo vojne, ko bo Rusija prosila za premirje in bo on rekel ne.
Minsk je bil prekršen s strani Rusije, ki je kršila ta sporazum v več točkah: neposredna vojaška podpora separatistom in prisotnost ruskih sil, kršitve prekinitve ognja, zavrnitev umika orožja in nadzora meje ter nelegitimne volitve in politične poteze!
Pričakuješ realnost od ukrop botov, ki onanirajo in se slinijo na namišljene zgodbe ukrop uspehov, vse je tako mainstream za kozlat, vsaka objava zahodnih medijev je tako sprana, da zgubiš voljo brati v prvih par sekundah.
Ne-realist...oprana je tvoja ruska propaganda, ki poskuša prikriti eksplozije v Saint Petersburgu, da ne bi pokvarila mednarodnega foruma Putinu. Še nam ukrofilom je nerodno, kako se je Putin osmešil z nepovabljenimi ukrajinskimi droni v njegovem domačem mestu.
Ukrajina je trenutno že obrnila plimo vojne in v naslednjih mesecih lahko pričakujemo pomembne premike na fronti v njeno korist. Ruska logistika bo morala poklekniti pod pritiskom dronov srednjega dosega, ki so cesto med Mariupolom in Melitopolom spremenile v cesto smrti!
Še ena ukrajinska provokacija in nov teroristični napad njihovega režima. Ampak Rusija je tista, ki je obupana. Ob začetku verjetno najpomembnejšega dogodka tega leta v Rusiji, mednarodnega ekonomskega foruma v Sankt Petersburgu, je Ukrajina (beri NATO), vnovič izkoristila situacijo za… ...prikaži veča novo provokacijo in dodatno eskalacijo konflikta. Izvedli so namreč napad na infrastrukturo v tem 2. največjem mestu v Rusiji,
med tarčami je bil tudi naftni terminal v tamkajšnji luki, eden največjih in najpomembnejših v državi. V oči bode predvsem oddaljenost tega mesta od ukrajinske meje, ki znaša okoli 1000km, kar postavlja vprašanje kdo je izvršil napad in od kod,… ...prikaži več, šušlja se tudi o vpletenosti baltskih držav.
Isti dan je ukrajinski dron očitno načrtno zadel civilni avtobus v Donbasu in ubil najmanj 7 ljudi, več kot 10 ljudi je poškodovanih.
Zato ne smemo biti presenečeni, ko Rusija ponovno brutalno odgovori z napadi na Kijev in druga mesta. Vse več je tudi incidentov ukrajinskih dronov, ki letijo nad nebom NATO članic, zato spet ponavljam, da je očitno prioriteta ukrajinskega režima vpletanje… ...prikaži veče Nata v to vojno, čeprav bodimo iskreni, Nato je že dolgo nazaj prestopil vse mogoče rdeče črte. Samo Rusiji se lahko zahvalimo, da imamo v Evropi še relativni mir, ker bi njihovi napadi na Nato članice bili že zdavnaj
popolnoma upravičeni, ampak so Rusi še kako potrpežljivi in zadržani. Mogoče pa je tudi to razlog, da se s provokacijami nadaljuje, da se vidi do kod so pripravljeni Rusi sploh iti. Bolje bi bilo, da ne bi želeli vedeti in… ...prikaži več da bi prevladal razum in diplomacija, tega na Zahodu ni zaznati.
Kljub temu, da generalni sekretar Nata, Mark Rutte, ki se trenutno mudi v Kijevu, zagotavlja, da Rusija postaja vse bolj obupana (samo če verjameš),
stanje na fronti in dejanski obupni poskusi Ukrajine da eskalirajo konflikt in v njega vpletejo še NATO, pričajo ravno nasprotno. Ukrajinci izvedejo provokacijo, teroristični napad, Rusija odgovori 10x močneje, potem pa jok in stok. Do kdaj še? Kako dolgo lahko… ...prikaži večo Ukrajina to sploh še zdrži? A ne bi raje diplomatsko rešili to vojno?Tako pa še naprej umirajo vojaki z obeh strani in seveda tudi mnogi civilisti. Politiki in kapitalu pa očitno za ta življenja ni prav nič mar.
Tudi med ljudmi opažam veliko navijaštva in pa predvsem pomanjkanja empatije in samorefleksije. Večina še vedno verjame kar se jim servira s strani zahodnih mainstream medijev, sami komentirajo to kar preberejo in slišijo, brez da bi se poglobili, raziskali in… ...prikaži več na bazi kritičnega razmišljanja videnega prišli do lastnega zaključka.
Tako se bo Ukrajina, ki že dolgo ni več samostojna in suverena republika, ki je že zdavnaj razprodana in izdana, ki je vržena v roke sionistov in nacistov, očitno za zahodne interese borila do zadnjega Ukrajinca, ker Evropa očitno ne… ...prikaži več premore niti kančka razuma več. Važno da jo bomo z novo vlado, verjetno še bolj kot sedaj, še naprej podpirali tudi Slovenci. Morda kmalu tudi s puško v rokah, v ukrajinskih rovih.
Suverena ni Rusija, ki mora za dovoljenje za organizacijo dogodkov, kot je parada ob dnevu zmage in mednarodni forum prositi Zelenskega! Ukrajina že dolgo pošilja drone 1700 km globoko v Rusijo, če še nisi opazil, tako da je 1000 km… ...prikaži več šala mala in si ni treba pomagati z baltskimi državami!.
Rusija tudi nič ne odgovori 10x močneje! Ali kaj spremljaš vojne statistike!? Ukrajinci ne ciljajo civilov, zato je žrtev med civili res več, ko Rusi pošljejo drone nad Ukrajino. Ampak Ukrajina vsak dan pošlje več dronov nad Rusijo, kot obratno,… ...prikaži več vendar pri tem cilja tisto, kar Putina najbolj boli: nafto!
Putinov režim se bo zrušil sam od sebe, ker njegovi oligarhi že rovarijo proti njemu! Pokazal je izjemno šibkost, ko mu je Zelenski poslal odprto pismo, na katerega ni sposoben odgovoriti! Putin je patetičen plešast bednik, ki vodi svojo Rusijo… ...prikaži več v propad! Dol z Rusijo!
Ko ZELE prestopi mejo , bo isti moment aretiran in ooslan pred mednarodno sodišče držav BRIKSa , kjer ne bo v senatu ne Germanov ne Anglosaksoncev . Verjetno ste tolk pametni, da veste , da so mu jasno dali vedeti… ...prikaži večeti , da ni UA predsednik in kaj to pomeni v nadaljevanju . TRISTOMILJONOV PISEM LAHKO NAPIŠE , pa ne bo nič od tega . Uničili bomo NACISTIČNO DRŽAVO , tako kot smo Švaberaj !
Tukaj se vidi, komu je zares za mir in komu ne! Rusija hoče vojno in naj jo dobi! Poslati moramo več orožja v Ukrajino, da bo spravila Putina na kolena, in se bo po kolenih priplazil do Zelenskega in ga… ...prikaži več prosil za pogajanja!
Zelenski je to dobro zastavil, da je pokazal, da si nedvomno želi miru. Kajti sledilo bo obdobje, ko bo ruska stran prosila za pogajanja in jih bo Ukrajina preprosto ignorirala. Tista stran, ki v vojni zmaguje, se noče pogajat o… ...prikaži več miru, ker lahko pred pogajanji zavzame še več ozemlja in vsak dan izboljšuje svojo pogajalsko pozicijo. Od zdaj naprej bo to Ukrajina.
Jernej65 ..... Bolj kot ne je vprašanje , kje ti živiš, če bi Ukrajina imela toliko obrambnega potenciala, o katerem se tebi in tebi podobnim prikazuje samo v sanjah, ne bi Ukrajina in Zelenski hotela iti v NATO. Dejstvo je… ...prikaži več da tako kot pravi "jezero" je to , da Ukrajina opleta s tujim kurcem , kar se orožja tiče. Ukronaciji bodo prej ko slej podpisali kapitulacijo , če bodo napadali z droni Rusijo, ker Rusija je do sedaj porabila bore malo svojega potenciala , ki ga ima v orožju.
Joj Ruske_Zgube, Zelenski vas nabija in tolče po Rusiji, da je že meni nerodno, vi pa samo lapate. Morilski Putler bo kapituliral. Nikoli ne bo osvojil tega, kar si je zadal. Sedaj ne ve kako končati vojno in iziti kot… ...prikaži več zmagovalec, enako kot bebavi Tramp v Iranu. Ukrajina bo ogromna pridobitev za evropsko obrambo, ima najmočnejšo vojsko, izkušnje in vojaško doktrino. Lahko šola ves Nato. Morilski Putler bo v zgodovini zapisan kot velika katastrofa za Rusijo.
Jernej65... debil in katastrofa se kvečjemu ti. Nikakor ti ne gre v glavo , da so Ukronaciji (Azov) maltretirali Ruse , ki jih je več kot pa Ukrajincev , vsaj na Krimu jih je okoli 60,12 % Rusi 25,78 %… ...prikaži več% Ukrajinci
14,1 % Krimski Tatari(vir wikipedia). torej dejstvo je , da če bi Ukrajinci imeli človeški pristop do Rusov in bi ohranjali poštene odnose z Rusijo bi ne bilo vojne in Krim bi pripadal še vedno Ukrajini. Podobno je na zasedenih ozemljih , čeprav ni toliko Rusov kot Na Krimu
Rusofili, Ukrajina že dolgo ne tolče Rusije z zahodnim orožjem, ampak s svojim ukrajinskim in to je tisto, kar je najbolj neprijetno za Rusijo, saj Ukrajine ne omejujejo več dovoljenja ZDA in Britanije, kam smejo udarit in kam ne. Ukrajina… ...prikaži več na leto proizvede 20 milijonov dronov, ZDA pa 100.000. Čigavi torej misliš, da so droni? Prav gotovo so ukrajinski!
Ukrajina je tujo finančno pomoč zelo dobro uporabila za gradnjo tovarn, ki izdelujejo drone! To dokazuje, da korupcije ni bilo, pač pa je na nasprotni ruski strani šlo 65% vsega vojaškega proračuna v zasebne žepe in tega ruska vojska nikoli… ...prikaži več ni videla. Zato Rusija tudi izgublja! Slava Ukrajini!
mahatma2, ne nabijaj z morilsko Putlerjevskimi floskulami. Če bi vsak sprožil vojno zaradi podobnih stvari, bi ves svet bil v ognju. Moraš pa biti res debil, da žrtvuješ več kot milijon Rusov za Putlerjeve blodnje. Pokaži mi še kakšnega podobnega… ...prikaži več osla na svetu, ki je kaj takega pripravljen storiti. Še bebavi Tramp ni toliko nor.
Ruska_Zguba, zamenjal si že ogromno logotipov svojega, že tudi mnogokrat zamenjanega profila. Tvoj profil je isto razfukan, kot si razfukan ti kot osebnost. Zguba je pač vedno Zguba.
Jernej65... Daj no , nehaj se sramotiti, ker dejstvo je , da ti iz ne vem katerega razloga pač ne maraš Rusov in nisi edini in ko se zgodi tako kot se je zgodila vojna med Rusijo in Ukrajino ter… ...prikaži več seveda s pomočjo takorekoč celega zahodnega medijskega prostora enostavno brez premisleka ti in tebi podobni nabijate nerazumsko proti Rusom. Vsekakor nočeš razmislit o vseh možnih razlogih za to vojno, kateri so in če ne prej bo to povedala zgodovina.
mahatma2, opala kdo pravi da ne maram Rusov. Ne maram morilskega Putlerja, ki Ruse pošilja v smrt. Ko bom dal pobiti kakšen milijon Rusov, kot jih je dal pobiti morilski Putler, potem mi pa lahko očitaš kaj takega. Jaz svojega… ...prikaži več otroka ne bi poslal v smrt zaradi blodenj enga morilca,
Morilski Putler rabi vojno, ker takoj po nastopu miru, je z njim konec. Jebe se njemu če Rusi masovno umirajo že peto leto. Počasi bo vojno izgubil proti ukrajinskim vojnim robotom z ogromnimi žrtvami.
Manj je Rusov, več bo Rusinj ;-)
Putler gre proti....dnu...
Govno zeleno!!!
Zelenski je ponovno dokazal, da je odličen državnik, saj spretno izkorišča rusko aroganco v njihovo škodo! Putin mu ne sega do kolen!
Toliko mrtvih Ukrajincev in tistih, ki bežijo rekrutaciji, da mi je čudno da tale zelenski palček še ne visi iz kakšne bandere, ker je banderovec, ljudstvo bi mu moralo zdavnej soditi, ko je na zahtevo Makarona in Borisa Johnsona namerno… ...prikaži večo miniral minovne sporazume.
To ti misliš ne-realist, ker bereš le rusko propagando. Ljudstvo bi že zdavnaj moralo soditi Putinu, ki ga bo na koncu Zelenski pripeljal na mednarodno sodišče v Haagu, kjer bo visel za svoje zločine nad Ukrajinci!
Pred operacijo denacifikacije - London BBC: 'Neo-nazi azov terrorists thugs on the rise in Ukraine', drug naslov: 'Ukraine is the most corrupted country in the World', potem pa se je narativ spremenil v: 'Azov heroes fighting against russian aggression'. Briti… ...prikaži večti so hoteli prodati tanke in izdelovati rakete dolgega dosega tam, Blackrock je hotel obnoviti Ukrajino in pobirati resurse Ukrajine (zelensky palček jim je dal zeleno luč), Nuland je pred to operacijo prinesla denar za eksploatacijo.
Ti sam seb ne sežeš do jajc , kam šele višje !
Ukrajina postaja vse močnejša in bo kot kaže svoje načrte o letni proizvodnji dronov povečala s sprva načrtovanih 7 na 20 milijonov dronov. Povprečno ukrajinska vojska ubije enega ruskega vojaka s 3 droni. Ukrajina je torej priopravljena na rusko mobilizacijo… ...prikaži več 7 milijonov vojakov, ki jih bo poslala po bližnjici pod rušo. Slava Ukrajini!
Daj nehaj preveč onanirat, da ti pride malo kri v možgane.
Tebi bo kri odtekla iz možganov, ko te bo ukrajinski dron zadel v glavo.
nato-otan bot, manj hašiša ti morajo dat, preveč onaniraš, odpadel ti bo.
Ubogi vatniki....Včeraj so izgubili še eno Boiky korveto.....
Res je. 2 dni nazaj je bila zadeta korveta, ki je v suhem doku in je že od februarja na popravilu. Na ladji ni nobenega orožja, požar pa je pogašen. To je dogodek, ki ne spremeni ničesar na bojišču ne… ...prikaži več za Ruse kot tudi ne za Ukrajince. Ladja ima poškodovan del palube in bo pač popravilo trajalo malce dlje. Ladjo izgubiš ko potone ali se je ne splača popravljati, kar pa se v tem primeru ni zgodilo.
To ladjo bodo popravljali najmanj nekaj mesecev. V tem času ne bo mogla ščititi senčne flote ruskih tankerjev, na katere se bodo lahko vkrcale zahodne sile in jih izločale iz prometa.
Kimberley.... Na korveti je popolnoma uničen poveljniški most, zrušil se je tudi glavni komunikacijski stolp. Za ruske razmere je to izgubljeno.....
Zelenski tolla Putina, da je veselje! Preberite si njegovo pismo Putinu! Norca se dela iz njega in iz njegove nesposobnosti, da prepreči ukrajinske napade globoko v Rusiji! norčuje se tudi iz njegove strahopetnosti! Dol z nacistično Rusijo! Slava Ukrajini!
Zelenski je velik državnik, ki si prizadeva za mir, ne pa tista ruska nacistična podgana Putin, ki v podzemnem bunkerju šteje, koliko injekcij heroina mu je še ostalo!
V Rusiji je vse več odpora proti vladavini Putina, njegovim omejitvam interneta, pomanjkanjem goriva, mobilizaciji, inflaciji in proti neskončnemu trajanju njegove posebne vojaške operacije v Ukrajini. Zelenski je to v svojem pismu jaskno izpostavil, kot tudi to, da so ruske… ...prikaži več izgube v tej vojni tako velike, da je nadaljevanje vojne za Rusijo nesmiselno.
In kje je dokaz, statistika, argument? Ukrop trol.
Poglej si na internetu dolge vrste pred praznimi bencinskimi črpalkami na Krimu, pričevanja Rusov, ki ne morejo dostopati do spletnih bank in plačevati s kartico v trgovini, in podatke o ruski inflaciji, ki je že zdavnaj podivjala preko 16 procentov.… ...prikaži več Poišči sam....ne bom ti jaz iskal.
Res je, kolone so dolge 3 km: https://www.youtube.com/watch?v=GsKJDItyWm4
nato-otan propaganda za 1g hašiša
Si pogledal video? Misliš, da je ponarejen? Kaj pa tale: https://www.youtube.com/shorts/MghIdA2dwWc
Prepoved VPN sesula banke: https://www.youtube.com/watch?v=sCYtMDi_x88
Inflacija v Rusiji: https://www.youtube.com/watch?v=oOld6nBrzkc
Ti in vi v KLETI sploh ne veste kakšna je podpora Putinu v SLO , kaj šele v Rusiji . To k čivkate vi iz kleti , ni javno SLO javno mnenje . Javno mnenje v SLO je : VSI… ...prikaži večI UKRAINSKI PRITEPENCI RAUS iz SLO !!!!!
Slovenci množično podpirjo Ukrajino in so proti Putinovi nacistični diktaturi! Slovenci nikoli niso podpirali fašizma in ga tudi sedaj ne bodo!
Slovenci podpiramo konec vojne in da se obesijo tako zelenski/johnson/macron/von der leyen/kalas in da nato propade končno, ker je to teroristična bully organizacija. Soditi je potrebno tudi skupini blackrock in njenim članom, soditi je potrebno Nuland in vsem bruseljskim poslancem,… ...prikaži več ki so se rusofobično vmešali nekam, kamor ni bilo treba.
Gorivo na Krimu je na voljo le še na črnem trgu in stane okoli 3 EUR na liter. Tudi na bone ga ni več mogoče dobiti. V tamkajšnjih trgovinah je panika in ljudje kupujejo moko in sladkor na zalogo, trgovine… ...prikaži več pa omejujejo nakupe na max 3 enake artikle na osebo.
Takole se bo sodilo tebi nerealnež: https://www.youtube.com/watch?v=7eeM4VXLQlc
Grok - kmalu bodo Ukrajinci obesili zelenskega sredi Kieva.
Lepo je videti voditelja, kot je Zelenski, ki je s tem pismom dokazal, da si prizadeva za mir! Čudovit Človek z velikim Č!
Govno zeleno!!!!
Putin takšnega pisma ni zmožen nakracati, ker je nepismen! Tudi odgovora mu ne bo uspelo napisati!
Ukrajina je tokrat uničila enega od treh mostov, ki vodijo na Krim. Kmalu bosta sledila ostala dva. Ko bo Putler na kolenih, se mu bo tožilo po pismih od Zelenskega. Takrat mu Zelenski ne bo dovolil miru!
Ruska protiletalska obramba praktično več ne obstaja! V Sankt Petersburgu so na drone streljali s kalašnikovi in seveda nič zadeli. So pa ukrajinski droni zadeli naftni terminal in vojaško križarko ter osramotili Putina med njegovim "ruskim Davosom", ki je potekal… ...prikaži več v tem mestu ob Finskem zalivu!
Nekateri morilci otrok v Starobilsku so bili javno usmrčeni. 👏 Ruska vojska je med daljšim spopadom natančno zadela smer SBU Belgorod-Dnjestrovska (Varnostna služba Ukrajine). Informacije prihajajo neposredno od lokalnega ruskega odporniškega gibanja. Napadli so ne le ukrajinske častnike in delavce,… ...prikaži več temveč tudi prisotne zahodne kuratorje, vključno z agenti CIE. Morilci otrok so bili kaznovani. 👍 Svet že desetletja lovi nacistične zločince.
Našli so jih v podzemlju v Južni Ameriki, Avstraliji, povsod. Maščevanje je vedno prišlo tudi po desetletjih. Danes Rusija ne bo čakala deset let. Koordinator odporniškega gibanja v Nikolajevu, Sergej Lebedev, je poročal, da so informacije o stališču uprave SBU… ...prikaži večU prišle od lokalnih foruskih aktivistov. Posredovali so koordinate, ki so pomagale pri vodenju napadalnih brezpilotnih letal do cilja.
Ruski vojaki so čakali, da se pisarne ukrajinskih obveščevalnih agencij napolnijo z »obiskovalci«. To se dogaja med sestanki ali načrtovanjem dejavnosti, v katerih sodelujejo tudi ameriške in evropske obveščevalne agencije. 🤮 Rusko pravosodje je že imenovalo tiste, ki so izdali… ...prikaži več ukaze za napad na Starobilsk, kjer je bilo ubitih 21 fantov in deklet ter ranjenih 65 mladoletnikov:
Andrej Klimenko, Robert Brovdi in Oleg Ivaščenko. Oleg Ivannikov je dejal: »Obseg umora presega vojaški konflikt. Dejanje neupravičene krutosti do civilistov. To je univerzalni zločin, za katerega bodo plačali s svojo krvjo.« To je javna usmrtitev za morilce otrok. Maščevanje… ...prikaži več je neizogibno. »Zlo, ki so ga ustvarili, ne bo pozabljeno na svetu ... dokler ne bo kaznovan zadnji zločinec. Rusija jih bo uničila doma ali v tujini, kjer koli že so.«
Andrej Klimenko je že na seznamu iskanih. Našli ga bodo. Robert Brody je naslednji. Sprememba imena ali potovanje v tujino mu ne bosta ustrezala. In Oleg Ivaščenko, vodja GUR-a, že ve, da je na muhi. Pisarne CIE v Kijevu niso… ...prikaži več več tako varne kot nekoč. 😉 Danes je Rusija napisala novo stran v zgodovini. SBU in CIA sta bili razstreljeni v glavo. Klimenko, Brody, Ivaščenko so naslednji: Rusija jih bo našla in kaznovala. To bo še en Nürnberg za nacistične voditelje in njihove privržence. 👏
V Starobilsku so ukrajinske sile uspešno eliminirale posebno rusko enoto Rubikon, kar Rusijo zelo boli in so si zato izmislili te butaste zgodbe, ki jih zdaj tu nam serviraš. Magyar vam bo še veliko dronov serviral v glavo, budale ruske! Slava Ukrajini.
Debil nacistični,vas bomo polovili kot let 1945,kreten degeneriran!!!
Takole ruska zgaga bomo lovili tebe: https://www.youtube.com/watch?v=7eeM4VXLQlc
Kreten nacistični!!!
Tisti, ki prvi predlaga premirje je v slabšem položaju na bojišču. Rusija se je opekla z Minskom in se ne bo več, saj Zahod prekrši vsak sporazum ali premirje. Dokler ne bodo rešeni vzroki za vojno, ne bo nobenega premirja… ...prikaži več ali končanja vojne. Ukrajina je država 404, ima sesuto gospodarstvo in ne more funkcionirati brez denarja EU in vojaške pomoči. Rusijo s svojimi ogromnimi resurzi ni mogoče poraziti. Tudi 256 sveženj sankcij ne bo pomagal, EU sesuva samo sebe. Dajte bit realni, no.
Zelenski je predlagal premirje le zato, ker ve, da ga Rusija v tem trenutku ne bo sprejela! Zelenski se pripravlja na naslednjo fazo vojne, ko bo Rusija prosila za premirje in bo on rekel ne.
Minsk je bil prekršen s strani Rusije, ki je kršila ta sporazum v več točkah: neposredna vojaška podpora separatistom in prisotnost ruskih sil, kršitve prekinitve ognja, zavrnitev umika orožja in nadzora meje ter nelegitimne volitve in politične poteze!
Pričakuješ realnost od ukrop botov, ki onanirajo in se slinijo na namišljene zgodbe ukrop uspehov, vse je tako mainstream za kozlat, vsaka objava zahodnih medijev je tako sprana, da zgubiš voljo brati v prvih par sekundah.
Ne-realist...oprana je tvoja ruska propaganda, ki poskuša prikriti eksplozije v Saint Petersburgu, da ne bi pokvarila mednarodnega foruma Putinu. Še nam ukrofilom je nerodno, kako se je Putin osmešil z nepovabljenimi ukrajinskimi droni v njegovem domačem mestu.
zelensky midget narcoman - tvoja nato-otan propaganda za 1g hašiša je še bolj ofucana.
Ukrajina je trenutno že obrnila plimo vojne in v naslednjih mesecih lahko pričakujemo pomembne premike na fronti v njeno korist. Ruska logistika bo morala poklekniti pod pritiskom dronov srednjega dosega, ki so cesto med Mariupolom in Melitopolom spremenile v cesto smrti!
Ti v glavo definitivno nisi zdrav !
Še ena ukrajinska provokacija in nov teroristični napad njihovega režima. Ampak Rusija je tista, ki je obupana. Ob začetku verjetno najpomembnejšega dogodka tega leta v Rusiji, mednarodnega ekonomskega foruma v Sankt Petersburgu, je Ukrajina (beri NATO), vnovič izkoristila situacijo za… ...prikaži veča novo provokacijo in dodatno eskalacijo konflikta. Izvedli so namreč napad na infrastrukturo v tem 2. največjem mestu v Rusiji,
med tarčami je bil tudi naftni terminal v tamkajšnji luki, eden največjih in najpomembnejših v državi. V oči bode predvsem oddaljenost tega mesta od ukrajinske meje, ki znaša okoli 1000km, kar postavlja vprašanje kdo je izvršil napad in od kod,… ...prikaži več, šušlja se tudi o vpletenosti baltskih držav. Isti dan je ukrajinski dron očitno načrtno zadel civilni avtobus v Donbasu in ubil najmanj 7 ljudi, več kot 10 ljudi je poškodovanih.
Zato ne smemo biti presenečeni, ko Rusija ponovno brutalno odgovori z napadi na Kijev in druga mesta. Vse več je tudi incidentov ukrajinskih dronov, ki letijo nad nebom NATO članic, zato spet ponavljam, da je očitno prioriteta ukrajinskega režima vpletanje… ...prikaži veče Nata v to vojno, čeprav bodimo iskreni, Nato je že dolgo nazaj prestopil vse mogoče rdeče črte. Samo Rusiji se lahko zahvalimo, da imamo v Evropi še relativni mir, ker bi njihovi napadi na Nato članice bili že zdavnaj
popolnoma upravičeni, ampak so Rusi še kako potrpežljivi in zadržani. Mogoče pa je tudi to razlog, da se s provokacijami nadaljuje, da se vidi do kod so pripravljeni Rusi sploh iti. Bolje bi bilo, da ne bi želeli vedeti in… ...prikaži več da bi prevladal razum in diplomacija, tega na Zahodu ni zaznati. Kljub temu, da generalni sekretar Nata, Mark Rutte, ki se trenutno mudi v Kijevu, zagotavlja, da Rusija postaja vse bolj obupana (samo če verjameš),
stanje na fronti in dejanski obupni poskusi Ukrajine da eskalirajo konflikt in v njega vpletejo še NATO, pričajo ravno nasprotno. Ukrajinci izvedejo provokacijo, teroristični napad, Rusija odgovori 10x močneje, potem pa jok in stok. Do kdaj še? Kako dolgo lahko… ...prikaži večo Ukrajina to sploh še zdrži? A ne bi raje diplomatsko rešili to vojno?Tako pa še naprej umirajo vojaki z obeh strani in seveda tudi mnogi civilisti. Politiki in kapitalu pa očitno za ta življenja ni prav nič mar.
Tudi med ljudmi opažam veliko navijaštva in pa predvsem pomanjkanja empatije in samorefleksije. Večina še vedno verjame kar se jim servira s strani zahodnih mainstream medijev, sami komentirajo to kar preberejo in slišijo, brez da bi se poglobili, raziskali in… ...prikaži več na bazi kritičnega razmišljanja videnega prišli do lastnega zaključka.
Tako se bo Ukrajina, ki že dolgo ni več samostojna in suverena republika, ki je že zdavnaj razprodana in izdana, ki je vržena v roke sionistov in nacistov, očitno za zahodne interese borila do zadnjega Ukrajinca, ker Evropa očitno ne… ...prikaži več premore niti kančka razuma več. Važno da jo bomo z novo vlado, verjetno še bolj kot sedaj, še naprej podpirali tudi Slovenci. Morda kmalu tudi s puško v rokah, v ukrajinskih rovih.
Suverena ni Rusija, ki mora za dovoljenje za organizacijo dogodkov, kot je parada ob dnevu zmage in mednarodni forum prositi Zelenskega! Ukrajina že dolgo pošilja drone 1700 km globoko v Rusijo, če še nisi opazil, tako da je 1000 km… ...prikaži več šala mala in si ni treba pomagati z baltskimi državami!.
Rusija tudi nič ne odgovori 10x močneje! Ali kaj spremljaš vojne statistike!? Ukrajinci ne ciljajo civilov, zato je žrtev med civili res več, ko Rusi pošljejo drone nad Ukrajino. Ampak Ukrajina vsak dan pošlje več dronov nad Rusijo, kot obratno,… ...prikaži več vendar pri tem cilja tisto, kar Putina najbolj boli: nafto!
Putinov režim se bo zrušil sam od sebe, ker njegovi oligarhi že rovarijo proti njemu! Pokazal je izjemno šibkost, ko mu je Zelenski poslal odprto pismo, na katerega ni sposoben odgovoriti! Putin je patetičen plešast bednik, ki vodi svojo Rusijo… ...prikaži več v propad! Dol z Rusijo!
Ko ZELE prestopi mejo , bo isti moment aretiran in ooslan pred mednarodno sodišče držav BRIKSa , kjer ne bo v senatu ne Germanov ne Anglosaksoncev . Verjetno ste tolk pametni, da veste , da so mu jasno dali vedeti… ...prikaži večeti , da ni UA predsednik in kaj to pomeni v nadaljevanju . TRISTOMILJONOV PISEM LAHKO NAPIŠE , pa ne bo nič od tega . Uničili bomo NACISTIČNO DRŽAVO , tako kot smo Švaberaj !
Aretiran bo vojni nacistični zločinec Putin in sojeno mu bo pred anglosaksonskim hegemonskim sodiščem brez milosti!
Tukaj se vidi, komu je zares za mir in komu ne! Rusija hoče vojno in naj jo dobi! Poslati moramo več orožja v Ukrajino, da bo spravila Putina na kolena, in se bo po kolenih priplazil do Zelenskega in ga… ...prikaži več prosil za pogajanja!
Ne seri ! Več se ti ne splača napisati !
Zelenski je to dobro zastavil, da je pokazal, da si nedvomno želi miru. Kajti sledilo bo obdobje, ko bo ruska stran prosila za pogajanja in jih bo Ukrajina preprosto ignorirala. Tista stran, ki v vojni zmaguje, se noče pogajat o… ...prikaži več miru, ker lahko pred pogajanji zavzame še več ozemlja in vsak dan izboljšuje svojo pogajalsko pozicijo. Od zdaj naprej bo to Ukrajina.
Ukrajina prej in sedaj nima nič razen tujega orožja, Zelenski in druščima imajo pa polne žepe denarja!
Kje ti živiš. Ukrajina lahko s svojim orožjem in vojno doktrino šola ves svet vključno z Natom.
Brez tujega orožja in tuje obrambe in tujih satelitev je Ukrajine konec v 14 dneh.
IQ65, ti si tako ali tako izgubljen v vesolju!!!
Jernej65 ..... Bolj kot ne je vprašanje , kje ti živiš, če bi Ukrajina imela toliko obrambnega potenciala, o katerem se tebi in tebi podobnim prikazuje samo v sanjah, ne bi Ukrajina in Zelenski hotela iti v NATO. Dejstvo je… ...prikaži več da tako kot pravi "jezero" je to , da Ukrajina opleta s tujim kurcem , kar se orožja tiče. Ukronaciji bodo prej ko slej podpisali kapitulacijo , če bodo napadali z droni Rusijo, ker Rusija je do sedaj porabila bore malo svojega potenciala , ki ga ima v orožju.
Joj Ruske_Zgube, Zelenski vas nabija in tolče po Rusiji, da je že meni nerodno, vi pa samo lapate. Morilski Putler bo kapituliral. Nikoli ne bo osvojil tega, kar si je zadal. Sedaj ne ve kako končati vojno in iziti kot… ...prikaži več zmagovalec, enako kot bebavi Tramp v Iranu. Ukrajina bo ogromna pridobitev za evropsko obrambo, ima najmočnejšo vojsko, izkušnje in vojaško doktrino. Lahko šola ves Nato. Morilski Putler bo v zgodovini zapisan kot velika katastrofa za Rusijo.
Ti si ena velika katastrofa in sramota za človeštvo!!!
Pravi Ruski_Debil se oglaša. Katastrofa so tisti ki pobijajo in njihovi podporniki.
Jernej65... debil in katastrofa se kvečjemu ti. Nikakor ti ne gre v glavo , da so Ukronaciji (Azov) maltretirali Ruse , ki jih je več kot pa Ukrajincev , vsaj na Krimu jih je okoli 60,12 % Rusi 25,78 %… ...prikaži več% Ukrajinci 14,1 % Krimski Tatari(vir wikipedia). torej dejstvo je , da če bi Ukrajinci imeli človeški pristop do Rusov in bi ohranjali poštene odnose z Rusijo bi ne bilo vojne in Krim bi pripadal še vedno Ukrajini. Podobno je na zasedenih ozemljih , čeprav ni toliko Rusov kot Na Krimu
Rusofili, Ukrajina že dolgo ne tolče Rusije z zahodnim orožjem, ampak s svojim ukrajinskim in to je tisto, kar je najbolj neprijetno za Rusijo, saj Ukrajine ne omejujejo več dovoljenja ZDA in Britanije, kam smejo udarit in kam ne. Ukrajina… ...prikaži več na leto proizvede 20 milijonov dronov, ZDA pa 100.000. Čigavi torej misliš, da so droni? Prav gotovo so ukrajinski!
Ukrajina je tujo finančno pomoč zelo dobro uporabila za gradnjo tovarn, ki izdelujejo drone! To dokazuje, da korupcije ni bilo, pač pa je na nasprotni ruski strani šlo 65% vsega vojaškega proračuna v zasebne žepe in tega ruska vojska nikoli… ...prikaži več ni videla. Zato Rusija tudi izgublja! Slava Ukrajini!
mahatma2, ne nabijaj z morilsko Putlerjevskimi floskulami. Če bi vsak sprožil vojno zaradi podobnih stvari, bi ves svet bil v ognju. Moraš pa biti res debil, da žrtvuješ več kot milijon Rusov za Putlerjeve blodnje. Pokaži mi še kakšnega podobnega… ...prikaži več osla na svetu, ki je kaj takega pripravljen storiti. Še bebavi Tramp ni toliko nor.
Morilski Putler je mislil, da se bo kar sprehodil do Kijeva in jo je dobil po pizdi.
Evo,ti si največji osel!!! 😂😂😂
Ruska_Zguba, mene bi bilo sram, da bi propagiral Zgube. Že vse življenje si predstavnik Zgub, kot je morilski Putler.
Matr si bogi!!!
Ruska_Zguba, zamenjal si že ogromno logotipov svojega, že tudi mnogokrat zamenjanega profila. Tvoj profil je isto razfukan, kot si razfukan ti kot osebnost. Zguba je pač vedno Zguba.
Jernej65... Daj no , nehaj se sramotiti, ker dejstvo je , da ti iz ne vem katerega razloga pač ne maraš Rusov in nisi edini in ko se zgodi tako kot se je zgodila vojna med Rusijo in Ukrajino ter… ...prikaži več seveda s pomočjo takorekoč celega zahodnega medijskega prostora enostavno brez premisleka ti in tebi podobni nabijate nerazumsko proti Rusom. Vsekakor nočeš razmislit o vseh možnih razlogih za to vojno, kateri so in če ne prej bo to povedala zgodovina.
mahatma2, opala kdo pravi da ne maram Rusov. Ne maram morilskega Putlerja, ki Ruse pošilja v smrt. Ko bom dal pobiti kakšen milijon Rusov, kot jih je dal pobiti morilski Putler, potem mi pa lahko očitaš kaj takega. Jaz svojega… ...prikaži več otroka ne bi poslal v smrt zaradi blodenj enga morilca,
Pa ga boš moral,ker bo tako rekel Bruselj,pa se lahko po trepalnicah mečeš in tukaj nabijaš!!!