Zdravje
15646 ogledov

Takšni so simptomi nove različice koronavirusa XEC

Komentarjev 25
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar NickMason
    NickMason 09:54 08.oktober 2024.

    Kakšni so pa drgač simptomi viroze .

  • Avatar Garancija
    Garancija 10:06 08.oktober 2024.

    Sem prebolel,in so res bili taki simtomi,podobna stvar kot gripa,samo da se zdej reče covid

    • Enzgg4 11:11 08.oktober 2024.

      Zgleda kot gripa, simptome ma kot gripa, zdravi se kot gripa (čajčki pa ležat pa kakšen domač antigripin), torej bo..... gripa

  • BenX 08:58 08.oktober 2024.

    Teh različic majo v laboratorijih na zalogi koliko hočeš. "Tapravih" še nismo videli.

  • bi_ba 09:43 08.oktober 2024.

    Od nekdaj so v jeseni na vrsti prehladi, viroze, gripa in tako bo tudi letos. Ne strašiti ljudi brez veze. Še prehlajen ni nihče, vi pa spet o nekih virusih z grozečimi kraticami brez kakih resnih simptomov.

  • Avatar Jašna53
    Jašna53 11:29 08.oktober 2024.

    Ranocelniki bi na vsak način spet želeli služit na račun bacilčka!!!!

  • Avatar Mehičanka76
    Mehičanka76 11:04 08.oktober 2024.

    Kovid ni tako nedolžen. Iz najbolj mile oblike se lahko razvije long covid, ki ni hec. Je pa folk totalno neosveščen in se ne drži doma ali nosi masko v primeru nalezljivih okužb. Namerno širjenje le teh je namreč kaznivo dejanje.

    • Avatar NickMason
      NickMason 14:18 08.oktober 2024.

      Vsak sam to ve ,da bolan nima kaj iskat drugje ,kot da doma preboli,seveda kadar imaš vročino in te kuha in ne vem kaj,da mi bo pa nekdo z neko palčko zdravega me obtožil da sem bolan,se lahko samo poslovi.Če ...prikaži več ne ločite bolanega od zdravega je pa žalostno.

    • marko201 14:31 08.oktober 2024.

      naivni nasedejo bebec

  • Lion0077 11:08 08.oktober 2024.

    Hitr zapret meje,da ne bo kdo brez kašlja prišel v Koper.

  • Avatar luckyss1
    luckyss1 15:05 08.oktober 2024.

    Tu bi se po službeni dolžnosti moralo odzvati državno tožilstvo, ker gre za izrazito zavajanje... Ta XEC je derivat Omicrona in je seveda x krat bolj nalezljiv kot prejšnje variante...Vendar je hkrati tudi X krat manj nevaren..Ker oboje k sreči ...prikaži več ne gre ...Sedaj bodo izkoristili gripo in ostala običajna virusna obolenja za Covid obujanje od mrtvih v upanju na dodatke v času Covida, ko smo se zadolžili za pol nove nuklearke..Sem lepo povedal, da je treba to Janševo Covid bando zapreti...!1

    • Ogledalce 15:42 08.oktober 2024.

      Mislim da nisi razumel vsebine članka. Potrebuješ pomoč?

    • Jernej65 15:53 08.oktober 2024.

      luckyss1 nikoli ne razume. Če je v članku vsaj enkrat omenjena beseda covid on napiše celo študijo covid nebuloz, kot vedno.

    • Avatar luckyss1
      luckyss1 16:13 08.oktober 2024.

      Ne razumem vajinega negativizma, ...Predvsem "Ogledalce" prosim za obrazložitev kje nisem razumel članka, hvala...V resnici bom hvaležen za kakšen nov podatek, ki mi bo pomagal razumeti to Covid zdraho..

  • marko201 14:31 08.oktober 2024.

    laznivci gnili smrdlijivi gonte se nekam

  • Avatar Slayer
    Slayer 09:59 08.oktober 2024.

    Kje si MS,da nas odrešiš?!!!

    • Avatar MS
      MS 10:09 08.oktober 2024.

      Vas kretene ki verjamete v abotne teorije zarote ki pravijo da so cepiva strup s katerim se izvaja 40% redukcija svetovne populacije NE MORE ODREŠITI NIHČE!

    • Avatar Slayer
      Slayer 10:11 08.oktober 2024.

      To trdiš večinoma ti,to je edini izgovor.drugače pa, tik tak,tik tak!!!

    • Avatar MS
      MS 10:30 08.oktober 2024.

      Kreten ki se danes skriva za nickom Slayer je umski maloposestnik ki menjava nicke vsakič ko se mu dokaže njegova neumnost! A kreten vztraja in vztraja v dokazovanju te svoje neumnosti!

    • Avatar Slayer
      Slayer 11:32 08.oktober 2024.

      Krele, zbrisan sem bil,kaj ti ni jasno,kar poglej in boš videl,da komentarjev Pantani2 ni več!!!

    • Avatar MS
      MS 12:07 08.oktober 2024.

      Kreten mar misliš da te nisem spoznal po tvojem značilnem laprdanju? A se ne spomniš mojih stavkov namenjenih zgolj tebi ko si bil še Pantani2; "! A kreten vztraja in vztraja v dokazovanju svoje neumnosti! " ===> Povej mi a ...prikaži veča ti je težko biti glup? Da so te izbrisali pa je logična posledica tvojega sranja na tem forumu!

    • Avatar Slayer
      Slayer 12:57 08.oktober 2024.

      S tabo ne mislim več razpravljati!!!

    • Avatar MS
      MS 13:21 08.oktober 2024.

      Prva tvoja normalna reakcija je to Panta! Končno si dojel da ti ne sodiš v krog ki svoja izvajanja temelji na znanstvenih dognanjih in ne na šank strokovnjakih ki svoje neumnosti črpajo od teoretikov zarot! Drži se ti svojih šank-debilov ...prikaži večv in verjemi da so cepiva sredstvo za redukcijo svetovne populacije, da Bil Gates v cepiva vgrajuje čipe in da nas z letali posipajo z strupi! Verjemi še v vse ostale neumnosti! Razpravljanje z normalnim folkom pa tvoj iq ne omogoča! Imej se!

    • Avatar Slayer
      Slayer 13:51 08.oktober 2024.

      Retard!!!

    • Avatar Slayer
      Slayer 13:54 08.oktober 2024.

      Ti in IQ65 itak samo s sabo razpravljata, skupaj imata IQ sobne temperature, še za šank debato nista sposobna!!!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.