Na koncu vedno zgodovina sodi, če si bil na pravi ali napačni strani in dejstvo mimo katerega ne moremo je, da so njihovi politični predniki izbrali napačno stran. Danes je svet v marsičem podoben razmeram v zadnjih letih pred 2.… ...prikaži več svetovno vojno, pregovor pa pravi, da se zgodovina rada ponavlja, ker človeški um se iz zgodovine ni sposoben ničesar naučiti!
Na te fore se obešajo vsi tisti, ki uspešno destabilizirajo ta svet. Sebe postavijo v dominantno vlogo, ostale pa v kontekst nepomembnosti. To je ustroj, ki nima trajnosti, saj razjeda sam sebe in deluje v nasprotju dolgoročne stabilnosti. Morda je… ...prikaži več izraz "narodni interesi" najbolj zlorabljen pojem nasploh.
Pa ravno Stevo ima še najboljše ideje glede zunanje politike izmed trenutnih parlamentarcev! Ravno to najbolj zamerim našim kvazi desnim: lizanje Bruslju (USA, UKR, IZR...)
Stevanovicu ne bi dovolil soliranja. Se prav dokler poteka vojna med Rusijo in Ukraino se ne bi pogovarjal/pogajal. IzraHELLU genocidašem pa vse oproščeno. Dj ne serga
Nova smer? Hočete reči - stara Janševa smer? Hlapčevska do Bruslja in valptovska do lastnega naroda? Eh, vazelinarji, kakšno epidemijo bomo imeli tokrat? Idiokratsko na kubik?
Tale Stevanovič pa res ima jajca da jebe one smrdljive mesečnikove in slobodarske kure.
Kar reče moj prijatelj Stevo je zakon, In nema nikoga čez njega , Pujsa pepa je dobra samo za kruljenje in če ima polno korito koruze je mirna ko bubica
torej po minitstrovo slovenija je mala in naj bo tiho in naj pridno kima in leze v rit. tale je češnja na torti nove vlade ni enga, ki bi bil na nivoju trinajste kletne etaže parkirplaca. en nas ponižuje in… ...prikaži več tera k tišini, drugi nam zaukazuje delo brez plačila, tretji bi vsakega dal v svoj sistem na koncu pa pa vsem vse, naslednji bi delil kapice sam jih ima bolj malo sam za frende...vsi skup pa- ja šefe tako bo kot si reku, super je to tvoje, ne nisem jest čist nič mislu
Če že govorimo o zunanji politiki ... zakaj že Golob ni želel podpreti tožbe proti Izraelu? Le zakaj? Hmmmm. In zakaj je Golob Natu obljubil 5% BDP, zdaj pa so ga ujeli na laži in dela Sloveniji sramoto z izgovori?… ...prikaži več Tako sluzave in brezhrbtenične zunaje politike kot jo je imel Golob je skoraj nemogoče imet tako, da kdorkoli bo nasledil njegove bednike, bo uspel.
Prava izdajalska in do Izraela in ZDA sluzasta zunanja politika pa šele prihaja. Verjetno boste janšisti na to ponosni narod pa od njih imel velike koristi.
Pri nas OLIGARHINJA ni mogla zbrati niti 5000 podpisov zato so vključili diplomate, kar je kriminal. Prav je, da je razkril depešo. Konec Afriških opic, vračamo se k normalni politiki.
To ni prav, za to bi moral kazensko odgovarjati. Nasprotno, za nagrado je prejel kar ministrsko mesto..To je možno samo takrat, ko je politiko države s prevaro in izdajalci ugrabila sekta enoumja s Izraelsko podporo ..
Kakšna afera ? mogoče tista, s katero so levičarji lobirali za pujso pepo na veleposlaništvih ? za mene ni to nobena afera, samo razkritje, kako deluje komunizem in globoka država v Sloveniji.
In to počne organiziran in avtomatiziran janšizem, da pošteni ljudje delajo samomor. To, kar počnete je niskotno in primitivno in tega nihče ne bo podpiral..
https://necenzurirano.si/clanek/preiskave/dusan-konda-samomor-resnica-katja-kokot-aleksander-storek-javni-linc-sds-1903308
Popolnoma neprimeren kandidat za zunanjega ministra. Ta bo pomagal slugam Netanjahuja in Mossada, da bo Slovenija postala druga Palestina
Pol pejd pa ti.
Rusenje ni namen, zakaj potem o tem sploh govori? Za jansiste itak vemo, da govorijo eno, delajo pa cisto nekaj drugega.
Kot je delal Golob....
Ni njegov namen rusenja…to trdi nekdo ki je JJju posiljal tajne depese….bravooo
In rabi Žankota 🐷, da mu služi kot advokat..Haloooo..
Janša in njegovi kolaboranti ! Za tuje medije je Janša ultranacionalist in desničarski populist, za domače pa »predsednik SDS«
Na koncu vedno zgodovina sodi, če si bil na pravi ali napačni strani in dejstvo mimo katerega ne moremo je, da so njihovi politični predniki izbrali napačno stran. Danes je svet v marsičem podoben razmeram v zadnjih letih pred 2.… ...prikaži več svetovno vojno, pregovor pa pravi, da se zgodovina rada ponavlja, ker človeški um se iz zgodovine ni sposoben ničesar naučiti!
A je stalinova prava stran, model je pobil milijone svojih, značilno za rdeče, da raje pobijajo sodržavljane, kot pa tujega sovražnika, vse za oblast.
Zahod je v stanju v kakršnem je bil Berlin pred 2. vojno. Še malo, pa bo prišla dejanska desnica in ne le kvazi-.
Politika po načelu: nisem nikjer, sem tam, kjer mi je najbolj udobno. Kam spadamo, ko se izvajajo politični interesi pred vrednotami!!
Najprej so narodni interesi, vrednote so samo bla bla.
Na te fore se obešajo vsi tisti, ki uspešno destabilizirajo ta svet. Sebe postavijo v dominantno vlogo, ostale pa v kontekst nepomembnosti. To je ustroj, ki nima trajnosti, saj razjeda sam sebe in deluje v nasprotju dolgoročne stabilnosti. Morda je… ...prikaži več izraz "narodni interesi" najbolj zlorabljen pojem nasploh.
roka roko umije
To kar si Kajzer in Janša želita ni nujno politika ,ki jo zagovarjajo državljani Slovenije . Revolt državljanov se bo pokazal po dopustu .
Kot pri Golobu... Najprej vsi glasni glede tožbe, na koncu pa vsi tiho s tabo vred.... Ne joči več...
Revolt? Ali si ti tudi eden od organizatorjev? Kot je dejala Vrečka, pol leta potem pa revolucija.
Pa ravno Stevo ima še najboljše ideje glede zunanje politike izmed trenutnih parlamentarcev! Ravno to najbolj zamerim našim kvazi desnim: lizanje Bruslju (USA, UKR, IZR...)
Naši očetje so povedali : PUHLI DREK VEDNO PRIPLAVA NA POVRŠJE.
Pa kdo je tega modela predlagal na to pozicijo??? Groza, res.
Zanimivo. Še vsedel se ni pa že napoveduje vmešavanje izvršilne veje oblasti v zakonodajno. :))
Stevanovicu ne bi dovolil soliranja. Se prav dokler poteka vojna med Rusijo in Ukraino se ne bi pogovarjal/pogajal. IzraHELLU genocidašem pa vse oproščeno. Dj ne serga
Nova smer? Hočete reči - stara Janševa smer? Hlapčevska do Bruslja in valptovska do lastnega naroda? Eh, vazelinarji, kakšno epidemijo bomo imeli tokrat? Idiokratsko na kubik?
Kajzer Stevotu nebo dovolu soliranja....evo še en dokaz več, da Stevo dela po nareku vse stvari!
Spet eden bruseljski hlapec!
Tale Stevanovič pa res ima jajca da jebe one smrdljive mesečnikove in slobodarske kure. Kar reče moj prijatelj Stevo je zakon, In nema nikoga čez njega , Pujsa pepa je dobra samo za kruljenje in če ima polno korito koruze je mirna ko bubica
torej po minitstrovo slovenija je mala in naj bo tiho in naj pridno kima in leze v rit. tale je češnja na torti nove vlade ni enga, ki bi bil na nivoju trinajste kletne etaže parkirplaca. en nas ponižuje in… ...prikaži več tera k tišini, drugi nam zaukazuje delo brez plačila, tretji bi vsakega dal v svoj sistem na koncu pa pa vsem vse, naslednji bi delil kapice sam jih ima bolj malo sam za frende...vsi skup pa- ja šefe tako bo kot si reku, super je to tvoje, ne nisem jest čist nič mislu
Če že govorimo o zunanji politiki ... zakaj že Golob ni želel podpreti tožbe proti Izraelu? Le zakaj? Hmmmm. In zakaj je Golob Natu obljubil 5% BDP, zdaj pa so ga ujeli na laži in dela Sloveniji sramoto z izgovori?… ...prikaži več Tako sluzave in brezhrbtenične zunaje politike kot jo je imel Golob je skoraj nemogoče imet tako, da kdorkoli bo nasledil njegove bednike, bo uspel.
Prava izdajalska in do Izraela in ZDA sluzasta zunanja politika pa šele prihaja. Verjetno boste janšisti na to ponosni narod pa od njih imel velike koristi.
Ender....bolj izdajalsko od pernatega in vrečke...ne gre. Verjetno so tudi palestinci spoznali, kakšna hinavska govna so ti naši levičarji
Pri nas OLIGARHINJA ni mogla zbrati niti 5000 podpisov zato so vključili diplomate, kar je kriminal. Prav je, da je razkril depešo. Konec Afriških opic, vračamo se k normalni politiki.
To ni prav, za to bi moral kazensko odgovarjati. Nasprotno, za nagrado je prejel kar ministrsko mesto..To je možno samo takrat, ko je politiko države s prevaro in izdajalci ugrabila sekta enoumja s Izraelsko podporo ..
Jožek...tudi ti si trpel v komunizmu zaradi pomanjkanja banan kot Mahnjenič.
Kakšna afera ? mogoče tista, s katero so levičarji lobirali za pujso pepo na veleposlaništvih ? za mene ni to nobena afera, samo razkritje, kako deluje komunizem in globoka država v Sloveniji.
In to počne organiziran in avtomatiziran janšizem, da pošteni ljudje delajo samomor. To, kar počnete je niskotno in primitivno in tega nihče ne bo podpiral.. https://necenzurirano.si/clanek/preiskave/dusan-konda-samomor-resnica-katja-kokot-aleksander-storek-javni-linc-sds-1903308
Ender ne piši bedarij in si ne delaj več sramote.... Necenzurirano neodvisni medij ha,ha,ha....