Raje naj naredijo indijske tok toke,ker je že premalo prostora na cestah
Bravo. Poraba kot pri 20 let starem dizlu. Res dosežek...
Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.
Raje naj naredijo indijske tok toke,ker je že premalo prostora na cestah
Bravo. Poraba kot pri 20 let starem dizlu. Res dosežek...