no kako pa temu geniju pri 29 letih rata zapeljat v kontro ? a je senilen, al debilen. ja no tudi tik-tok je dons bolezen in bežat pred jezno babo. samo če bi pa se tole zgodilo z enim ki… ...prikaži veči bi bil60 plus bi pa že pol slovenije tulilo vzet vsem izpite in poslat na testiranja. mladina prevzetna , starše bi kar v grob poslal, ne sam s AC in hiš. da bi se frajersko vozil in oddajal na bookingu.
jest sam upam da ni na 112 prišel kakšen klic v stilu halooo, tuki je cel kup norcev, ki se vozijo v napačno smer po AC....a ne vidijo da se narobe peljejo, ma k jim jest nasproti vozim in blendam.
bandit, ni problem vozniška zraven čevapom, problem je matoz zraven pršuta..če vam ni jasno. tisti, ki dobi vozniško zraven čevapov lahko zelo dobro vozi in tud spoštuje predpise. oni drugi, ki pa naredi vozniško s pomočjo matoza pa men verjemte… ...prikaži veče nima ne pojma o vožnji, niti o predpisih, še manj pa njegov oči in mamica, z mata peneze za matoza.
Enostavna stopnica z šili. Če jo prevožip v pravi smeri se lepo poda v jamo. V kontra smeri pa telepo nabode. Problem so le tisti, ki polkrožno obrnejo…
Kdaj bo katera naša nesposobna vlada sprejela zakon, kjer bodo na izvozih in uvozih na ac postavili fizične ovire, kjer bo v kontra smer vozniku takoj predrlo gume? One-way tire killers ali kako se že imenuje... Glede na to, koliko… ...prikaži več milijonov dars letno pokasira, to nujno rabijo narediti, pa tudi, če to v celoti financira država.
Uvoz na avtocesto bi moral biti skonstruiran tako, da se ne moreš zaje*at oz. vključiti na avtocesto v napačno smer. Za tiste res "vztrajne" pa obstajajo fizične ovire, ki delujejo v eno smer. Ampak tako je ceneje... Že pri debelini… ...prikaži več in sestavi asfalta se krade, kaj šele drugje.
no kako pa temu geniju pri 29 letih rata zapeljat v kontro ? a je senilen, al debilen. ja no tudi tik-tok je dons bolezen in bežat pred jezno babo. samo če bi pa se tole zgodilo z enim ki… ...prikaži veči bi bil60 plus bi pa že pol slovenije tulilo vzet vsem izpite in poslat na testiranja. mladina prevzetna , starše bi kar v grob poslal, ne sam s AC in hiš. da bi se frajersko vozil in oddajal na bookingu.
Ćefur je bil, zato.
Reče klapa ''ne upaš'' pa ga maš pilota pol...
jest sam upam da ni na 112 prišel kakšen klic v stilu halooo, tuki je cel kup norcev, ki se vozijo v napačno smer po AC....a ne vidijo da se narobe peljejo, ma k jim jest nasproti vozim in blendam.
V Sarejevu greš na čevape pa dobiš ob drugi porciji še vozniško zraven. Take imamo, tudi v moji vasi pa nikomur nič.
bandit, ni problem vozniška zraven čevapom, problem je matoz zraven pršuta..če vam ni jasno. tisti, ki dobi vozniško zraven čevapov lahko zelo dobro vozi in tud spoštuje predpise. oni drugi, ki pa naredi vozniško s pomočjo matoza pa men verjemte… ...prikaži veče nima ne pojma o vožnji, niti o predpisih, še manj pa njegov oči in mamica, z mata peneze za matoza.
Kaj je bilo temu Bosancu? Glede na to, da je živel na Štajerskem, mu cesta verjetno ni bila tuja. Bil pijan, mogoče kakšna stava ali kaj drugega?
Enostavna stopnica z šili. Če jo prevožip v pravi smeri se lepo poda v jamo. V kontra smeri pa telepo nabode. Problem so le tisti, ki polkrožno obrnejo…
Kdaj bo katera naša nesposobna vlada sprejela zakon, kjer bodo na izvozih in uvozih na ac postavili fizične ovire, kjer bo v kontra smer vozniku takoj predrlo gume? One-way tire killers ali kako se že imenuje... Glede na to, koliko… ...prikaži več milijonov dars letno pokasira, to nujno rabijo narediti, pa tudi, če to v celoti financira država.
Bedaku nobena fizična ovira ne pomaga.
Naklonsky o pomaga pomaga kol pa po trdi glavi, saj ne ve zakaj jih je dobil ampak drugič tega ne bo več delal.
Sedaj pa takšno tragiko samo še klet komentira..Ko, če ni njihovih priljubljenih političnih tem 😎
Čas bi bil da za večino nesreč na avtocesti optožite DARS, tudi odškodninsko.
Kaj je DARS kriv, če ti pelješ v nasprotno smer?
Uvoz na avtocesto bi moral biti skonstruiran tako, da se ne moreš zaje*at oz. vključiti na avtocesto v napačno smer. Za tiste res "vztrajne" pa obstajajo fizične ovire, ki delujejo v eno smer. Ampak tako je ceneje... Že pri debelini… ...prikaži več in sestavi asfalta se krade, kaj šele drugje.