"Okrog 00.30 smo bili obveščeni o 29-letnem vozniku osebnega avtomobila, državljanu BiH, ki je vozil po avtocesti A1 proti Mariboru v napačni smeri vožnje od dovoljene in trčil v osebni avtomobil voznika s sopotnico, ki je pravilno pripeljal iz smeri Maribora proti razcepu Slivnica," so danes sporočili z mariborske policijske uprave.
"V trčenju sta na kraju umrla državljan BiH z urejenim bivanjem na območju PU Maribor in sopotnica v drugem vozilu, 39-letnica z območja Slovenske Bistrice. 38-letni voznik se je lažje poškodoval," so še pojasnili.
Zaradi posledic prometne nesreče so bila poškodovana še štiri druga vozila.
Okrog 5.15 je bila avtocesta na tem delu že odprta za promet.
Fotografija je simbolična.
dezurni@styria-media.si
Sedaj pa takšno tragiko samo še klet komentira..Ko, če ni njihovih priljubljenih političnih tem 😎
Kaj je bilo temu Bosancu? Glede na to, da je živel na Štajerskem, mu cesta verjetno ni bila tuja. Bil pijan, mogoče kakšna stava ali kaj drugega?
Enostavna stopnica z šili. Če jo prevožip v pravi smeri se lepo poda v jamo. V kontra smeri pa telepo nabode. Problem so le tisti, ki polkrožno obrnejo…