Slovenija
499 ogledov

Tragedija v porodnišnici

Komentarjev 29
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • jst1 08:34 11.december 2012.

    Dr. Likar je tudi meni bil prijeten kot človek. Vendar ima očitno zelo rad naravne porode.

  • stela 09:30 07.december 2012.

    Primer je grozovit in celotna zdravniška ekipa, vključno z zdravnikom, ki ji je na nečloveški način povedal kaj je z otrokom, bi morala bit kaznovana....denarno najboljš in to fejst!!!!!!Miha, Ni to posledica varčevanja....če dobr prebereš piše, da ...prikaži več se je zgodilo leta 2006....je pa to rezultat nizke stopnje morale pri ljudeh, ki naj bi bili zgled....bruh

  • fowler 10:44 07.december 2012.

    milijon evrov? operacija sama mogoče par 10 jurčkov, ostalo pa v privat žepe... zgleda, da tale dohtarček ne bi nč kasiral, pa mu ni blo v interesu... gnide ušive....

  • Barbatus 08:31 07.december 2012.

    Zdravniki so večinoma samopaše, z ženo sva imela enak problem, otrok je ležal horizontalno, bilo je 3 tedne pred porodom, predrtje,..in zahteva da se naredi carski rez,..vendar nič, samo gledajo, saj bo že, malo umetnih popadkov,..da ne povem kaj je ...prikaži več bilo z ženo in kaj bi lahko bilo z sinom na koncu, če ne bi bilo carskega reza. Bil pa je in veste zakaj, sem poklical mojega kolega kateri je doktor in mu povedal situacijo, ter mu dejal, da naj pove ekipi naj naredijo carski rez, saj če ne in če bo kaj narobe jih bom izbrisal iz zemeljskega obličja - in to bi storil dobesedno!! So se res prestrašili in to naredili in ko so prišli v sobo, da to naredijo so mi dejali če streljam, sem dejal da še ne, da pa če ne pohitijo in če ne bo vse vredu, bodo to občutili. Skratka uporabil sem skrajno metodo...žal

  • samo.jst 08:40 07.december 2012.

    katastrofa... celo življenje plačuješ zavarovanja, davke, prispevke,... in na koncu, NE in v trenutku so 4 življenja uničena. Kdo odgovarja, nihče, itak.. ne pozabimo da smo v SLO. Hvala res...

  • jst1 13:07 07.december 2012.

    Ne morem brez, da bi oddala komentar. Z istim zdravnikom smo imeli podobno situacijo ampak so posledice blažje.Hvala bogu ali bolje hvala doktor Kristanu, ki je prišel in zamenjal dr. Likarja ter takoj zahteval carski rez. Če bi ubogali navodila ...prikaži več dr. Likarja, bi ležala v porodni sobi še celo noč in čakala popadke ter da se odprem. Ne vem kaj bi sledilo, če ne bi šlo po tem postopku. Dr. Kristan mi je rešil sinčka, ki ima sedaj blažjo levostransko hemiparezo in ne vem kaj bi bilo z njim, če bi čakali še vso noč. Pri drugem otroku sem zahtevala carski rez, dogovorila sem se z dr. Reševo in naredil mi ga je dr. Likar. Mož mu je pred operacijo povedal, kaj se je zgodilo pri prvem otroku in ga opozoril na njegove napake in naj se ne ponovijo. Staršem želim, da bi dosegli na sodišču kar želijo, naj dobijo doktorji opozorilo, da niso vsemogočni. Želim vam tudi ogromno moči, energije in volje, da poščete srečo tudi tam, kjer je ponavadi ne vidimo.

  • saramara 17:39 07.december 2012.

    Ne razumem zakaj je treba zenske pustit, da pri porodu trpijo, ce to ni potrebno. Pa ne mi zdaj o tem, da vsaka zenska lahko to pretrpi in ves ostali bla bla ... vcasih so tudi zobe na zivo vrtali, ...prikaži več pa je sla medicina naprej in danes dobis kaj proti bolecini. Zakaj je torej pri porodih tak problem? In pri hudem porodu ne trpi samo zenska, tudi otrok trpi. V tujini se zenska lahko sama odloci kako bi rodila, samo pri nas je carski rez smatrano kot neka huda luksuzna stvar. Moja sestricna je pred nekaj leti imela za rodit prvega otroka in so jo tudi silili naj rodi po naravni poti. Po 16ih urah, ko otroka se ni bilo ven, ko je ona ze od utrujenosti padala v nezavest, po zaljivkah s strani sester (v stilu : ce ti ga je bilo lepo dat not pa ga daj se ven), se je koncno ena buca spomnila, da bi pa morda naredili carski rez ... sramota! Najlepsi trenutek v zivljenju ti spremenijo v eno agonijo!

  • Mila 21:22 08.december 2012.

    Dr. Likar je iz mojih izkušenj dober človek in ginekolog, za seboj imam dve nosečnosti in dva poroda, z njegovo pomočjo jih imam v zelo prijetnem spominu. Zelo mi je hudo, ko berem kaj se je zgodilo tej družini. Verjamem, ...prikaži več da vsakdo dela napake, nekatere so bolj usodne kot druge. Na žalost je življenje takšno. Naj bo čimmanj tragičnih!

  • trajkovski.a.traikula 14:35 09.april 2014.

    Že tako komaj da prenesem zdraviško vzvišenost, aroganco, nedotakljivost in koruptivnost in ko bi mi zdravnik takole ferdirbal otroka s katerim bom trpel celo življenje bi svetu pokazal kako zelo dotakljivi so. Ne vem zakaj pobirajo masten denar, odirajo zdravstveni ...prikaži več sistem delajo napake ki stanejo življenja in zato ne odgovarjajo....Zavedam se da sodni sistem nebi umiril moje žalosti in srda v takšnem primeru. Mislim da bi osebka kot je likar razmazal po steni.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.