Slovenija
2828 ogledov

Triglav pošilja grozilna pisma, razlog so permanentna avtomobilska zavarovanja

Komentarjev 50
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • korisnik_362 15:49 19.avgust 2016.

    Če ste morda imeli vozilo na lizing, je lahko bilo zavarovano za dlje časa, a je v tem primeru zavarovanec podjetje, ki ponuja lizing, avto pa je pravno vaš šele po zadnjem obroku.

  • markus 20:00 19.avgust 2016.

    Adriatic ravna isto. Že, ko avto prodaš in narediš odjavo, zahtevajo, da še tri mesece plačuješ premijo. Zavarovalnice v Sloveniji so vse kradljive in lažnive in nikar si ne mislite, da je vse zapisano v drobnem tisku, če pa že ...prikaži več je, pa je zvito napisano v pravniškem jeziku, ki ga pravno neuka oseba ne razume. Vsi bi morali take stvari družno prijaviti ali jih celo tožiti. Tudi pri dopolnilnem zavarovanju komplicirajo. Če želiš h konkurenci, zahtevajo, da še tri mesece plačuješ in to brez kakršnegakoli kritja. Samo denar želijo od strank, ko pa se npr. kaj zgodi njihovi stranki, pa se na vse pretege po sodiščih trudijo, da jim ne bi bilo potrebno nič izplačati. Navadni izkoriščevalci in tatovi so slovenske zavarovalnice. Same sebi v namen!

  • Aleta 08:35 19.avgust 2016.

    Triglav je vsega zmožen.... Mene so že leta 1997 hoteli "našopati". Sem sedaj pri drugi zavarovalnici in sem zadovoljna. Na Triglav pa nikoli več.

  • Ronald Reagan 09:20 19.avgust 2016.

    Moja osebna izkušnja...čim dalje vstran od Triglava...Ker sem osel sem šel celo 3x na led :-)Vedno so me zafukali...Zdaj sem drugje (pri tujcih !!!) in je vse super OK...

  • wingspan15 13:17 19.avgust 2016.

    Zavarovalnica Triglav se je tovrstnih fint posluževala že pred leti. Jaz sem jih poklicala in jih jaz malo zastrašila z odvetnikom.

  • f5b0a37161572a16434c3a9b735044179b6963f0 13:56 19.avgust 2016.

    Jaz sem mel primer od ponudnikov interneta ,T2 mi je zagotavljal 1mb povezavo a Amis 2mb ,seveda sem se odločil za Amis,v cca 14 dni so mi poslali iz T2 pismo zakaj se nisem pri njih naročil in da se ...prikaži veče obvezno tudi moram,sem se kar lepo nasmejal doma,potem jim še ni bilo dovolj me je klicala operaterka in s strogim glasom grozila ,da sem dolžan se naročit pri njih ,no še nkrat sem se orng nasmejal in do danes ,ki je žekar nekaj let od takrat se ni zgodilo ničesar ,zagotovo pa je da T2 me ne vidi in ne sliši nikoli in nikdar več

  • KOJAK 22:00 19.avgust 2016.

    Mislim da dvojno zavarovanje NI kaznivo dejanje, je pa kaznivo dejanje če v primeru škode uveljavljaš obe polici, če si npr. zavarovan pri dveh zavarovalnicah.

  • rogixl 08:45 20.avgust 2016.

    Tako je bilo tudi pri kreditih, ko si pri tujih bankah dobil kredit brez vsega in brez problema. Ko ga pa nisi mogel odplačevati, so ti pa z levo roko zasegli hišo in vse premoženje. Povsod velja isti red. Tudi ...prikaži veči tuje zavarovalnice ne poslujejo nič drugače kot naše.

  • srecnii 08:23 21.avgust 2016.

    Po več letih Triglava za obvezno zavarovanje sem prešaltal na G24 in za iste KW plačal samo 95 evrov, pri Triglavu me pod 160 evrov nebi prišlo. Zelo zadovoljen s G24, vse preko spleta, polico si sam skopiral in ni ...prikaži več nobenih pomanjkljivosti.

  • Žurnalček 16:38 19.julij 2019.

    Jaz pri Savi nimam nobenega problema . Izplačajo škodo po kasku in po obveznem !

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.