Iran nima jedrskega orožja in ne pobija po svoji okolici, kaj šele po drugi zemeljski polobli. Sirija, Libanon, Libija, Irak,... tudi ne. ZDA (in tudi Izrael) imajo jedrsko in pobijajo vsepovsod po svetu. Razumnemu a precej naivnemu človeku se ponuja… ...prikaži več (retorično) vprašanje - ali ne bi bilo bolje, da tudi ZDA/Izrael ne bi imele jedrske oborožitve, morda bi potem kaj manj pobijale? Marsovci, bi naredili Zemlji še kakšno uslugo? In Zemljanom dali možnost novega popravnega izpita?
Terorizem? Kaj pa je definicija terorizma? Mar se niso ljudje med seboj pričeli terorizirati takoj, ko so nekje prevladale gnide od človeka, ki so želele živeti na tuj račun? In obenem na drugi strani zaležanci, ki svojih gnid niso pravočasno… ...prikaži več deratizirali? Kaj ko bi pričeli razvijati civilizacijo s pravočasno zaznavo in nevtralizacijo 'človeških trotov'?
Če bi bil Oranžni in njegova kriminalna politična sodrga okoli njega razumni ne bi napadel Irana in ne bi podpiral Izraela pri pobijanju otrok in nedolžnih. Tudi ribičev ne bi pobijal , tudi Kuibe ne bi obkolil in tako dalje.… ...prikaži več Skratka največje pomanjkanje razuma je bilo vedno med nasilnežemi , kar pa tudi je trenutna politična sodrga , ki je na vladi v ZDA. Bo pa čez leta resnična žalost tudi za Slovenijo , ker imamo malega Oranžnega ,bivšega komunajzarja , ki daje podporo tem vojnim zločincem
Ta čas nerazumnosti ZDA se meri že od druge svetovne vojne naprej, največji zagon pa je dobil v trenutku AIPAC zionistov, ki so prevzeli ZDA.
Iran nima jedrskega orožja in ne pobija po svoji okolici, kaj šele po drugi zemeljski polobli. Sirija, Libanon, Libija, Irak,... tudi ne. ZDA (in tudi Izrael) imajo jedrsko in pobijajo vsepovsod po svetu. Razumnemu a precej naivnemu človeku se ponuja… ...prikaži več (retorično) vprašanje - ali ne bi bilo bolje, da tudi ZDA/Izrael ne bi imele jedrske oborožitve, morda bi potem kaj manj pobijale? Marsovci, bi naredili Zemlji še kakšno uslugo? In Zemljanom dali možnost novega popravnega izpita?
Terorizem? Kaj pa je definicija terorizma? Mar se niso ljudje med seboj pričeli terorizirati takoj, ko so nekje prevladale gnide od človeka, ki so želele živeti na tuj račun? In obenem na drugi strani zaležanci, ki svojih gnid niso pravočasno… ...prikaži več deratizirali? Kaj ko bi pričeli razvijati civilizacijo s pravočasno zaznavo in nevtralizacijo 'človeških trotov'?
Ni potrebno čakati. Trump je izgubil razum....
Če bi bil Oranžni in njegova kriminalna politična sodrga okoli njega razumni ne bi napadel Irana in ne bi podpiral Izraela pri pobijanju otrok in nedolžnih. Tudi ribičev ne bi pobijal , tudi Kuibe ne bi obkolil in tako dalje.… ...prikaži več Skratka največje pomanjkanje razuma je bilo vedno med nasilnežemi , kar pa tudi je trenutna politična sodrga , ki je na vladi v ZDA. Bo pa čez leta resnična žalost tudi za Slovenijo , ker imamo malega Oranžnega ,bivšega komunajzarja , ki daje podporo tem vojnim zločincem
samo da je veselo Orožje se vendar proizvaja zato da se uporablja
Iran je zapečatil Trumpovo usodo..Zelo neprijetne stvari se mu dogajajo. https://youtu.be/B1ni9f6EFNk?is=xyepx3pHsZyQvp0u