Slovenija
60 ogledov

Ukaz župana Jankovića: stran z liscami

Komentarjev 49
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • mrand 10:29 17.september 2012.

    Aprila sem šel na hokejsko tekmo SLO-AVT, na spletnih straneh kjer sem kupil karto je pisalo, "parkiranje brezplačno v parkirni hiši v Stožicah", našteti vhodi ... nateg prve vrste. Od treh vhodov, ki so bili našteti kot možni za vstop ...prikaži več na parking za obiskovalce je obstajal samo eden in eno uro pred tekmo nisem mogel več na parkirišče. No, potem ko sem šel do dvorane sem videl kaj je vzrok. Te Stožice so eno samo nedokončano GRADBIŠČE! Urejenih parkingov za obiskovalce praktično ni! Naj napišejo, da ni možno parkirat, ne pa da zavajajo... potem se seveda razvije "slaba" praksa parkiranja kar po zelenicah ob obvoznici, ob bližnjih blokoviskih naseljih... razumem jezo stanovalcev, vendar so obiskovalci še najmanj krivi. Odgovorni naj ne lažejo da parkingi so pa čimprej naj uredijo Stožice do konca, pa bo.

  • depresija 10:48 17.september 2012.

    nič izven delavnega časa. 3-izmenski delavnik.. kot semaforji in policaji hehe

  • janezu1976 10:50 17.september 2012.

    pravilno. neljubljančani oholo parkirali po zelenicah, navkljub dejstvu, da je bila plačljiva garažna hiša na pol prazna. ljubljančani pa itak vemo, da se v stožice pride peš ali z javnim prevozom.

  • LJ24 11:54 17.september 2012.

    Pojavlja se vprašanje: kako to, da je bilo na razpolago tako veliko število redarjev? Zelo enostaven odgovor: Župan Janković je ukazal naj bodo dodatni redarji v nedeljo prostni na Stožicah. Zaveda se, da je projekt Stožice zafuran, denar, ki ga ...prikaži več je uredil Grepu je odfrčal neznano kam, denar se mora nekako povrniti. Najlažje je, da se oglobijo ljudje in to v veliki večini tisti, ki niso iz Ljubljane, da se župan ne bo preveč zameril ljubljančanom.

  • depresija 14:47 17.september 2012.

    ja kva se pa ti Joža usajaš če nisi iz Ljubljane?! za svoj Destrnik al Grasuple se brigi pa bo.. hehe

  • JackD 16:44 17.september 2012.

    Pa kaj vi sanjate s koncerti v tujini? Lani sem bil na koncertu v Milanu, kjer je bilo 80.000 ljudi. Pa mislite, da so zaprli par kilometrov ceste okrog San Sira? Nikakor! Zaprli so morda 200m, pa še to en ...prikaži več zato, da bi ljudje tam parkirali, ampak zato, da so lahko policaji usmerjali ljudi s parkirišč in pa ker so policaji v času koncerta tam ustvarili "peš cono". Parkiralo se je SAMO na parkiriščih (in ne na pločnikih, zelenicah in, bog ne daj, cestah). Smo šli pač do stadiona s taksijem (nekateri tudi z avtobusi). Pa še na koncerte in podobne prireditve se hodi dosti prej. Ne 40 minut. Sam sem vedno na kraju dogodka vsaj uro in pol prej (pa še to je zelo pozno). Če pa nisi iz Lj, te pa nič ne stane, če prideš že dopoldan, pa si lahko čez dan v miru še malo mesto ogledaš.

  • arthus 17:59 17.september 2012.

    Oba sta članek le površno prebrala. Janković je res rekel, naj snamejo lisice, ampak so jih pa zamenjali za papirne kazni...

  • ginko 18:14 17.september 2012.

    Tipično balkanska posla. Zakaj plačujemo ljubljančani službo, ki dela po zakonu in naj bi zakon veljal za vse enako. Ne pa da spet Zoki urgira tako kot pri kreditih v banki.Če je predpis ali zakon nima, Janković kaj urgirati ...prikaži več (sicer se jih pa sam itak ne drži).Politične točke naj bi nabiral s poštenjen, ki pa ga je vsaj za mene že zapravil.

  • stela 18:28 17.september 2012.

    Jasno gospod darko..... Hahahaha

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.