Slovenija
62 ogledov

Umor Gregorja Viranta

Komentarjev 26
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Stolp 15:05 27.november 2011.

    Joooj, ravno obratno: to je podtaknjenec levice. Preberi si intervju z njim tu na Žurnalu. Novinarka je razkrila, da so namigi na njegove škandale in informacije prihajale ravno iz SDS. Svojega človeka pa ja ne bi bi izdali.To ...prikaži več je prevara levice. Po volitvah bo šel v koalicijo z Opankovićem in SD.

  • KOJAK 17:05 27.november 2011.

    Se opravičujem, če sem te napačno ocenil.Glede SDS pa samo tole:“Janša je demagog. V politiki je nesramen in rad podtika. Ne izbira sredstev, Je hudoben in brezobziren. Ne išče svetovalcev, ampak vernike. Ne išče sodelavcev, ampak služabnike.” ...prikaži več (Dimitrij Rupel, 1995)

  • izRODEk 08:34 27.november 2011.

    Virant je navaden hlapec Ivana Janše. pol leta po volitvah se bo njegova lista priključila SDS-u tako, kot je s te stranke tudi nastala!To, da se je sam hvalil, da ima do prejemanja nadomestil vso pravico, je pa ...prikaži več leta 2009 sam izjavil. Zdaj pa naj ne serje nekaj!Navaden hinavec in nič drugega!Enkrat janšist, vedno janšist!NE janšizmu!

  • Stolp 16:10 27.november 2011.

    @ KOJAK: SDS ni niti malo MOJA stranka. Letos jih bom pač volil pa še to samo zato da ne pride spet levica, ki je v treh letih uničila Slovenijo spet na oblast. Sicer sploh ne bi šel na volitve.<br ...prikaži več />En naj mi pove katero drugo stranko bi lahko volil in en dober razlog. Ga ni ane?BTW ustvarjanje afer in dokumente ima v malem prstu levica. Zadnji odmevni primer njihovega tovrstnega mojstrstva je Patria. Saj lahko da je Janša imel kaj masla na glavi. Ampak kje so dokazi. Naj oni Berglund končno pokaže dokaze! Pa jih ne ker jih nima!

  • Stolp 17:37 27.november 2011.

    Bi še nekako rekel OK. Saj nekako noben politik ni prijazen, benign, obzirn,... Taki odletijo iz politike takoj.No, ampak ko sem pa spodaj videl kdo je to izjavil... no comment. Ja seveda takrat je bil na levi strani ...prikaži več pa je biolo treba Janšo blatiti potem je postal brez sramu njegov zunanji minister. In kar me pa res malo skrbi je pa da bo verjetno to govedo spet na tem položaju.

  • Dixon 08:11 28.november 2011.

    Virant je še eden zelo dobre mešalec politične megle. Človek še nikoli ni delal v gospodarstvu, obračal 4 leta na ministrstvu papirje, zafural plačno reformo, sedaj pa naj bi rešil Slovenijo. Pa kaj se vi hecate al kaj?

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.