Super. Me veseli, da se mu je stanje izboljšalo. Ampak, kaj za vraga to nas briga, koliko je ona vesela, da je njegova mama?? Taki stavki pomenijo nekaj SAMO, če se ciljni osebi izrečeni v oči, Kakor hitro so zapisani… ...prikaži več na nekih "socialnih" omrežjih, popolnoma izgubijo svoj pomen in namen. Razen, če je namen reklam, kar je jasna stvar pri raznih "vplivnicah", za Urško pa tu nisem ziher...
Super. Me veseli, da se mu je stanje izboljšalo. Ampak, kaj za vraga to nas briga, koliko je ona vesela, da je njegova mama?? Taki stavki pomenijo nekaj SAMO, če se ciljni osebi izrečeni v oči, Kakor hitro so zapisani… ...prikaži več na nekih "socialnih" omrežjih, popolnoma izgubijo svoj pomen in namen. Razen, če je namen reklam, kar je jasna stvar pri raznih "vplivnicah", za Urško pa tu nisem ziher...
Dovolj, zakaj to plesalko v rđečih čeveljcih vlačite iz vsakega ovinka ???
Vse spoštovanje in globok priklon Urški.K.Z.
Bebo, pregloboko se ji ne priklanjal, prizanesi stari hrbtenici.
Hvaležna je, da je njegova mam, toda zanj mora skrbeti ata.
Sinko pa malce manj…
Tudi na Bora je ponosna, ki prav tako potrebuje celo dnevno in celo nočno oskrbo.