Slovenija
384 ogledov

Ustanovljena Nova 24, ki bo sledila vrednotam evropske desnice

Komentarjev 84
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Kranjica 21:54 08.julij 2015.

    @dragec - hvala za pojasnilo. SS pa verjetno pomeni: svobodna Slovenija, kaj ne?No, v času prebujanja države sem jaz podpirala vse, ki so bili zanjo. Tudi meni se marsikaj, kar sem si predstavljala, ni uresničilo, a da bi koga zaradi ...prikaži več tega izrecno sovražila, ne morem trditi. Res so mi nekateri zoprni in jih težko gledam in poslušal, a jih ne obkladam z žaljivkami, tako kot nekateri.

  • Snežinko 21:00 06.oktober 2015.

    Ko mačku stopiš na rep, zacvili...

  • Žurnalček 18:13 15.marec 2016.

    Evropska desnica ???? Pa oni ne vedo ni kaj so niti kaj bi radi bili !!! Desnica je v EU stranka brezobzirnega kapitala , ker so pa v tej naši sami reveži , v žepih in po duhu ! Obstajajo ...prikaži večo pa tudi desničarske stranke , ki so tako nacionalistične , da so ob dobri analizi tudi že fašisto-nacistične in to je ideal SDS , pazi zdaj naslov SDS - SLO DEMOKRATSKA STRANKA !!!!!!!!!!!! Od kdaj so demokratske stranke - desnica !!! Ovce SDS-ovske , sam zbrište črko D iz naslova , pa ste celi Evropi takoj prepoznavna stranka !

  • Žurnalček 18:34 15.marec 2016.

    Tudi jaz , čeprav so me skoraj na jugu pljuval, vendar, ko sem videl , kdo so njegovi člani stranke takrat, ko je odstavljen prišel iz Skupščine in se med njih pomešal, čeprav je bilo na Tgu revolucije še najmanj ...prikaži večanj 2000 NORMALNIH DRŽAVLJANOV , sem skoraj začel kozlati ! Nobene razlike ni bilo med Miloševičevimi letniki iz Stare Pazove in njegovimi jurišniki niti fizično , niti psihično!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.