Vizita za živali /vizita-za-zivali/novice
128 ogledov

Ustrelili belega švicarskega ovčarja

Komentarjev 35
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • marabunta 22:53 12.marec 2016.

    ti si res en bolnik, .....verjetno bi tudi sam streljal, če bi imel puško, ker po tvoje je potrebno tako reševati zadeve....res žalostno kako so nekateri "junaki" samo z orožjem v roki, v resnici pa obične seronje

  • Jan Ethelwulf 21:35 13.marec 2016.

    asmas POPOLNOMA neogovoren lastnik psa si, da izjaviš da spuščen pes ni nevaren. 5x je moj pes bil napaden v roku 6 mescev (svojega psa sem imel vedno na povodcu) od spuščenih psov, ki so za lastnike imeli lahkomiselne osebke ...prikaži več kot si ti, da njihov cucek nebi niti muhi žalega naredil. Najprej v zapor tistega, ki je ustrelil psa, takoj za njim pa še tebe, da take cvetke širiš. Poleg tega vsak spuščen pes na javni površini je v prekršku, saj je po našem zakonu to kaznivno dejanje! Tako, da veš za naslednjič.

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 21:18 12.marec 2016.

    Odgovornost za streljanje? A si zmešan al kaj? To ni nobeno opravičilo za streljanje na psa. To naredi psihopat ki ljubi orožje in ljubi vadbo streljanja, in komaj čaka da dobi priložnost in izgovor za strel. Če ga dobijo bo ...prikaži večo sigurno blefiral da je bil pes napadalen ipd floskule. Ampak drgač se pa točn ve da psihopatski ljubtelj orožja komaj čaka da uporabi orožje izven vadbišča. Vadba brez rabe v realnih situacijah vodi do frustracij in nižanja razlogov za rabo. Za to pa je pa orožje primeren samo človek ki ima hudo samokontrolo. In teh ni veliko.

  • marabunta 22:48 12.marec 2016.

    ne vem kdo je tu večji idiot.....a misliš, da vsi psi samo napadajo in serjejo okrog, očitno sam serješ za vsakim grmom in sklepaš po sebi

  • marabunta 16:58 13.marec 2016.

    glavno, da je tvoje razmišljanje višek inteligence, a ne?? revček zafrustrirani pač vidiš vsepovsod pse, ki koljejo, haha

  • asmas 18:25 13.marec 2016.

    ištaliraj si ABP program in s reklamami ne boš imel težav--ne bo ji več

  • Jan Ethelwulf 01:09 13.marec 2016.

    Če je pes spuščen, naj bo vedno pod nadzorom. Sam imam psa in sem zaradi spuščenih psov že večkrat imel hude težave - namreč so napadli mojega psa. Med njimi je bil tudi švicarski ovčar. Najhujše je da ...prikaži več lastniki teh spuščenih psov ne razumejo, da s tem ogrožajo najprej svojega psa, nato pa še vse ostale. Jaz bom svojega psa branil za vsako ceno. Osebno nimam orožja, sem pa tudi pripravljen vrat zlomit drugemu psu, če le ta napade mojega psa, ki je v urbanem okolju vedno na povodcu (zgolj v naravi, ko sem siguren da ne ogroža nikogar ga spustim, pa še takrat se me drži, ker je pes šolan in zelo prijazen). Od začetka leta sem že doživel 5 takih napadov. In živim v Kopru! A JE TO KULTURA? Kje je inšpekcija, da dovolj kaznuje lastnike takih psov, da se taki dogodki ne bodo več ponavljali?

  • mima-šiš 07:33 13.marec 2016.

    Žal mi je ubogega pas in upam a izsledijo storilca in ga najstrožje kaznujejo, mu odvzamejo vse orožje ker je evidentno da je storilec lovec, plača nja mastno odškodnino, za streljanje pa naj gre v zapor za kako leto. (če ...prikaži več bi bili v normalno delujoči državi) Hkrati pa upam da kaznujejo lastnika psa. SAM JE KRIV. PSa se ne izpušča, NITI 50 metrov od bajte - ne se lagat lepo prosim. Točno te pasme pes me je napadel prejšnje poletje ko sem kolesaril. Izpuščen, okrog bajte brez ograje. Hvala bogu sem imel pod nogami ene 30 km/h v trenutku ko me je opazil ob cesti in se zagnal tako da sem menda v 2 sekundah pospešil na 60 kmh in porušil svetovni rekord v šprintu. Nobena odškodnina mi ne bo povrnila zdravje, še posebej ne slovenskih sodišč. Zob za zob, pa vi spuščajte pse. Vi na žurnalu vas sprašujem če ste normalni s temi reklamami pa sej niti članka ne moreš več odpret?!?!?!? Poln K mam vas in reklam ne bom več hodu na ta portal.

  • Igor Đukanović 16:56 13.marec 2016.

    Vloga domačih živali se je spremenila. Pse več ne dojemamo kot alarmne naprave pač pa kot družinske člane. Tudi zakonodaja bi morala slediti tem spremembam. Ni prav, da hišnega ljubljenčka pravo obravnava kot stvar. Za katero sicer lahko terjaš finančno ...prikaži večnčno odškodnino. A ne moreš ustaviti psihopata, ki se izživlja nad "stvarmi", da ne bi svojo "vajo" ponovil še na ljudeh.

  • asmas 18:23 13.marec 2016.

    spuščen pes ni nevaren.no razen ko se gonijo ampak takrat se zravsajo med sabo.Nevaren je tisti pes ,ki je za ograjo in čuva svoj teren.Imam "nemca"je spuščen v ograji okrog hiše.bog nedaj da bi nekdo čez ograjo prijel mojega vnučka.Čuva ...prikaži več ga kot "bunčico v očesu".Zadnjič je hotela soseda,ki jo pes zelo dobro pozna dvigniti vnuka (2.5 let)čez ograjo in manjkal je samo milimeter da ji ni pes raztrgal roke.vnuka je takoj spustila in debelo pogledala,češ kaj je psu saj me pozna.Temu idiotu ,ki je psa ustrelil bi pa narezal trakove s hrbta ter posolil in pustil stati na soncu.Kako lahko imajo v svojih vrstah take debile.itak v vsaki družbi se najde kreten.Upam da tega zblujenca najdejo,tak bumbar je sposoben tudi koga ubiti.

  • maresem 08:17 14.marec 2016.

    Naj crkne gnida jagerska in to v mukah... gnoj od človeka!

  • maresem 08:19 14.marec 2016.

    Nevaren si ti, podleš krvoločni. Morda si bil pa to ravno ti?!

  • maresem 08:21 14.marec 2016.

    Tele si ti in tisti, ki je to storil je bolj nevaren kot bilo kateri pes!!!

  • maresem 08:24 14.marec 2016.

    Kreten na dveh nogah.... upam, da boš kdaj občutil šibre v riti.

  • Pepe007 08:57 14.marec 2016.

    Ne vem, kako se ljudje izpostavljajo na FB in prosijo kazen za sebe. Zakon o zaščiti živali je jasen in to bi imelo smisel napisati tudi v članku. 11. člen: "Skrbnik psa mora na javnem mestu zagotoviti fizično varstvo ...prikaži več psa tako, da je pes na povodcu.Določba prejšnjega odstavka se ne uporablja za:-\s\spse na javnih mestih, ki so s predpisom lokalne skupnosti ali s privolitvijo lastnika javnega mesta namenjena sprehajanju in druženju psov ter so ustrezno označena in ograjena tako, da je psom onemogočen pobeg;-\s\slovske pse v času lova v skladu z zakonom, ki ureja lovstvo."Globa za nespoštovanje tega 11. člena je določena v 46. a členu in znaša od 800 do 33.000 €.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.