Slovenija
3594 ogledov

"Nisem mogla spati, še danes ne morem normalno, saj vem, kaj nas lahko doleti"

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • atamama 09:47 31.avgust 2024.

    Ljudje se mi smilijo posebno sedaj, ko so ugotovili nekaj, kar jim ni po volji. Bil je župan, ki je blokiral gradnjo na tem območju. Pa so ga ''zamenjali'', zrasle so lepe hiše na lepih parcelah. Vse z dokumentacijo, ki ...prikaži veči je bila ''izsiljena'' dobljena po vezah. In danes nobeden od teh ''prizadetih'' ne govori o tem. Govorijo samo o te, kdo je dovolil. Naj najprej prikažejo negativne odločbe.... in nato pozitivne odločbe. Točno piše kdo jih je vodil in kdo odobril. Torej krivec znan, pa naj plača

  • Avatar luckyss1
    luckyss1 09:10 31.avgust 2024.

    Največ so krivi tisti, ki so dovolili gradnjo na poplavnih območji, potem pa tisti, ki so tam gradili..Sedaj pa ne bi imeli nasipov, ne hiš na drugih lokacijah, Seveda je stres za te ljudi, ampak naj mi kdo pove kaj ...prikaži več bi v resnici radi, da se z referendumom prepovedo poplave ?!

    • munja 09:42 31.avgust 2024.

      Res je. Če jim pa res nič ne povedo, kako naprej, pa tudi ni prav.

    • Avatar luckyss1
      luckyss1 09:56 31.avgust 2024.

      Seveda jim ne povedo, saj vidiš, da sta dve "strokovnjakinji " že hoteli pregledati načrte.. Ne more kar en gradbenik kar povprek nekaj ocenjevati brez hidrologov in ostale stroke...Treba je problemu pristopiti celovito in strokovno in prav gotovo ne rabijo ...prikaži večo kričave množice polno različnih pogledov in interesov..Pustite stroki, da naredi svoje..

  • francek 09:36 31.avgust 2024.

    100 hiš na mesec se je hvalil, gobec pa sapa.

    • Avatar Leon
      Leon 11:07 31.avgust 2024.

      Hiše za mlade po 50.000€ je zgradil veliki vodja in so ostale prazne ! zakaj ?

  • alen04 08:45 31.avgust 2024.

    Ubogi ljudje.

  • Avatar Leon
    Leon 11:08 31.avgust 2024.

    Vprašanje za Mojco Škrinjar?

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.