Popotnik
3076 ogledov

"Vsak dan je neponovljiv in s tem priložnost, da po svojih močeh vršim poslanstvo"

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • jezero 07:28 08.september 2024.

    Pletnarjem na Bledu je pa pokazal zares pravi, ljubeč obraz. Kruh jim je hotel vzeti. Prav po krščansko.

  • 4krogci 09:36 08.september 2024.

    Kdaj pride pa na vrsto "kraja" gozdov od starih mamc v zameno za "siguren" odhod v nebesa? Pa tudi termina rezerviranga za pedofilijo ni obelodanil....sepravi pomankljivi podatki!!!

    • puelasedulaest 10:15 08.september 2024.

      Ali so te starši res naučili samo lagati in sovražiti??????????

    • Avatar Leon
      Leon 11:45 08.september 2024.

      Kaj je narobe ,če nekdo napiše svoje mnenje ? Tudi dokumentirano obstaja .

  • atamama 08:43 08.september 2024.

    Res je neponovljiv, štetje soldov daje vsak dan nove številke, premajhne številke prinesejo graje nadrejenim, ostalo pa so nianse pravljic za prikazovanje lepega obraza z grdim značajem....

  • Trojcek84 09:59 08.september 2024.

    Registriral sem se samo za to, da lahko komentiram tale clanek… Pred leti sva se z zeno porocila na otocku. Ko sva se sestala z blejskim zupnikom na otoku in mu povedala, da zeliva, da naju poroci duhovnik, s katerim ...prikaži več sem odrascal v domacem kraju, se je plosca obrnila… pogojevanje s samo izvedbo, s pogostitvijo na otoku, s tem kateri pletnarji bodo opravili plovbo…. In za namecek se groznje, da me bodo na porocni dan pretepli na Bledu njegovi ljudje. Imam vse lepo pisno na mailu…

    • Trojcek84 09:59 08.september 2024.

      Sem prijavil skofiji, imel tam pogovor, prosili so me, da ne grem v medije… zato sem izkoristil tole priloznost. Ta gospod ni zupnik, je businessman, ki v Cerkev ne sodi. AMEN.

    • Avatar Leon
      Leon 11:40 08.september 2024.

      Kaj si pričakoval od RKC sodelavca ? +++++++++++++++++++++++++++++

  • Avatar Leon
    Leon 12:03 08.september 2024.

    https://www.mladina.si/176940/zakaj-je-slovenija-cerkvi-vrnila-gozdove--ce-ti-dejansko-niso-bili-cerkveni

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.