Slovenija
42908 ogledov

Na vlaku osem ur sedel na tleh

Komentarjev 34
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar oven
    oven 07:56 14.september 2024.

    Godrnjava sprevodnica mu je z žametnim glasom prišepnila: Vlak je za vse! Slovenske železnice.

  • Avatar Garancija
    Garancija 08:01 14.september 2024.

    Železnica je še iz železne dobe

    • Ender3 12:32 14.september 2024.

      Tam nekje iz časa Marije Terezije medtem, ko se že v bližnji Italiji vozijo z nekaj sto kilometri na uro..

    • Kmodri_ 13:05 14.september 2024.

      Je tako!

    • Avatar Leon
      Leon 14:06 14.september 2024.

      Kupujejo vlake za 300km/h ,ki.vozijo po tirih za 60km/h.

    • Toma 14:51 14.september 2024.

      E3 vidiš, sam pritrjuješ, da je antikomunizmu uspelo: imajo dosti boljšo železnico pa se Trst so takrat dobili za nagrado. Ni važno če tu pa tam zmagaš. Važno je s kom držiš!

    • Avatar Leon
      Leon 15:13 14.september 2024.

      Toma ...kje ti vidiš komunizem in antikumunizem ?

    • Toma 18:03 14.september 2024.

      Le kje ti živiš Leon?!

  • Toma 08:56 14.september 2024.

    Doživel je nepozabno avantoru klasičnega potovanja v Jugopizdiji! Z vlakom sem se vozil le kot študent, sedaj pa le na 20 let, da osvežim grde spomine.

    • dagoberd 11:32 14.september 2024.

      Jaz isto. Sovražim javni prevoz. Isto avtobusi. Takrat so še kadili na vlakih. Si prišel kot zelhana šunka na destinacijo. Nikoli več.

    • Ender3 12:30 14.september 2024.

      Zgodba dveh kletnih avanturistov, ki sta verjetno o jugopizdiji zgolj slišala. Sedaj živita v noriškem kraljestvu, kjer je itak vse narobe. Čaka se na ponoven vzpon princa Teme, ki bo zadovoljil vse potrebe družbenega maloumja..

    • Toma 14:47 14.september 2024.

      E3, sem 99% da sem starejši od tebe! Eto 60 jih bom še letos.

    • Toma 18:02 14.september 2024.

      Je minus od tebe? Potem sem imel prav, smrkavec!

  • Soljatar 10:30 14.september 2024.

    vzhodnoevropskobalkanska vukojebina...

  • rd2dmk2 09:24 14.september 2024.

    ja no, vesel naj bo da ni šel na avtobus, tam ne bi sedel na tleh avtobusa, ampak na tleh čakalnice, ker medkrajevni avtobus nima stojišč. torej pa kaj. tud jest sem se peljal od ljubljane do sežane z vlakom ...prikaži več pa sem stal. e.. pa sem se pritoževal. ma saj slovenci sam zdraho delate. pridete v gostilno- mi bi jedli- ja imate rezervacijo mize ? NE. ja sorry ne gre. potem je pa cel svet kriv.sam za en primer. kako je blo pred dnevi za koncert magnifica ? 500 metrov peš ne morte reževi ubogi.

  • AnGus 09:57 14.september 2024.

    In kaj na to poreče naš infrastrukturni genij, Alenka Bratušek - Šivilja?

    • Soljatar 10:53 14.september 2024.

      da se to žensko imenuje šivilja, je žalitev za šivilje...

    • Ender3 12:21 14.september 2024.

      Dva up.imena trola na isto temo maloumja. Sramota za sekto, ki takšne mladoletne maloposestnike iskorišča za deskreditacijo svojih nasprotnikov..Ne priznajo pa, da je vsem šivilja krpala bančno luknjo, ki jo je navrtala druga vlada njihovega mestermainda.

    • Kmodri_ 13:07 14.september 2024.

      Šivilja si naroča novo modno kolekcijo Jesen - Zima! Pi* ji maha...

    • Toma 14:52 14.september 2024.

      Nisem prepričan, da za silo obvlada šivanje!

    • AnGus 20:34 14.september 2024.

      Ender, nimaš življenja, samo na netu visiš in čakaš, da kdo kaj napiše, da lahko nato svoje nebuloze širiš. Najdi si že enkrat žensko in pojdi iz hiše, na kakšno večerjo, predstavo, sprehod... karkoli. Tako pa si samo osamljen zagrenjen ...prikaži več kletni trol! Skoraj bi se nam zasmilil... skoraj!

  • Kojak 11:58 14.september 2024.

    Ko sem šel jaz pred cca 15 leti iz Ljubljane v Budimpešto z vlakom sem bil od Hodoša dalje do Budimpešte skoraj sam na vlaku. Nazaj grede je bilo podobno. Tudi jaz takrat nisem imel rezervacije in se spomnim, kako ...prikaži več mi je na poti iz Budimpešte sprevodnik želel zaračunati kazen, ker sem bil v napačnem vagonu, vlak pa prazen... sicer pa je to podoba slovenačkih železnic... nepotizem, nesposobnost, balkanizem, ...

  • Avatar NickMason
    NickMason 10:06 14.september 2024.

    ubogi,zdaj ima uničeno življenje🤣

    • Ender3 12:22 14.september 2024.

      Ima pa zato življensko izkušnjo. Nikoli več na takšno pot brez rezervacije..

  • Kmodri_ 12:16 14.september 2024.

    To ni nič! Mi smo pred leti, ko je bilo zunaj -10, na vlaku brez ogrevanja, ker se je ogrevalni sistem pokvaril sedli eno uro in pol! Kot, da bi sedel v hladilnici za meso..potem pa si upajo še zaračunati ...prikaži več vozovnico! Gamad, ki misli, da so potniki živina za zakol...

  • papak 14:44 15.september 2024.

    Sedenje na tleh je sveto v mnogih kulturah, kot so hinduizem, budizem in pri domorodnih ameriških plemenih, saj simbolizira ponižnost in spoštovanje.

  • Idioti 11:12 14.september 2024.

    Napaka je samota ta ,da na vlak pustijo potnike brez rezervacije !

  • Avatar Zoran
    StarMačk 18:11 14.september 2024.

    In potem ko mu je bilo škoda dodatnih 5 eur za rezervacijo sedeža se pritožuje in krivi SŽ, da je moral sedeti na tleh, al kaj!?

  • Grunf 15:42 14.september 2024.

    Pomembno je, da iz železnic promptno napišejo ustrezno pojasnilo. Teh imajo na zalogi za vse primere.

  • Idioti 11:11 14.september 2024.

    Vlak ni bus in na njemu lahko stojiš . To da so te nagnali v slovenski vagon ,je pač tako ,da nisi stal in oviral sedeče Mađare . Drugič kupi rezervacijo al pa nesi seboj stol !

    • Kmodri_ 12:17 14.september 2024.

      Bus, ki pelje po AC se ne sme stati! Samo povem..

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.