Slovenija
49117 ogledov

Zakaj vam na črpalkah študenti ne čistijo več vetrobranskih stekel?

Komentarjev 22
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Garancija
    Garancija 07:40 15.september 2024.

    To čiščenje stekel je izgledalo kot fehtanje ciganov,zato to ni primerno.Če pa sam ne znaš spucat šajbo,pa raje ne vozi avto,pejt peš

    • slavauk22 09:11 15.september 2024.

      tud ti si ene vrste cigo.......cigo ti naredu

    • Idioti 10:20 15.september 2024.

      Dokler so študentje študentje nudili komplet uslugo , točenje , olje ,zrak ,voda ,stekla je to imelo smisla, sedaj so pa sama stekla fehtanje .

  • mph2 10:28 15.september 2024.

    Kakšen upad zanimanja neki, ne bluzite. Interes je bil ogromen, brez vez pa skoraj nisi uspel prit zraven.

  • Boštjan Bratina 08:42 15.september 2024.

    Mislim, da je vzrok za upad tega dela bolj banalen in sicer, da ljudje plačujejo vse več s karticami in aplikacijami ter da sploh nimajo več gotovine s sabo za napitnino.

  • Avatar Zoran
    StarMačk 13:46 15.september 2024.

    "Pri preučevanju smiselnosti te storitve so med drugim opazili, da stranke od osebe, ki je oblečena v uniformo bencinskega servisa, (upravičeno) pričakujejo strokovno pomoč tudi pri drugih storitvah, na primer pri točenju goriva ali polnjenju pnevmatik"... Spet ena lovska, ha, ha, ha...

  • rd2dmk2 10:33 15.september 2024.

    problem je drugje... v delovnih navadah mldine... ja je težko DOBRO očistit steklo. ko imaš mobilca v rokah. in firme se tud ne mučijo s tem da bi mladino naučili pravilnega čiščenja šip. se spomnim, ko je prišel k meni ...prikaži več mladec z tako umazano vodo da , je verjtno bila od pretekle sezone. ne hvala ! hecno je da je že tista kanta ob točilnem pultu s tako zamazano vodo da niti slučjno sam ne grem čistit šipe. tolk o tem.

  • bleki 08:18 15.september 2024.

    Če je napitnina, pomeni da ni obdavčena, to pa silne veljake moti.

  • Grof 16:18 15.september 2024.

    Tereza Novak, groza, groza, ko teče beseda o romiih, vsega, draga češla je riv Janez Janša in zato študenti nočejo delat na črpalkah, Tereza, zafrustrirana si kot debelorasla Janja Sluga, rabiš kočevskega kralja ciganov, da dobro nategne tvojo drobno fračo, ...prikaži več potem boš razumela tematiko, o kateri si alfabet, ….

    • Avatar Zoran
      StarMačk 17:37 15.september 2024.

      ... o kateri si analfabet,... (nepismen človek · nevednež · nepoznavalec · neznalec · ničvednež · neuki · aberveznik · abrveznik...), alfabet = grška abeceda!

  • rd2dmk2 10:36 15.september 2024.

    odvisno kako se poloti dela. če ti ta študent prevzame točenje goriva in vmes še očisti steklo, ti pa samo opraviš plačilo je super. problem je seveda v višini plačila. je dovolj 1 € ali 5 €? če ti en ...prikaži več trapast kelnar na bledu zaračuna 5 € za postrežbo vode iz pipe se lahko malo zamislimo,a ne?

  • Toma 09:42 15.september 2024.

    Brisalci in moj pripravek (deževnica in prof. čistilo) zagotavljajo, vedno čisto steklo. Da ni teh pralcev pa sploh nisem opazil, čaj jih na podeželju ni (bilo).

  • sebastian60 15:52 15.september 2024.

    30 let nazaj sem prvič delo prek študenta na Petrolu. Poleg pucanja šajb smo delal tud vse druga. Napitnine je bilo okoli 1000 tolarjev na dan. Urna postavka pa tudi zelo dobra. Res čudno, da ni več tega.

  • Avatar karjola
    karjola 07:26 15.september 2024.

    Temu se reče požrešnost

  • Kmodri_ 18:07 15.september 2024.

    Kake gajstne romkinje se ne bi branil. da mi očisti sprednjo šipo...

  • Boris 20:34 15.september 2024.

    Jaz ne podpiram etično-izsiljevalskega plačevanja preko napitnin - če hočejo da ljudje tam delajo, naj jih plačajo. Ameriški sistem je čisto kapitalistično suženjstvo.

  • Avatar luckyss1
    luckyss1 07:51 15.september 2024.

    To je poniževanje zaposlenih študentov...Kot bi ljudem na ulici nudil umivanje obraza ali pa "orodja" spodaj...

    • desyncx 10:45 15.september 2024.

      Deloma se strinjam. A ko pa več 100.000 ljudi dela za plačo pod minimalcem, pa to ni poniževanje ?? Temu bi jaz rekel prej razvrednotenje človeka.

    • Avatar luckyss1
      luckyss1 10:57 15.september 2024.

      Hja, ponižujejo nas na mnoge načine, politiki npr. ki nas imajo za ovce ali bogovi v belem, ki so očtno enakega mnenja..

    • Avatar torolino
      torolino 19:58 15.september 2024.

      Če je studentm za delo se lahko javijo kje v proizvodnji. Samo tam je treba pljunili v roke, brisanje šajb pa ni nikakršno delo, ampak fehtanje.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.