Slovenija
55072 ogledov

Veliko črpalk po državi zaprli in postavili table

Komentarjev 96
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Vrtnica 19:38 19.junij 2022.

    Golob najbolje da odstopiš!! Slabo si začel še slabše boš končal , sedaj pleši v kolikor znaš.

    • Ender3 19:50 19.junij 2022.

      Vrtnica 🌷🥀želim ti, da čimprej odcvetiš in oveniš. Forum ne potrebuje tvojih navijaških napovedi. Imaš pa lahko mokre sanje, ki ti jih Golob ne bo uresničil.

    • munja 20:15 19.junij 2022.

      Ender3 tvoja nestrpnost do drugače mislečih je že presegla vse meje. Loti se kakšnega pametnega dela ali pa pojdi na sprehod. Saj visiš noč in dan na tem netu.

    • Ender3 20:48 19.junij 2022.

      munja meni deliš neupravičene očitke, veš pa dobro, da predstavljam večino, ki je vaši nestrpnosti odrekla podporo. Nisem volil GS, nikoli pa živ ne bi volil takšnih političnih primitivcev, ki rabijo propagandno podporo od vas, ki ste honorirani, da širite ...prikaži več nestrpnost in maloumje Ivekove sekte. In moje sedenje na netu ni primerljivo z vašimi nick imeni, ki si jih menjate, da je dramski učinek večji. Res ste ubogi, niste pa vredni pomilovanja.

  • joze95 16:54 19.junij 2022.

    Pa v čem je problem. Moja soseda, ki je bila vsa navdušena nad Golobovimi koncepti, pravkar drvi na bencinsko črpalko. Sploh ne razumem, zakaj ljudje tako norijo če pa so zahtevali SVOBOdo . Sedaj pa zaradi lakomnosti drvijo na črpalke. ...prikaži več. Bi rekla Klakočarjeva: dobili smo popolna polnomočja od državljanov da povečamo cene. Soseda se je vrni vsa objokana. Pravi da ni bencina, ne verjame, da je prav volila. Bog pomagaj!

    • Avatar R_D
      R_D 18:08 19.junij 2022.

      Pomanjkanje, nizki dohodki in visoke cene jih spominjanjo na jugo čase, zato so volili toplovodarja in ostale levake

    • Ender3 18:58 19.junij 2022.

      Res ste primitivni z nabijanjem in provociranjem. Sramoto delate sebi in tistim katerim zvesto služite.

    • Avatar NX11
      NX11 19:03 19.junij 2022.

      Mi ne služimo nikomur, samo normalno bi radi živeli. Ti ender pa očitno res služiš levakom. Zaradi njih imaš prenizko penzijo, zdaj pa za burek in jogurt pisaris po forumih.

    • munja 20:18 19.junij 2022.

      Primitivec in provokator si ti ender3. Toliko si zaslepljen z nestrpnostjo in sovraštvom do drugih, da ne vidiš, da delaš največjo sramoto sam sebi.

    • Ender3 22:12 19.junij 2022.

      Troli, vaši komentarji mi sporočajo, da je moja pro bono aktivnost obrodila sadove. Statistično gledano ste na tem forumu najmanj učinkoviti v provladni propagandi. Ker imate dobro opozicijo , ki ni povezana ne z levaki, ne s katerokoli politično opcijo.

  • Avatar NX11
    NX11 18:41 19.junij 2022.

    Goloba sploh ne zanima katera cena je še vzdržna za prodajalce. Testira vas koliko davkov zmorete, da bo lahk zračunal do kdaj bo lahko z vašimi davki zgradil 20.000 stanovanj za migrante.

    • Vrtnica 19:45 19.junij 2022.

      20,000 koga ???

    • Ender3 20:51 19.junij 2022.

      NX11 upam, da ti pride od samozadovoljevanja z Golobovini davki.

  • marko755 19:25 19.junij 2022.

    Že v petek zdrs naftnega sodčka za 6% na 108 dolarja za sodček Brent.

  • Avatar Sara_Hardey
    Sara_Hardey 16:43 19.junij 2022.

    Najboljša ponudba ... Google je za vsa spletna dela od doma plačal 638 do 957 dolarjev na dan. Moja mlajša sestra je bila dva meseca brez dela, prejšnji mesec je bil njen ček 28537 dolarjev, tako da je delal doma ...prikaži več 3 ure dela na dan in zaslužil sčasoma lahko še večja ... Tako sem začel .......... >>>>>>>>>>> Www.OrdCash.Com

  • eminenca 13:21 19.junij 2022.

    no, pa smo tam, ukrepi vlade bodo takšni, da bo vse dražje, če se podraži gorivo, se avtomatično podraži vse ostalo, ker je več ali manj vse vezano na transport ... še večji problem pa bo, ko se nečesa sploh ...prikaži več ne bo dalo dobiti, kaj pa potem? ... ja najbrž ulica, ampak sedaj ko je svoboda, je itak vse dovoljeno ... pa da vidimo

    • Ender3 13:59 19.junij 2022.

      eminenca vse je res, ampak tudi drugje po svetu nimajo čarovne paličice in kot, izgovor navajajo ukrajinsko krizo. Kaj pa, če nam jo povzroča interesna politika, ki se s sankcijami odreka diskontni ceni ruskih energentov .

    • Avatar luckyss
      luckyss 14:22 19.junij 2022.

      Eminenca ve, da je Golob osebno kriv za napad na Ukrajino...He, he, keri kreten...

    • munja 20:20 19.junij 2022.

      Ender3, ko ti bo tvoj ljubljeni golobček ukinil socialo, ne boš več visel na netu.

    • Ender3 22:17 19.junij 2022.

      munja meni pri 70 nima kaj, vzeti in prejemam kar mi pripada iz minulega dela. Sem pa ti hvaležen, će participiraš k moji pokojnini, čeprav so vam davki glupi.

  • ico8 13:29 19.junij 2022.

    BREAKING NEWS: Pohitite na crpalke, ker bodo se danes zasedene od 400 000 plesocih zavednih zlovenaca! Leteca podgana je naredila ravno to, kar nebi smela. Paniko!!!! Regulacija cen je bil Hitlerjev sistem 3. Reicha! Bolj blesav ne mores biti kot ...prikaži več se v teh casih igrati s strahom naroda. Ni cudno, da zmanjkuje goriva, ko pa ze stare mamice stojijo z prikolicami v koloni in pridno cakajo na "vojno rezervo" goriva za v klet, pod kozolec ali pa pod posteljo. Tako butaste vlade se svet ni videl!!!

    • Ender3 13:50 19.junij 2022.

      ico8 paniko imate troli v praznih glavah in svojo maloumje želite štafetno deliti drugim po forumih. Naj omenim, da je med korono v VB zmanjkalo šoferjev tovornjakov pa so provladni aktivisti provocirali, da bo posledično prišlo do pomankanje energentov. Uspeli ...prikaži več so povzročiti kaos na črpalkah, ki ga je potem blažila vlada z uporabo vojaških šoferjev. Tako to gre ko, ludi jebe zbunjene. Kdo tukaj nor, se ve...

    • rd2dmk2 14:29 19.junij 2022.

      ico8 pejd hitr tankat, ne pa da tuki bluziš. ker boš prišparal svojemu magz za pol donata.

    • Ender3 15:39 19.junij 2022.

      rd2dmk2👍prikletnim gorivo ne pripada, točijo so Pingo sok za to toliko raje udrihajo po cenah energentov.

    • Avatar NX11
      NX11 18:59 19.junij 2022.

      Izživljanje nad folkom imajo naši levičarji v krvi. So ponosni nasledniki jugo komunistov. Tako pravijo sami. Tudi, če bi bili najbogatejša država na svetu, ti ne bi dovolili, da bi živel normalno.

    • Ender3 22:21 19.junij 2022.

      NX11 kaj lažeš in posplošuješ. Dobro paznaš komunista in častilca pohoda na Jajce, sicer pa političnega in duhovno spreobrnjenega velikega vodjo.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.