Trajnostno
2259 ogledov

V EU padec, Slovenija zabeležila rast

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar luckyss1
    luckyss1 09:54 18.avgust 2024.

    Padec izpustov običajno pomeni padec industrije,,,Nemški paradni evropski gospodarski konj si je zlomil nogo in šepa v recesijo...Hočeš nočeš bomo posledično tudi mi kmalu v upadu gospodarske rasti, čeprav se trenutno še dobro držimo..

    • Ender3 10:28 18.avgust 2024.

      Pa saj to je čista logika !!

    • munja 10:36 18.avgust 2024.

      endrek, kaj pa ti veš, kaj je logika?????? Če bi vedel, ne bi pisal maloumne komentarje!!!!!!!

    • Ender3 10:59 18.avgust 2024.

      munja🖕 nekaj te peče, pa ne, vem, če ti bo kisel sok kaj pomagal. Drži se logike velikega vodje. Ko ne gre drugače nasprotnika napadaj s cinizmom in aroganco. Zaenkrat pa mi je živcirati kletna up.imena pravi užitek.

  • munja 09:01 18.avgust 2024.

    Kdo neki daje podatke temu eurostatu??!!

    • Ender3 10:26 18.avgust 2024.

      Očitno dvomiš v verodostojnost podatkov?. Niso primerljivi s tistimi, ki jih vodijo strankarski mediji SDS. Ne morejo biti tako slabi, da ne bi bili lahko še slabši..Ocenjuje pa politični analitik Iršič.

    • munja 10:35 18.avgust 2024.

      Endrek nihče te ni vprašal za mnenje, cepec obseden z JJ, zato ne komentiraj.

    • Ender3 11:03 18.avgust 2024.

      Ti bebec trolasti misliš, da boste s kleti odločali kdo sme, kaj in koga komentirati..Prvi sem, ki se bom zavzemal, da se to propagendno orodje SDS onemogoči in prepove.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.