Slovenija
108805 ogledov

Do srede izredno nakazilo za 368 tisoč ljudi, povprečno po 745 evrov

Komentarjev 4
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • gostan 10:31 25.julij 2024.

    Pozdravljeni. Jaz sem dobil informativni izračun dohodnine 2.4. Potem sem 4.4. vložil ugovor, kjer sem uveljavljal vzdrževanega družinskega člana. Odgovora od FURS-a še nisem prejel. Bi odgovor že moral prejeti?

    • janez.zalaznik 11:11 25.julij 2024.

      Prejeli boste odločbo, kdaj, pa težko ocenim, če vas skrbi, preverite na Fursu.

  • bojan668 12:25 25.julij 2024.

    Meni so, ker sem pozabil (v času ko sem priložnostno opravljal delo za Wolt -bil na čakanju v podjetju) , vložiti vlogo za davek, zaračunali kazen v iznosu 800 eur, čeprav sem kasneje to storil. Nihče ni bil oškodovan, čisto ...prikaži več nihče, ne država, ne FURS. To se je zgodilo leta 2023. Sedaj, ko naj bi do konca meseca julija prejel vračilo 721 eur, so mi enostavno opravili pobot, s tem, da so mi naložili, da se s tem strinjam, se pravi, da dokument podpišem, da soglašam s tem.

  • bobubob 12:54 25.julij 2024.

    Včasih so graščaku dajali desetino, kaj kmalu ti bo desetina ostala. Še kakšno leto levodesnih 'jedrno odgovornih' vlad, pa bomo tam . Da bi z države postrgali pijavke, s katerimi je ta prekrita po dolgem in počez? Le kdo bi ...prikaži veči jih postrgal, saj bomo kmalu vsi, hočeš- nočeš, pijavke na helikopterskem evru, s katerim mačeha EU transfuzira svoje hirajoče in vse bolj blazneče otroke. Saj je socialec vendar naš človek, podjetniku pa je treba jemati, saj ima, pa še brez smisla za 'duha časa' je.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.