pravo olajšanje po štirih letih hipnotiziranega kokainskega zasvojenca in histerične primitivne urške. takšni ploskoglavi pacienti, ki sami sebi dajejo neke nazive grof.., pa sodijo na psihiatrijo, čeprav možnosti za rehabilitacijo praktično ni, mogoče kakšne stare metode z elektrošoki. farmacija je… ...prikaži veče na tem področju žal nemočna.
To je Janševa navada. Odkupi se za slabo kampanjo in zahvali za podporo. Nenatadnje se je zahvalil v prvem mandatu z zakonom, in nenazadnje tudi Netanjahuju za podpori z Mossadom v volilnem času, Black Cube.
Samo volivci ga lahko utišamo ampak Ender,saj veš tisti film,SAMO BEDAKI IN KONJI,za Slovence kar velja,kmetavzarji na kubik.Dokler bomo imeli take butaste Slovenceljne za sodržavljane,bo Janez haral po parlamentu.Jaz vem,fa mu nebi dal niti ovce za čuvat,ne pa,da vodi vlado.Aja,tam… ...prikaži več v koaliciji so itak same pohlevne cerkvene ovčke.
Ender3, imaš še vedno v mislih kandelaber na Tromostovju? Najbrž še vedno obžaluješ,,kot si nekoč večkrat ponovil,, da so jih tvoji ob komunistični okupaciji premalo pobili.
Ne, jaz nikomur ne tlačarim. To kar ti počneš je tlaka nekdanjemu komunistu, ki se je prelevil v velikega nasprotnika komunistov, ker so ga izključili iz ZKS..Očitno so ugotovili s kakšno pokvarjeno osebnostjo imajo opraviti..
Ko pride Jajo,še poden crkne,tako,da gre veliko,veliko nižje.Pa tisti butasti policaj,k je sedaj predsednik parlamenta.Zdaj pa smo že napol Srbi,nič več Slovenceljni.Jajo je itak baje Albanec.Tu smo doma,kjer Srbin nas za norca ima,tu smo doma,kjer mamo desničarske brate o ja,tu… ...prikaži več smo doma,kjer nam še Albanec na harfo igra,tu smo doma,tu smo doma,kjer kmalu bo velika Srbija.Miljonkrat raje sem nor levičar,kot totalno butasti desničar.
Golobajzar, ja pa ja! Koliko in kam vse si kanaliziral davkoplačevalski denar, se bo videlo prav kmalu, ko bodo opravljene revizije! Raje se posveti svoji Tinci, da te še ona ne brcne kot da kvasiš neumnosti!
Levičarji spet lažete.Se vam bo utrgalo,ker ste zgubili volitve.Vi levičarji vsi skupaj niste niti do gležnja Janezu.
Dejte se sprijaznit:NAS JE JEBENO VEČ,IN ŠE VEČ NAS BO.Živela svobodna,domoljubna SLOVENIJA.Živel JANEZ in BOG živi Slovenijo.
Lahko je s tujim K.po koprivah mlatiti,budala nevaspitana.Saj brez prevare stoletja(Logar-Stevanovič) naveza bi desničarji odpadli kot knof od gat.Ja,taki ste hinavski verniki desničarski,bili,ste in boste tudi v prihodnje izdajalci tistega pravega slovenskega naroda.Brez komunistov nebi bilo S od Slovenije,bedak.
sram me je take vlade
Mene pa takih bedakov ,kot si ti, spokaj v Severno Korejo, če ti je v Sloveniji bilo premalo komunizma in socialističnega cuzanja.
Plavi mil odjebi.Kreten nerazgledani.Pa Jajota,svojega pastirja vzemi s sabo,bedak nedonošeni.
pravo olajšanje po štirih letih hipnotiziranega kokainskega zasvojenca in histerične primitivne urške. takšni ploskoglavi pacienti, ki sami sebi dajejo neke nazive grof.., pa sodijo na psihiatrijo, čeprav možnosti za rehabilitacijo praktično ni, mogoče kakšne stare metode z elektrošoki. farmacija je… ...prikaži veče na tem področju žal nemočna.
Žal @kristina je, tudi tvoje maloumje in mentalna inferiornost brez ozdravitve.
To je Janševa navada. Odkupi se za slabo kampanjo in zahvali za podporo. Nenatadnje se je zahvalil v prvem mandatu z zakonom, in nenazadnje tudi Netanjahuju za podpori z Mossadom v volilnem času, Black Cube.
Od tebe samo driska. Če je daljša, je nevarna za zdravje.
Dare in ostali od polisalame nimate kaj dosti srat.
Kaj res ni nikogar, da bi ga utišal..? Ne rabimo domačega Trumpa..
Cifuretina, trpi naprej do volitev cez stiri leta ! Zivel Janez Jansa !Veseli me, da bo novo veleposlanistvo v Jeruzalemu ! Hrasta, mrs v Cebine !
Samo volivci ga lahko utišamo ampak Ender,saj veš tisti film,SAMO BEDAKI IN KONJI,za Slovence kar velja,kmetavzarji na kubik.Dokler bomo imeli take butaste Slovenceljne za sodržavljane,bo Janez haral po parlamentu.Jaz vem,fa mu nebi dal niti ovce za čuvat,ne pa,da vodi vlado.Aja,tam… ...prikaži več v koaliciji so itak same pohlevne cerkvene ovčke.
Ender3, imaš še vedno v mislih kandelaber na Tromostovju? Najbrž še vedno obžaluješ,,kot si nekoč večkrat ponovil,, da so jih tvoji ob komunistični okupaciji premalo pobili.
Ne, jaz nikomur ne tlačarim. To kar ti počneš je tlaka nekdanjemu komunistu, ki se je prelevil v velikega nasprotnika komunistov, ker so ga izključili iz ZKS..Očitno so ugotovili s kakšno pokvarjeno osebnostjo imajo opraviti..
Ko misliš da smo že na dnu ugotoviš, da nas JJ ni še dovolj osramotil, da gremo še nižje in nižje - prosti pad.
Štedilnik tvoja je usoda.
Ko pride Jajo,še poden crkne,tako,da gre veliko,veliko nižje.Pa tisti butasti policaj,k je sedaj predsednik parlamenta.Zdaj pa smo že napol Srbi,nič več Slovenceljni.Jajo je itak baje Albanec.Tu smo doma,kjer Srbin nas za norca ima,tu smo doma,kjer mamo desničarske brate o ja,tu… ...prikaži več smo doma,kjer nam še Albanec na harfo igra,tu smo doma,tu smo doma,kjer kmalu bo velika Srbija.Miljonkrat raje sem nor levičar,kot totalno butasti desničar.
Dare tebi je maloumje usojeno..Ni ti pomoči. In ubogi starši s takšnim invalidom..
Jajo je sionistična svinja, ampak tudi "levaki" razen gobezdanja in par humanitarnih gest niso naredili nič za Palestince.
Kaj pa volite Angleške agente !
Golobizem je najdel izgubljeni kompas šele v Janševih rokah.
Izgubljen si ti v času in prostoru na Trstenjakovi
Golobajzar, ja pa ja! Koliko in kam vse si kanaliziral davkoplačevalski denar, se bo videlo prav kmalu, ko bodo opravljene revizije! Raje se posveti svoji Tinci, da te še ona ne brcne kot da kvasiš neumnosti!
Naklonsky najprej bo revizija kam je Jojo spravil denar od prodaje orožja v 91-93..
Levičarji spet lažete.Se vam bo utrgalo,ker ste zgubili volitve.Vi levičarji vsi skupaj niste niti do gležnja Janezu. Dejte se sprijaznit:NAS JE JEBENO VEČ,IN ŠE VEČ NAS BO.Živela svobodna,domoljubna SLOVENIJA.Živel JANEZ in BOG živi Slovenijo.
Lahko je s tujim K.po koprivah mlatiti,budala nevaspitana.Saj brez prevare stoletja(Logar-Stevanovič) naveza bi desničarji odpadli kot knof od gat.Ja,taki ste hinavski verniki desničarski,bili,ste in boste tudi v prihodnje izdajalci tistega pravega slovenskega naroda.Brez komunistov nebi bilo S od Slovenije,bedak.
Hrasta pizdecko naj tisci svoj umazani komunajzarski jezik !
Ti butelj se pa najprej slovensko nauči pisat.Bedak zmešan.
Puklasti sramoto delaš Janezovi kletni združbi..
Ta Janez vas levaki in slobodnaki stvarno jebe ko majmune, Po mojem je njegovo geslo najboljši komunist ,,mrtef komunist
....in JJ je komunist.