Avto /avto/iz-druge-roke
34890 ogledov

V prihodnosti bo še težje kupiti rabljen avtomobil

Komentarjev 5
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • dr3k 08:55 09.september 2024.

    15 let stari dizel bo še vedno deloval(če ga le redno servisiraš in ne voziš kot idiot), medtem ko 15 let staro električno vozilo, sploh ne bo več vozilo, ker bo baterija popolnoma izstrošena. Menjava slednje pa stane toliko, kot ...prikaži več rabljeno dizelsko vozilo. Da o nepraktičnosti polnilnih postaj, slabega dometa, in konstantnega stresa glede % baterije, niti ne začnem.

  • peter4 08:41 09.september 2024.

    Prebral sem le naslov in moj komenfar je: Kdo pri zdravi pameti pa še bo kupil rabljen "lego" avto??? Jaz telefon zamenjam ko je baterija fuč, pa kupim novega !!! Tukaj naj proizvajalce stisnejo z zakoni in ne pri alko ...prikaži večko prstnih odtisih, pa obvezni omejilniki hitrosti in podobne jajce od gluparij !!!

  • izotk 11:38 09.september 2024.

    Pred 20 leti sem kupil megana bencinarja (2.0). Lansko leto se je obrnilo 450000 km prevoženih. Ker avto ni bil "gnil" sem preprosto vzel ven motor z menjalnikom. Zamenjal ojnične ležaje, obročke, obnovil glavo, zamenjal sklopko. Mislim, da bo avto ...prikaži več dober še za 10 let. Ja, na srečo sem mehanik in se mi je to splačalo. Imam za nov, a vseeno se mi ne zdi dobra naložba, zato sem raje obnovil stari avto.

  • Kmodri_ 16:30 09.september 2024.

    EUrokrati so se zmotili glede ukinitve vozilom do leta 2033! Da bo zgrajena vsa infrastruktura bo pod Tromostovjem steklo še veliko Ljubljanice ,tam do leta 2133!

  • bob3 13:32 09.september 2024.

    Jaz iskreno ne mislim peljati vozil novejših od letnika 2000.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.