Slovenija
166 ogledov

V protest bodeča žica tudi v Ljubljani

Komentarjev 29
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Sasho Siss 22:38 13.november 2015.

    Dej rasist Pavel jereBitch nehi..da ne boš ti kaj pojedu.

  • dragec 11:38 14.november 2015.

    mater vam uredniško,kaj pa nacionalista h30,njegove bluze ne brišete

  • FujMuhamuha CiCi Fuj Muha 08:43 31.december 2015.

    ha, kolk daleč seže vaš pogled? do katere ograje? v siriji koljejo nedolžne ljudi že 5 let....

  • novispenjac 13:06 13.november 2015.

    neznanci so plačani "prostovoljci". Isti krog ljudi, ki pred oglasov financira žurnal za ilegalcem prijazno poročanje...

  • Tone Mihelčič 08:31 14.november 2015.

    Ste pa hecni v uredništvu .... " neznanci " če so spuščali vozila naprej niso neznanci ampak " znanci " saj so jih ljudje videli ...ali ni tako

  • kvadratnikrog 12:52 13.november 2015.

    Hotel si reči večino, ki ne misli sploh :DPravilno.

  • popokatopetl 13:08 13.november 2015.

    Mogoče rajši tiste ki v svoji naivnosti mislijo da bo žična ograja kaj rešila in tiste ki mislijo da smi mi kej bistveno drugačni od Hrvatov?Predvsem pa politike ki so pripomogli k temu da se marsikje na Bližnjem vzhodu ...prikaži več in v Severni Afriki praktično ne da več v miru živet in delat. Vključno s tistimi ki se že tedne neučinkovito ukvarjajo s problemom begunskega vala, medtem se jim zdi da se jih jedro krize ne tiče.

  • Omega_v6 13:11 15.november 2015.

    Vsi,ki ste proti žici to povejte družinam pobitih v Franciji!! Mi smo "nestrpni" in naši komentarji so sovražni govor kaj pa pobitih 120 nedolžnih Francozov to ni "sovražno dejanje"?? Odprimo meje,da nam bodo lažje pobili svojce!! Boste takrat vi,ki ste ...prikaži večte proti žici prevzeli odgovornost za žrtve teh "psihopatov"??

  • FujMuhamuha CiCi Fuj Muha 08:39 31.december 2015.

    Dragi Kalas,....ste kdaj slišali za ematijo? to pomeni se vživeti v drugega in poskušati čutiti kot on čuti? očitno ne....:( sicer pa hipiji so čiast kul. ste nam pa sporočili kako selektivno miselnost imate....dokler se ne dogaja na mojem dvorišču ...prikaži več je vse uredu...danes begunci, jutri vi....pa srečno

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.