Slovenija
92 ogledov

V Siriji umrl Slovenec Martin Gruden

Komentarjev 23
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • jakec1575 12:38 03.avgust 2016.

    Se strinjam. V Sloveniji se človek lahko dostikrat pocuti nepotrebnega in nezazeljenega ter odrinjenega. Če nisi v glavnem toku se te ljudje izogibajo. Se še sam dobro spomnim, ko sem zacenjal posel in smo bili v minusu. Ze tako tezko ...prikaži več situacijo ti zagrenijo državni uradniki brez čuta za sočloveka s plačo 5ga v mesecu, drugi nejeverneži. Zakaj bi ti uspel, če se sam bojim riskirati ali sem v dreku povprecja. Verjetno se je želel počutiti koristnega za pravo stvar. Bil je na pravi strani za pravo stvar. kolikor vem Kurdi v osvojenih krajih organizirajo sestanke na lokalni ravni vseh razlicnih nacij in kultur. Zato so vsi pomirjeni pod njihovo osvoboditvijo. Človek je umrl za nekaj v kar je verjel.

  • jozicamurn 18:02 03.avgust 2016.

    Poslušaj, mogoče pa se ni želel boriti za "NATO", si kdaj pomislil na to? Če bi bilo za Slovenijo, slovenska vojska brez NATO teroristov in detemorcev ter ekspanzionistov, bi bilo drugače. Malo premisli bukselj. Noben se ne bo boril za ...prikaži več interese elitističnih pro-američanov retardiranih.

  • Avatar AtaAufbiks
    AtaAufbiks 20:11 03.avgust 2016.

    Lahko samo z veliko napišem - ENA OGROMNA BUDALA! Le kaj je počel tam dol? Domovine zagotovo ni branil! Najbrž je bil plačanec in je pokasiral svojo kroglo! Boli me đorđ za nega, tako se je pač sam odločil!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.