Slovenija
45519 ogledov

V vladi počilo, SMC proti samovolji SDS

Komentarjev 57
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • mirror 20:26 20.december 2020.

    To je odlična poteza vlade. NVO ne bodo samo prejemale sredstva ležerno brez truda iz proračuna, ampak bo treba za lastno organizacijo narediti malo promocije v javnosti, kdo so, kaj delajo in zakaj potrebujejo denar. Obstaja veliko NVO, za katere ...prikaži več slišimo prvič. Davkoplačevalci bodo sami demokratično odločili, komu bodo namenili 1% dohodnine. Ob tej poplavi NVO, bo verjetno katera propadla, ker ne bo imela podpore, oziroma sredstev.

  • munja 21:18 20.december 2020.

    Vsaj polovica teh tako imenovanih "nevladnih organizacij" je nepotrebnih, ker še same ne vedo kaj delajo, samo od države jemljejo denar in to je vse. Zakaj bi jih še naprej podpirali, selekcija je potrebna in kdor se trudi, ga je ...prikaži več treba podpret in mu pomagat. Imamo res toliko denarja v naši državi, da financiramo vsepovprek??

    • trtmrtsmrt 21:26 20.december 2020.

      ma nimamo..važno da je za cerkev..bolje kot za kakšno prostovoljno gasilsko društvo a ne da..dej ne bluzi v tri dni..kakšna selekcija????????

    • mina6 09:35 21.december 2020.

      MOJ DENAR ZA M O J SERVIS!!!! IN TO JE RKC! IN TO JE MOJA OSNOVNA ČLOVEŠKA PRAVICA, TAPISANA TUDI V USTAVI!!! SAMO KRIMINALEC MI LAHKO TO KRATI!!!! SVOJE MEČI PO SVOJI PRESOJI, ČE LE NISO KRIMINALCI. SVOJEGA DENARJA N ...prikaži večARJA N O Č E M DAJATI TISTIM, KI UNIČUJEJO, LAŽEJO, ZAVAJAJO, LENARIJO!!!!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.