Slovenija
176 ogledov

V zadnjem hipu še služba za Zverovo

Komentarjev 27
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • bojovi 22:49 28.februar 2013.

    Sramote Janšistične, kar nočejo in nočejo odnehati, še večjo luknj si kopljejo. Jaz enostavno ne rezumeme, kako SDS še ima sploh kaj podpore

  • Poss 00:16 01.marec 2013.

    In potem Černač izpostavlja "kadrovanje", ki ga bo nova vlada opravljala. Koliko zamenjav smo sedaj videli v dveh mesecih, verjetno nobena vlada ni opravila v celem mandatu. Tudi Janševa prva ne... Pa se je vedno na veliko kadrovalo pri nas ...prikaži več ;)Se mi pa najbolj smilijo ravno SDS volilci, saj se iz njih samih še najbolj norca delajo. "Ovce slepe" jih pa še kr naprej volijo in pod prisilo na kongresnem trgu skoraj, da jokajo. Nekaj podobnega smo videli ob smrti S. Korejskega voditelja.

  • umetnik123 21:55 28.februar 2013.

    A ne veste, to je Jajek (princ teme) naredil za dobro Slovenije. Brez te službe bi ostala Zverova žena brez poročnega darila. Moj znanec se ženi, pa si nisva nekako najboljša in bi mu rad dal za poročno darilo mesto ...prikaži več predsednika SDS-a, samo problem je, ker ne vem, če zna dovolj dobro lagati ( za SDS ), mene je pa že nekajrat "propisno" nategnil. Vsaka podobnost z Janšo je zgolj slučajna!!!

  • Oxxo 22:57 28.februar 2013.

    SDS = BRUH!

  • mph 23:01 28.februar 2013.

    Upam samo, da vodijo kakšno evidenco, da jim bodo izredne odpovedi izročali po istem vrstnem redu.

  • kapibara 10:37 01.marec 2013.

    Torej med odhajajočo in prihajajočo vlado . NIČ NOVEGA..vse so iste, samo so nianse...!!!

  • dragec 13:14 01.marec 2013.

    hej KLOBO!tako je to v tej majhni sloveniji, tudi zverina je pustil prejšnjo in si privoščil Valičevo, JJ pa zrihtal dobro šefovsko mesto. Svoj - svome, kako bi rekli trenirkarji. pa pogledaj še druge koze iz SdS, po ločitvi ...prikaži več 4x leta Ramšakova živi v stanovanju in pričakuje, da bo bivši plačeval stroške najema, ono čarovnioco irglovo, večitega študenta teologije, ali vašo kozo Alenko, .....pa lepo utihni in se vidimo na predčasnih volitvah (brez trenirkarjev in Tomeža Majera)

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.